مدت مطالعه: 1 دقیقه
ای سنج 17 فروردین 1400 مدت مطالعه: 1 دقیقه

ENFP ها را بیشتر بشناسیم

تیپ شخصیتی ENFP کارهای روتین را دوست نداشته و زندگی در چارچوب های غیرمنعطف ندارد. آنها بیشتر اوقات از روی احساساتشان عمل می کنند و بسیار باهوش و متفکر هستند. یک فرد ENFP از این جهت خوش شانس است که در بسیاری از کارهای مختلف تبحر دارد. ENFP به طور کلی می تواند به موفقیت خوبی در هر چیزی که مورد علاقه آن است، برسد. با این حال ، ENFP ها به راحتی خسته می شوند و به طور طبیعی در پیگیری امور تا پایان کار مهارت کمتری دارند. آنها در مشاغلی که امکان می دهد ایده های جدیدی را خلاقانه ایجاد کنند و از نزدیک با مردم برخورد کنند، بهترین عملکرد را خواهند داشت.

آیا تمایل دارید که از یک ENFP بپرسیم که واقعا چه ویژگی هایی دارد؟

در این ویدیو با ما همراه باشید تا به طور خلاصه با فردی که دارای تیپ شخصیتی ENFP می باشد، صحبت کنیم.

آگاهی از تیپ های شخصیت MBTI

16 تیپ شخصیتی می تواند به شما برای درک بهتر دیگران و دلیل رفتار آن ها به شیوه های مختلف کمک نماید. هرکدام از تیپ هایی که می خواهید در مورد آن بیشتر بدانید را کلیک کنید: 

شخصیت INTJ شخصیت INTP شخصیت ENTJ شخصیت ENTP
شخصیت INFJ شخصیت INFP شخصیت ENFJ شخصیت ENFP
شخصیت  ISTJ شخصیت ISFJ شخصیت ESTJ شخصیت ESFJ
شخصیت ISTP شخصیت ISFP شخصیت ESTP شخصیت ESFP

 

لطفا امتیاز خود را برای این محتوا ثبت کنید
04 آذر 1401 22:58

سلام مطلب بسیار عالی و کامل ولی یه مشکل بزرگ سایتتون چونکه ستاره ها معلوم نیس از کدوم طرفه یعنی مثلا مال شما از سمت چپ حساب میشه من یه لحظه فکر کردم از سمت راست حساب میشه و اومدم ستاره کامل بدم ولی اشتباهی یک ستاره دادم و بعدشم دیگ امکان ویرایشش نبود این مشکلو حل کنین ک مثلا زیر ستاره بنویسه یک ستاره دو ستاره یک فلان یا امکان ویرایش بدید خیلی ممنون:)