تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

افراد مشهور ENFJ

تیپ شخصیت مربی

معروف ترین زنان و مردان ENFJ


در این بخش سعی می کنیم مهمترین زنان و مردان جهان با تیپ شخصیت ENFJ را بیاوریم.

زنان معروف ENFJ

زنان ENFJ بسیار خوش گذران، دمدمی مزاج، اجتماعی با ذهن باز هستند، که قبل از تصمیم گیری قطعی، تأثیر عملکرد خود را در نظر می گیرند. آنها ترجیح می دهند پیروی برنامه ای ثابت باشند تا اینکه در لحظه برنامه ای تنظیم کنند. آنها روابط خود با دیگران را در اولویت قرار می دهند و اغلب حساسیت زیادی نسبت به احساسات اطرافیان نشان می دهند. رفتار ذاتا گرم آنها می تواند به دیگران کمک کند تا به راحتی احساسات خود را به اشتراک گذارند.

جولی اندرز

جولی اندرز گرم، کاریزماتیک و با انگیزه است. خلاقیت و انگیزه ذاتی او به موفقیت او به عنوان یک اجراکننده کمک کرده است. او می تواند هر شخصیت را به روشی اصولی درک و تفسیر کند و کارهای لازم را برای قضاوت منصفانه هریک انجام می دهد.

داکوتا فانینگ

داکوتا فانینگ فردی دمدمی مزاج، اجتماعی و همدل است. او علی رغم مشغله زیاد، عاشق برقراری ارتباط با دوستان و خانواده اش است. او سخت کار می کند و تمرکز خود را بر دستیابی به اهدافی که برای خودش تعیین کرده می گذارد.

ریز ویترسپون

ریز ویترسپون با اعتماد به نفس و اجتماعی است. نظم و انگیزه او به او کمک کرده تا به عنوان بازیگر، کارآفرین، تهیه کننده و نویسنده موفقیت کسب کند.

لیزو

لیزو یک سرگرم کننده ذاتی است. او یک مجری خلاق و منظم است که سخت تلاش می کند تا به طور مداوم پیشرفت کند. او هنگامی كه در كنار دیگران است رشد می كند و اغلب اوقات فراغت خود را با دوستان و خانواده خود می گذراند.

کیتی پری

کیتی پری یک خواننده صمیمی و خلاق است که جذابیت و انگیزه اش به او کمک کرده تا موفقیت جهانی پیدا کند. او بیش از تمرکز بر حال به آینده توجه دارد و اغلب همزمان چندین پروژه را برعهده می گیرد.

مایا آنجلو

مایا آنجلو با وجود چالش هایی که در طول زندگی با آن روبرو بود، پرانرژی و خوش بین بود. او دائماً به دنیای اطرافش و اینکه چه کاری می تواند برای ایجاد تغییر ایجاد کند، می اندیشید که تأثیر عمده ای در نوشتن او داشت.

جنیفر لارنس

جنیفر لارنس کاریزماتیک و خونگرم است. او بیشتر مصاحبه ها را با به اشتراک گذاشتن داستان های قابل بیان و ایجاد احساس راحتی در مصاحبه گر زنده و پویا نگه می دارد. او ذهن بازی دارد، اما مصمم به ایستادگی به پای عقاید خود است.

مردان معروف ENFJ

مردان ENFJ افرادی آینده نگر و اخلاق مدار هستند و از ابتکار عمل برای تنظیم برنامه ها لذت می برند. آنها ذاتا بیشتر تحت تأثیر احساسات قرار می گیرند و غالباً زمان زیادی را صرف بررسی تأثیر تصمیمات بر دیگران می کنند. گرچه آنها به دلیل برتر دانستن احساسات نسبت به منطق ممکن است با انتقادات غیرضروری رو به رو شوند، اما ذات همدلانه و ملاحظه کارانه آنها دیگران را به سمت انتخاب های آگاهانه تر سوق می دهد. از رویارویی با منفی نگری تحت فشار قرار می گیرند، اما روحیه ایده آل گرایانه آنها اغلب به آنها کمک می کند تا به راحتی موقعیت های سخت را پشت سر گذارند.

