تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

افراد مشهور ISFP

تیپ شخصیت خالق

معروف ترین زنان و مردان ISFP


در این بخش سعی می کنیم مهمترین زنان و مردان جهان با تیپ شخصیت ISFP را بیاوریم.

زنان معروف ISFP

زنان ISFP کم حرف و سازگارند. آنها احتمالاً برای احساسات دیگران ارزش زیادی قائل هستند و اغلب تصمیمات خود را به جای منطق بر اساس تأثیرات عاطفی تنظیم می کنند. آنها ممکن است نسبتاً نامتعارف باشند و احتمالاً روش کار خود را پیدا کنند. آنها تمایل دارند استقلال خود را بر رعایت مجموعه ای خاص از قوانین یا انتظارات در اولویت قرار دهند.

فریدا کالو

فریدا کالو کم حرف، خلاق و باتوجه بود. او به توانایی های خود اطمینان داشت و از برقراری ارتباط با دیگران لذت می برد. او بسیار تودار بود، اما نسبت به کسانی که بیشتر از همه به آنها علاقه داشت حمایتگر و مشوق بود.

لانا دل ری

لانا دل ری شخصی همدل است که از مهارت خود در آواز و ترانه سرایی برای ارتباط با مردم استفاده می کند. او نسبتا مثبت اندیش است و با شرایط جدید سازگار می شود.

جسیکا آلبا

جسیکا آلبا خلاق، دوستانه و غیر متعارف است. او بسیار به دوستان و خانواده خود اهمیت می دهد، حتی تا آنجا که شرکتی برای تولید محصولات طبیعی خانگی بنا می کند تا بتواند محصولات ایمن تری به خانواده خود ارائه دهد.

جورجیا اوکیف

جورجیا اوکیف به جزئیات توجه داشت. او همه چیز را به وضوح میدید و می توانست این قدرت را از طریق نقاشی های خود ابراز کند.

مرلین مونرو

مرلین مونرو حساس و آزاد منش بود. او اغلب خوبی ها را در دیگران می دید و برای روابط نزدیک خود ارزش قائل بود. اگرچه او توانست توجه مردم را جلب کند، اما او تمایل داشت حریم خود را خصوصی نگه دارد و بیشتر زندگی خود را عمومی نمیکرد.

بریتنی اسپیرز

بریتنی اسپیرز یک هنرمند احساس گرا و سازگار است که دوست دارد بتواند دیگران را خوشحال کند. او تمایل دارد همه چیز را عمیقاً احساس کند و ممکن است احساسات منفی خود را بروز ندهند تا بتواند شخصا با آنها کنار بیاید.

مردان معروف ISFP

مردان ISFP احتمالاً شخصیت های مستقل و همدلی هستند که در صورت بروز فرصت های جدید برای آن ها ارزش قائلند و آن ها را پیگیری می کنند. آنها احتمالاً عمیقا کنجکاو و حساس هستند و اغلب قادر به توجه به جزئیاتی هستند که دیگران از آن غافل اند. مردان ISFP ممکن است توسط دیگران به دلیل ارتباط بسیار زیاد با احساسات خود مورد انتقاد قرار گیرند. اما توانایی آنها در ارتباط بسیار عمیق می تواند به آنها کمک کند تا به طور موثر از پس مشکلات برآیند و تصمیمات مدبرانه و متفکرانه ای بگیرند.

فرد راجرز

فرد راجرز شخصی خون گرم و سخاوتمند بود و دلش می خواست از دیگران فعالانه مراقبت کند. او از تاثیر خود به عنوان فردی سرگرم کننده، برای اشاعه پیام های مثبت و دلسوزی برای دیگران استفاده کرد. آثار وی با انگیزه تمایل به آموزش کودکان، تأثیر عمده ای بر مردم سراسر جهان داشت.

کلینت ایستوود

کلینت ایستوود فردی جذاب و خوش بین است و از کار با سرعت دلخواه خودش لذت می برد. او تمایل دارد با اشتیاق فرصت های جدید را دنبال کند و به احتمال زیاد بیشتر اوقات فراغت خود را به تنهایی یا در کنار دوستان نزدیک و خانواده سپری می کند.

جکسون پولاک

جکسون پولاک هنرمندی حساس و منزوی بود که از توجه خود به جزئیات برای ایجاد سبک های جدید هنری استفاده می کرد که امروزه نیز مورد تحسین قرار می گیرند.

جان اف کندی

جان اف کندی کاریزماتیک، پذیرا (مهمان نواز) و کم حرف بود. او می توانست به راحتی با مردم ارتباط برقرار کند و خیلی سریع با هر شرایطی سازگار شود، که این امر به او در فضای سیاسی که همیشه در حال تغییر است، کمک می کند.

استیوی واندر

استیوی واندر شخصی بیانگر است، حضور ذهن فعالی دارد و عاشق خلق موسیقی ای است که بر دیگران تأثیر عاطفی دارد. او نسبتاً علاقمند به حفظ حریم شخصی است و به شدت به نزدیکان خود اهمیت می دهد.


 

تست طرحواره های ناسازگار یانگ

چگونه شخصیت منفی خود را تغییر دهیم؟

بخش بیمارگون شخصیت که به عنوان تله های زندگی از آن یاد می شود، الگوهای پایدار فکری هستند که در کودکی رشد کرده و زندگی ما را دگرگون می کنند. برای سنجش این الگوها و روش مقابله با آن به تست طرحواره های ناسازگار یانگ مراجعه کنید.

تست طرحواره های ناسازگار یانگ   کلیک نمایید

 


آگاهی از افراد مشهور سایر تیپ ها

در بخش زیر می توانید با مهمترین و مشهورترین افراد تیپ های شخصیتی دیگر آشنا شوید. نکته جالب و مهم این است که همه تیپ های شخصیتی دارای افراد مشهور می باشند. این نشان می دهد که هر ویژگی شخصیتی می تواند با تلاش و پشتکار به موفقیت دست پیدا کنیم.

افراد مشهور INTP 
افراد مشهور INTJ
افراد مشهور INFP 
افراد مشهور INFJ
افراد مشهور ISTP
افراد مشهور ISTJ
افراد مشهور ISFP
افراد مشهور ISFJ
افراد مشهور ENTP
افراد مشهور ENTJ
افراد مشهور ENFP
افراد مشهور ENFJ
افراد مشهور ESTP
افراد مشهور ESTJ
افراد مشهور ESFP
افراد مشهور ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی ISFP  کلیک نمایید

  صفحه اول ISFP

 

 

 
ISFP ها را بیشتر بشناسیم
ISTP ها را بیشتر بشناسیم
INFJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFP ها را بیشتر بشناسیم
ENFP ها را بیشتر بشناسیم
INTP ها را بیشتر بشناسیم
ISTJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFJ ها را بیشتر بشناسیم
ENTP ها را بیشتر بشناسیم
INTJ ها را بیشتر بشناسیم
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید