تست استعدادیابی کلیفتون منتشر شد

تست استعدادیابی کلیفتون منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

افراد مشهور ISTJ

تیپ شخصیت بازپرس

معروف ترین زنان و مردان ISTJ


در این بخش سعی می کنیم مهمترین زنان و مردان جهان با تیپ شخصیت ISTJ را بیاوریم.

زنان معروف ISTJ

زنان ISTJ احتمالاً افرادی مستقل و منظم هستند که برای کسب دانش و مسئولیت پذیری ارزش قائلند. آنها احتمالاً بسیار کارکردگرا و جزئی نگر هستند، غالباً از قوانین وضع شده پیروی می کنند و به طور دقیقی از لیست "کارهایی که باید انجام دهند" را دنبال می کنند. اگرچه آنها به طور طبیعی افراد همدلی نیستند، اما افراد قابل اطمینان و قابل اعتمادی هستند که امنیت و ثبات را برای خود و دیگران در اولویت قرار میدهند. آنها ممکن است بخاطر این که بسیار صریح و رک هستند تحت بررسی و موشکافی دیگران قرار بگیرند، اما بعید است که خود را متناسب با انتظارات دیگران تغییر دهند.

الیزابت وارن

الیزابت وارن عینی، متمرکز و سازمان یافته است. او قادر است به صورت کاربردی درمورد موقعیت ها فکر کند تا بتواند موثرترین و واقع بینانه ترین راه حل را برای مسئله پیش رو پیدا کند.

آنی لیبوویتز

آنی لیبوویتز جاه طلب، کم حرف و جزئی گرا است. او رویکرد عینی و تکنیکی زیادی در عکاسی اتخاذ کرده است و از مهارت های خود برای گرفتن پرتره های جذاب و قابل تأمل از مردم استفاده می کند.

دوروتی دی

دوروتی دی با انگیزه، منطقی و صریح بود. او با جسارت از عقاید خود دفاع می کرد و با اعتماد به نفس با انتقادات روبرو می شد.

منطقی، خردمند و سازمان یافته است. او عقاید

ناتالی پورتمن منطقی، خردمند و سازمان یافته است. او عقاید خود را مستقیما بیان میکند و می تواند با استفاده از مهارت های خود در سازمان دهی، از تغییرات حمایت كند.

کاندولیزا رایس

کاندولیزا رایس رک، آینده نگر و درون گرا است. در حالی که او از تودار بودن لذت می برد، با به اشتراک گذاری عقاید خود احساس راحتی دارد. او از رویارویی پرهیز نمیکند.

آنجلا مرکل

آنجلا مرکل صریح، با انگیزه و عمل گرا است. وی از عزم و دانش خود استفاده کرده و به یکی از مهمترین رهبران در اروپای مدرن تبدیل شده است.

مردان معروف ISTJ

مردان ISTJ تمایل دارند که افرادی کم حرف و صریح باشند که ایده های عملی را اولویت قرار می دهند و اهداف خود را تعیین می کنند. آنها احتمالاً در بیشتر شرایط آرامش خود را حفظ می کنند و اغلب تلاش می کنند تا به تنهایی و با سرعت دلخواه خود مشکلی را حل کنند. توجه آنها به جزئیات و تفکر عملی ممکن است به آنها کمک کند تا انتخاب های مطمئن و امنی انجام دهند که به نفع اطرافیان باشد.

مارک زاکربرگ

مارک زاکربرگ تحلیلی، عملگرا و کم حرف است. او از مهارت های فنی و اخلاق کاری قوی خود برای نظارت بر یک شرکت بزرگ و کار در جهت اهداف اصلی شخصی یا شغلی استفاده می کند.

آلفرد هیچکاک

آلفرد هیچکاک صریح، جزئی نگر و دقیق بود. او می دانست که از یک پروژه چه می خواهد و برای رسیدن به استانداردهای خودش سخت تلاش می کرد. او فرد سخت کوشی بود که دیگران را به تلاش و انرژی بیشتر برای تحقق اهداف مهم وا می داشت.

دنزل واشنگتن

دنزل واشنگتن یک بازیگر متمرکز و روشمند است که سرمایه گذاری زیادی در نقش های خود انجام می دهد. وقتی او کاری را قبول می کند، تمام انرژی خود را صرف اطمینان از اجرای خوب آن می کند. او وقتی تنهاست، سخت کوش و کم حرف است.

جف بزوس

جف بزوس ساختاریافته و دقیق است. او اهداف خود را در اولویت قرار می دهد و تلاش لازم برای تحقق آنها را انجام می دهد، حتی اگر برخی از اقدامات او دیگران را ناراحت کند. او بیشتر از همه به کارهای انجام شده در حد استاندارد بالا اهمیت می دهد.

جان دی راکفلر

جان دی راکفلر یک تاجر با درآمد بالا بود که برای انجام کارهای خستگی ناپذیر تلاش می کرد. وی توانست در صنعت نفت به نقاط عطف مهمی دست یابد و با پشتکار خود به یکی از ثروتمندترین افرادی که تاکنون زندگی کرده اند تبدیل شود.


 

تست طرحواره های ناسازگار یانگ

چگونه شخصیت منفی خود را تغییر دهیم؟

بخش بیمارگون شخصیت که به عنوان تله های زندگی از آن یاد می شود، الگوهای پایدار فکری هستند که در کودکی رشد کرده و زندگی ما را دگرگون می کنند. برای سنجش این الگوها و روش مقابله با آن به تست طرحواره های ناسازگار یانگ مراجعه کنید.

تست طرحواره های ناسازگار یانگ   کلیک نمایید

 


آگاهی از افراد مشهور سایر تیپ ها

در بخش زیر می توانید با مهمترین و مشهورترین افراد تیپ های شخصیتی دیگر آشنا شوید. نکته جالب و مهم این است که همه تیپ های شخصیتی دارای افراد مشهور می باشند. این نشان می دهد که هر ویژگی شخصیتی می تواند با تلاش و پشتکار به موفقیت دست پیدا کنیم.

افراد مشهور INTP 
افراد مشهور INTJ
افراد مشهور INFP 
افراد مشهور INFJ
افراد مشهور ISTP
افراد مشهور ISTJ
افراد مشهور ISFP
افراد مشهور ISFJ
افراد مشهور ENTP
افراد مشهور ENTJ
افراد مشهور ENFP
افراد مشهور ENFJ
افراد مشهور ESTP
افراد مشهور ESTJ
افراد مشهور ESFP
افراد مشهور ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی ISTJ  کلیک نمایید

  صفحه اول ISTJ

 

 
ISFP ها را بیشتر بشناسیم
ISTP ها را بیشتر بشناسیم
INFJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFP ها را بیشتر بشناسیم
ENFP ها را بیشتر بشناسیم
INTP ها را بیشتر بشناسیم
ISTJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFJ ها را بیشتر بشناسیم
ENTP ها را بیشتر بشناسیم
INTJ ها را بیشتر بشناسیم
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید