تست استعدادیابی کلیفتون منتشر شد

تست استعدادیابی کلیفتون منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

افراد مشهور ENFP

تیپ شخصیت مشوق

معروف ترین زنان و مردان ENFP


افراد تیپ ENFP با توجه به اینکه افراد روشنفکری نیز هستند شخصیت های مشهوری را به خود اختصاص داده است. در این بخش سعی می کنیم مهم ترین زنان و مردان جهان با تیپ شخصیت ENFP را بیاوریم.

زنان معروف ENFP

زنان ENFP شخصیت های برونگرا و همدلی هستند که به برقراری ارتباط با دیگران علاقه دارند. آنها به راحتی با اکثر شرایط سازگار می شوند و پذیرای دیدگاه های جدید باقی می مانند. آنها از درگیری با دیگران اجتناب می کنند و در عوض، بر حفظ روابط صلح آمیز تمرکز می کنند. آنها ذاتا گرم و خلاق هستند، اغلب پیروی از ایده های جدید را به پایبندی به سند ها ترجیح می دهند.

کلی ریپا

کلی ریپا فردی پر انرژی و کاریزماتیک است. انرژی مثبت و سازگاری او به او کمک می کند تا به عنوان مجری تلویزیون و بازیگر پیشرفت کند.

تیلور سوییفت

تیلور سوییفت شخصیتی خلاق و اجتماعی است. او زندگی را همینطور که پیش می آید می گذراند به جای اینکه دنبال برنامه باشد و دوست دارد چیزهای جدید امتحان کند. ارتباط و درک او از احساسات شخصی خود در ترانه نویسی هایش به او کمک زیادی کرده است.

کلی کلارکسون

کلی کلارکسون پرحرف، همدل و انعطاف پذیر است. او همیشه در حرکت است، اما قادر است با وجود مشغله زیاد روابط عمیق خود را با دوستان و خانواده اش حفظ کند.

جنیفر آنیستون

جنیفر آنیستون شخصیتی اجتماعی و سازگار است، که روابط خود با دیگران را نسبت به کارش در اولویت قرار دهد. او هنگامی که با افرادی کار می کند که برای برقراری ارتباط عاطفی با او وقت می گذارند، رشد می کند.

کیرا نایتلی

کیرا نایتلی گرم و برونگرا است. او عاشق به عهده گرفتن پروژه های جدید و مهیج و ملاقات با افراد جدید است. او وقت زیادی صرف روابطش با دوستان و خانواده اش می کند.

مگ رایان

مگ رایان فردی اجتماعی و خودجوش است. او در کانون توجه راحت است و دوست دارد که بخشی از رویدادهای بزرگ باشد.

جانیس جاپلین

جانیس جاپلین دارای روحیه ای آزاد و پرشور بود. او عاشق ابراز وجود و ارتباط با دیگران از طریق موسیقی خود بود.

مردان معروف ENTJ

مردان ENFP افرادی با ذهن باز و سازگار هستند، که احساسات دیگران را بر منطق اولویت می دهند. آنها بیش از دیگر افراد واقعیت گرا، با احساسات خود در ارتباط هستند. بعضی از افراد ممکن است به طور ناعادلانه مردان ENFP را به دلیل پردازش های احساسی مورد انتقاد قرار دهند، اما توانایی آنها در ارتباط با احساسات خود یک مزیت عمده برای خود و اطرافیان است. آنها از ملاقات و ایجاد روابط با افراد جدید لذت می برند و اغلب در بررسی مشکلات از دیدگاه منحصر به فرد مهارت دارند.

جاستین بیبر

جاستین بیبر فردی اجتماعی و انعطاف پذیر است. او پذیرای امتحان چیزهای جدید است و با تغییر راحت هستند، که به او کمک می کند با اعتماد به نفس سبک های مختلف موسیقی را کاوش کند.

دیک ون دایک

دیک ون دایک کاریزماتیک و همدل است. او در کانون توجه اعتماد به نفس دارد و راحت است و اغلب نقش هایی را به عنوان سرگرم کننده در رویدادهای اجتماعی قبول می کند.

ژن وایلدر

ژن وایلدر خلاق و نمایشی بود و اغلب مردم را با شوخی های وحشیانه خود شوکه می کرد. او با اطمینان پروژه هایی را که او را هیجان زده می نمود، دنبال می کرد و به سرعت با هرکدام سازگار می شد.

رابین ویلیامز

رابین ویلیامز پر انرژی، خوش گذران و خودجوش بود. او دوست داشت که دیگران را خوشحال کند و از استعدادهای خود به عنوان بازیگر برای ابراز عاطفی خود استفاده می کرد.

والت دیزنی

والت دیزنی بدیع و ابتکاری بود. او از اشتیاق خود به خلاقیت و تخیل برای گفتن قصه های پریان به روش های جدید و معقولانه استفاده می کرد. او کار خود را در یک شرکت پایدار بنا نهاد که امروز بیش از هر زمان دیگری رونق دارد.

ویل اسمیت

ویل اسمیت بسیار خوش گذران، کاریزماتیک و اجتماعی است. او عاشق ابراز نظرات خود به صورت خلاقانه در بسیاری از مشاغل است. او بیشتر اوقات فراغت خود را صرف روابط خود با خانواده اش می کند.


 

تست طرحواره های ناسازگار یانگ

چگونه شخصیت منفی خود را تغییر دهیم؟

بخش بیمارگون شخصیت که به عنوان تله های زندگی از آن یاد می شود، الگوهای پایدار فکری هستند که در کودکی رشد کرده و زندگی ما را دگرگون می کنند. برای سنجش این الگوها و روش مقابله با آن به تست طرحواره های ناسازگار یانگ مراجعه کنید.

تست طرحواره های ناسازگار یانگ   کلیک نمایید

 


آگاهی از افراد مشهور سایر تیپ ها

در بخش زیر می توانید با مهمترین و مشهورترین افراد تیپ های شخصیتی دیگر آشنا شوید. نکته جالب و مهم این است که همه تیپ های شخصیتی دارای افراد مشهور می باشند. این نشان می دهد که هر ویژگی شخصیتی می تواند با تلاش و پشتکار به موفقیت دست پیدا کنیم.

افراد مشهور INTP 
افراد مشهور INTJ
افراد مشهور INFP 
افراد مشهور INFJ
افراد مشهور ISTP
افراد مشهور ISTJ
افراد مشهور ISFP
افراد مشهور ISFJ
افراد مشهور ENTP
افراد مشهور ENTJ
افراد مشهور ENFP
افراد مشهور ENFJ
افراد مشهور ESTP
افراد مشهور ESTJ
افراد مشهور ESFP
افراد مشهور ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی ENFP  کلیک نمایید

  صفحه اول ENFP

 

 

 
ISFP ها را بیشتر بشناسیم
ISTP ها را بیشتر بشناسیم
INFJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFP ها را بیشتر بشناسیم
ENFP ها را بیشتر بشناسیم
INTP ها را بیشتر بشناسیم
ISTJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFJ ها را بیشتر بشناسیم
ENTP ها را بیشتر بشناسیم
INTJ ها را بیشتر بشناسیم
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید