تست استعدادیابی کلیفتون منتشر شد

تست استعدادیابی کلیفتون منتشر شد

لیست محتواهای ویدئویی

12 نشانه خطر در روابط عاشقانه

در هر رابطه عاشقانه ای بین دو فرد، احتمال فصل و جدایی وجود دارد که البته با شناخت نشانه های پر خطر در رابطه می توانید این شکست ها را کمتر تجربه کنید.

5.0 از 2 راًی

دیسیپلین فردی چطور اتفاق میفته؟

بدون شک هر فردی در زندگی میتواند با یک برنامه ریزی دقیق و متعهدانه، نظم و انضباط شخصی خود را ارتقا دهد. این برنامه ریزی دقیق دیسیپلین نام دارد که گاهی مفید است.

4.0 از 25 راًی

چه زمانی برای ازدواج آماده ایم؟

با شناسایی نقاط قوت و ضعف تان و معیارهای انتخاب همسرتان، تصمیم بهتری در رابطه با زمان ازدواج می توانید اخذ کنید. شناسایی علائم آماده بودن برای ازدواج مهم است.

5.0 از 7 راًی

ماری جوانا و عوارضش رو بیشتر بشناسید

امروزه ماری جوانا به عنوان یک ماده مخدر، اکثر نوجوانان را درگیر خود کرده است غافل از این که این ماده مخدر عوارض جبران ناپذیری برا سلامت جسم و روان آنان می گذارد

3.4 از 5 راًی

خودشیفته ها را بهتر بشناسید

اختلال خود شیفتگی یکی از از انواع اختلالات روان شناسی می باشد که فرد در آن احساس می کند که نسبت به دیگران متفاوت و برتر می باشد.

3.6 از 21 راًی

چقدر خودت را می شناسی؟

در تست شخصیت 16 عاملی کتل، فرد می تواند به شناخت کاملی از خود برسد و از این طریق بتواند در زندگی، به نیازهای خود بهتر رسیدگی کند.

4.3 از 12 راًی

اثر پیگمالیون چیست؟

اثر پیگمالیون (effect of pygmalion) پدیده روانی مشهوری است که اهمیت "تصویر از خویش" را در اموری چون آموزش و یادگیری به صراحت نشان می دهد.

5.0 از 3 راًی

تکنیک قلعه حافظه برای افزایش حافظه

با کاربرد تکنیک قلعه حافظه در کلیپ فوق، می توانید حافظه خودتان را تقویت کنید و در طول روزانه، فراموش کاری و حواس پرتی ها را کاهش دهید.

3.8 از 6 راًی

ویدیوهای روانشناسی آموزش ها و دوره هایی کوتاه در حوزه های مختلف روانشناسی از جمله شخصیت، مشاوره شغلی، مشاوره خانواده، عشق و ازدواج، هوش و حافظه جهت ارتقاء سلامت روانی جامعه می باشد.

فیلتر کردن مطالب
  • نمایش بر اساس