باراک اوباما

باراک اوباما فردی اجتماعی و احساسی- شهودی است. او افراد مورد علاقه خود را در اولویت قرار می دهد و اغلب اوقات فراغت خود را در کنار خانواده می گذراند. کاریزما و انگیزه ذاتی او به او کمک کرده است تا در زندگی حرفه ای خود موفق باشد.

بن افلک

بن افلک اجتماعی و دوستدار هیجان است. او عاشق تلاش برای دستیابی و تحقق اهداف بزرگ است. شهود و اشتیاق او به او کمک می کند تا به راحتی با افراد دیگر ارتباط برقرار کند.

جف بریجز

جف بریجز شخصیتی دلسوز است که غالباً از تأثیرگذاری انگیزه می گیرد. او اشتیاقات خود را از صمیم قلب دنبال می کند و در رشته های خلاقانه مانند بازیگری، موسیقی، تهیه کنندگی و عکاسی سرمایه گذاری فعالیت می کند.

بونو

بونو همدل و شهودی است. او احساسات خود را از طریق موسیقی بیان می کند و غالباً مضامین مهم شخصی را در ترانه هایی که می نویسد گنجانده است.

اندی گریفیت

اندی گریفیت گرم و سرزنده بود. او به راحتی با دیگران ارتباط برقرار می کرد، مهارتی که برای ایجاد روابط محکم در طول زندگی از آن استفاده می کرد. انرژی مثبت و جذابیت وی باعث شد نمایش اندی گریفیت در بسیاری از خانه های آمریکا به عنوان رکن اصلی شناخته شود.

متیو مک کاناهی

متیو مک کاناهی پرانرژی و هدف مدار است. نگرش مثبت او به دیگران کمک می کند تا احساس راحتی بیشتری داشته باشند و این به مصاحبه گرها کمک می کند تا به نرمی در مصاحبه پیش روند.


 

تست طرحواره های ناسازگار یانگ

چگونه شخصیت منفی خود را تغییر دهیم؟

بخش بیمارگون شخصیت که به عنوان تله های زندگی از آن یاد می شود، الگوهای پایدار فکری هستند که در کودکی رشد کرده و زندگی ما را دگرگون می کنند. برای سنجش این الگوها و روش مقابله با آن به تست طرحواره های ناسازگار یانگ مراجعه کنید.

تست طرحواره های ناسازگار یانگ   کلیک نمایید

 


آگاهی از افراد مشهور سایر تیپ ها

در بخش زیر می توانید با مهمترین و مشهورترین افراد تیپ های شخصیتی دیگر آشنا شوید. نکته جالب و مهم این است که همه تیپ های شخصیتی دارای افراد مشهور می باشند. این نشان می دهد که هر ویژگی شخصیتی می تواند با تلاش و پشتکار به موفقیت دست پیدا کنیم.

افراد مشهور INTP 
افراد مشهور INTJ
افراد مشهور INFP 
افراد مشهور INFJ
افراد مشهور ISTP
افراد مشهور ISTJ
افراد مشهور ISFP
افراد مشهور ISFJ
افراد مشهور ENTP
افراد مشهور ENTJ
افراد مشهور ENFP
افراد مشهور ENFJ
افراد مشهور ESTP
افراد مشهور ESTJ
افراد مشهور ESFP
افراد مشهور ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی ENFJ  کلیک نمایید

  صفحه اول ENFJ

 

 

 
ISFP ها را بیشتر بشناسیم
ISTP ها را بیشتر بشناسیم
INFJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFP ها را بیشتر بشناسیم
ENFP ها را بیشتر بشناسیم
INTP ها را بیشتر بشناسیم
ISTJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFJ ها را بیشتر بشناسیم
ENTP ها را بیشتر بشناسیم
INTJ ها را بیشتر بشناسیم
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید