تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

افراد مشهور ESTJ

تیپ شخصیت اجرایی

معروف ترین زنان و مردان ESTJ


در این بخش سعی می کنیم مهمترین زنان و مردان جهان با تیپ شخصیت ESTJ را بیاوریم.

زنان معروف ESTJ

زنان ESTJ متفکرانی سخت کوش و مسئولیت پذیر هستند. آنها از پیروی از قوانین و روال های مشخص که به آنها احساس سازمان یافتگی مداوم می دهد، لذت می برند. آنها در تصمیم گیری منطقی و هدایت گروه های بزرگ مهارت دارند. اگرچه در گشودگی عاطفی مشکل دارند، اما توانایی تفکر شفاف، حتی در موقعیت های استرس زا، به آنها کمک می کند تا بر اساس هیجانات و برانگیختگی ها عمل نکنند. دیگران ممکن است ناعادلانه زنان ESTJ را به دلیل جسارت زیاد مورد انتقاد قرار دهند، اما آنها بدون اظهار ندامت و سرافکندگی به راه خودشان ادامه می دهند.

دایان سویر

دایان سویر با اعتماد به نفس و با انگیزه است. او از توجه خود به جزئیات و انگیزه ذاتی خود برای پیگیری جسورانه داستان ها به عنوان یک روزنامه نگار استفاده کرده است. کاریزما و انرژی ذاتی او به او کمک کرد تا در صنعت سرگرمی رشد کند.

باربارا والترز

باربارا والترز مسئولیت پذیر و عمل گرا است. هنگامی که او به عنوان روزنامه نگار کار می کرد، به منظور خلق مصاحبه های قوی و موثر ارتباطات مهمی با مردم برقرار می کرد که اطلاعات قابل توجهی را کشف و مخاطبان را سرگرم می کرد.

الا بیکر

الا بیکر فعالی قدرتمند و جسور بود که از جسارت ذاتی خود برای حمایت از تغییرات عمده به ویژه در جنبش حقوق مدنی استفاده می کرد. او برای عقاید خود مبارزه می کرد و برای تحقق اهداف خود سخت تلاش کرد.

دیزی ریدلی

دیزی ریدلی بازیگری دقیق و متمرکز است که از اخلاق کاری قوی خود برای موفقیت استفاده می کند. او حتی در سنین جوانی، توانسته است به بسیاری از اهداف جسورانه خود دست یابد.

مگان کلی

مگان کلی شخصی صریح و قاطع است که عقاید خود را آشکارا به اشتراک می گذارد و برای موفقیت بسیار تلاش می کند. او با وجود مخالفت هایی که با آن روبرو می شود، با اطمینان بر آنچه فکر می کند درست است، استقامت و پافشاری می کند.

مردان معروف ESTJ

مردان ESTJ افرادی با اعتماد به نفس و عمل گرا هستند که اغلب در بیان افکار و عقاید خود بسیار صریح هستند. آنها به شخصیت های مقتدر احترام می گذارند و به آنها گوش می دهند و اغلب به قوانین ضروری توجه می کنند. آنها از قواعد اخلاقی سختگیرانه پیروی می کنند که به آنها کمک می کند تا تصمیمات اخلاقی معقولانه بگیرند.

برنی سندرز

برنی سندرز منظم، با انگیزه و مسئولیت پذیر است. او با سخت کوشی و پشتکار در عرصه سیاست به موفقیت رسیده است. او در اطراف و ارتباط با مردم رشد می کند و اغلب با انرژی زیاد ارتباطات جدیدی با دیگران برقرار می کند.

کلسی گرامر

کلسی گرامر متمرکز و دقیق است. او از اعتماد به نفس ذاتی و برون گرایی خود برای پیشرفت در کانون توجهات به عنوان بازیگر استفاده می کند. او زندگی شخصی خود را برای خود نگه می دارد، اما از شغل اجتماعی خود لذت می برد.

درو کری

درو کری صریح و کاریزماتیک است. رفتار سرزنده و پر انرژی او به او کمک کرده تا در زندگی خود به عنوان کمدین و مجری تلویزیون موفق باشد.

استیو بالمر

استیو بالمر حساب گر و عمل گرا است. او به دقت تصمیمات خود را بررسی می کند، که به او کمک کرده است تا در پست رده بالای خود در مایکروسافت موفق شود.

جیمز مونرو

جیمز مونرو فردی جاه طلب و جذاب بود که از نفوذ خود برای موفقیت در بسیاری از زمینه ها از جمله سیاست استفاده کرد. او برای دفاع از عقاید قوی خود و دستیابی به اهداف مهم سخت تلاش کرد.


 

تست طرحواره های ناسازگار یانگ

چگونه شخصیت منفی خود را تغییر دهیم؟

بخش بیمارگون شخصیت که به عنوان تله های زندگی از آن یاد می شود، الگوهای پایدار فکری هستند که در کودکی رشد کرده و زندگی ما را دگرگون می کنند. برای سنجش این الگوها و روش مقابله با آن به تست طرحواره های ناسازگار یانگ مراجعه کنید.

تست طرحواره های ناسازگار یانگ   کلیک نمایید

 


آگاهی از افراد مشهور سایر تیپ ها

در بخش زیر می توانید با مهمترین و مشهورترین افراد تیپ های شخصیتی دیگر آشنا شوید. نکته جالب و مهم این است که همه تیپ های شخصیتی دارای افراد مشهور می باشند. این نشان می دهد که هر ویژگی شخصیتی می تواند با تلاش و پشتکار به موفقیت دست پیدا کنیم.

افراد مشهور INTP 
افراد مشهور INTJ
افراد مشهور INFP 
افراد مشهور INFJ
افراد مشهور ISTP
افراد مشهور ISTJ
افراد مشهور ISFP
افراد مشهور ISFJ
افراد مشهور ENTP
افراد مشهور ENTJ
افراد مشهور ENFP
افراد مشهور ENFJ
افراد مشهور ESTP
افراد مشهور ESTJ
افراد مشهور ESFP
افراد مشهور ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی ESTJ  کلیک نمایید

  صفحه اول ESTJ

 

 

 
ISFP ها را بیشتر بشناسیم
ISTP ها را بیشتر بشناسیم
INFJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFP ها را بیشتر بشناسیم
ENFP ها را بیشتر بشناسیم
INTP ها را بیشتر بشناسیم
ISTJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFJ ها را بیشتر بشناسیم
ENTP ها را بیشتر بشناسیم
INTJ ها را بیشتر بشناسیم
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید