تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

افراد مشهور ESFP

تیپ شخصیت سرگرم کننده

معروف ترین زنان و مردان ESFP


در این بخش سعی می کنیم مهمترین زنان و مردان جهان با تیپ شخصیت ESFP را بیاوریم.

زنان معروف ESFP

زنان ESFP افرادی اجتماعی و تحت تاثیر احساسات اند که عاشق ملاقات با افراد جدید و رفتن به رویدادهای بزرگ هستند. آنها ماجراجویانه به دنبال فرصت های جدید هستند. آنها به زیبایی و ظاهر حساس اند و اغلب زیبایی آنچه در اطراف آنها است را ارزیابی می کنند. آنها حتی در شرایط چالش برانگیز خلاق و خوش بین هستند.

اِل فانینگ

اِل فانینگ بازیگری خوش برخورد و اجتماعی است که از ملاقات با افراد جدید لذت می برد و با خوش بینی نقش های جدید را قبول می کند. او ایده آل گرا و جاه طلب است، اما به جای اینکه سریع هر نقشی را قبول کند، با دقت هر نقش را انتخاب می کند.

مادر ترزا

مادر ترزا مبلغ مذهبی دلسوز و از خود گذشته بود و نگرانی فوق العاده ای نسبت به دیگران نشان می داد. او با تغییرات سازگار می شد و به طور مداوم از افراد کم بضاعت حمایت می کرد.

دبی رینولدز

دبی رینولدز سرگرم کننده، جذاب و مهربان بود. انرژی مثبت و طبیعت آزاده ای که از طریق هر یک از اجراهای وی نشان داده شده است به سایر مردم در پیرامون جهان الهام و انگیزه می دهد.

پرنسس دایانا

پرنسس دایانا همدل، اجتماعی و خونگرم بود. اشتیاق وی به حمایت و خدمت به دیگران باعث شد تا وی به یکی از محبوب ترین افراد در تاریخ معاصر تبدیل شود.

الیزابت تیلور

الیزابت تیلور یک فرد سرگرم کننده دوست داشتنی و پرشور بود که جذابیت و نشاط او باعث رشد وی در حوزه نمایش شد.

کتی لی گیفورد

کتی لی گیفورد پر جنب و جوش و مشتاق است. او عاشق این است که کاری کند تا دیگران احساس شادی و راحتی کنند. ذات یاری دهنده و مثبت او، او را به موفقیت های زیادی در موقعیت های مختلف رسانده است.

مایلی سایرس

مایلی سایرس اهل تفریح و دارای روحیه ای آزاد است. انرژی و اشتیاق بالای او برای اجرا به او کمک کرده تا به عنوان یک سرگرم کننده امروزی پیشرفت کند.

مردان معروف ESFP

مردان ESFP تیپ های شخصیتی برون گرا و سازگار هستند که در مرکز توجه قرار دارند. روحیه پرنشاط و شوخ طبعی آنها افراد را به خود جذب می کند. آنها ملاقات و شناختن افراد جدید را به خصوص در طی یک اتفاق مفرح دوست دارند. آنها به طور طبیعی نقش "سرگرم کننده" را می پذیرند، حتی در حالی که فقط در کنار چند دوست صمیمی هستند. اگرچه آنها به دلیل احساساتی بودن با موشکافی های ناعادلانه ای روبرو می شوند، اما بعید است که برای برآورده کردن انتظارات دیگران خود را تغییر دهند.

التون جان

التون جان فردی اجتماعی و خودجوش است. او از قرار گرفتن در مرکز توجه و سرگرم کردن دیگران لذت می برد. او توجه زیادی به اطرافیانش می کند و دوست دارد مرتباً با افراد جدید و مهیج ارتباط برقرار کند.

جک بلک

جک بلک بامزه، پرسر و صدا و غیر رسمی است. او در نقش های کمدی که به او اجازه می دهد به راحتی چیزهای جدید را امتحان کند و مردم را بخنداند رشد می کند.

رونالد ریگان

رونالد ریگان فردی جذاب و خونگرم بود که عاشق امتحان چیزهای جدید و توجه به جزئیات بود. او از معاشرت و استفاده از نقاط قوت ذاتی خود برای ایجاد روابط مهم بهره می برد.

استیو اروین

استیو اروین سرزنده، اجتماعی و مهربان بود. او از شخصیت مشتاق و دانش خود در مورد حیوانات برای شناساندن حیات وحش به مردم و حمایت از محیط زیست استفاده کرد.

آدام لوین

آدام لوین نمایشی (کنش گرا)، مشتاق و پر انرژی است. او عاشق اجرای نمایش و سرگرم کردن مخاطبان است.

اندی سامبرگ

اندی سامبرگ یک کمدین سرزنده و صریح است که از اجرا لذت می برد و دوست دارد به طور نزدیک با دیگران کار کند.


 

تست طرحواره های ناسازگار یانگ

چگونه شخصیت منفی خود را تغییر دهیم؟

بخش بیمارگون شخصیت که به عنوان تله های زندگی از آن یاد می شود، الگوهای پایدار فکری هستند که در کودکی رشد کرده و زندگی ما را دگرگون می کنند. برای سنجش این الگوها و روش مقابله با آن به تست طرحواره های ناسازگار یانگ مراجعه کنید.

تست طرحواره های ناسازگار یانگ   کلیک نمایید

 


آگاهی از افراد مشهور سایر تیپ ها

در بخش زیر می توانید با مهمترین و مشهورترین افراد تیپ های شخصیتی دیگر آشنا شوید. نکته جالب و مهم این است که همه تیپ های شخصیتی دارای افراد مشهور می باشند. این نشان می دهد که هر ویژگی شخصیتی می تواند با تلاش و پشتکار به موفقیت دست پیدا کنیم.

افراد مشهور INTP 
افراد مشهور INTJ
افراد مشهور INFP 
افراد مشهور INFJ
افراد مشهور ISTP
افراد مشهور ISTJ
افراد مشهور ISFP
افراد مشهور ISFJ
افراد مشهور ENTP
افراد مشهور ENTJ
افراد مشهور ENFP
افراد مشهور ENFJ
افراد مشهور ESTP
افراد مشهور ESTJ
افراد مشهور ESFP
افراد مشهور ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی ESFP  کلیک نمایید

  صفحه اول ESFP

 

 

 
ISFP ها را بیشتر بشناسیم
ISTP ها را بیشتر بشناسیم
INFJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFP ها را بیشتر بشناسیم
ENFP ها را بیشتر بشناسیم
INTP ها را بیشتر بشناسیم
ISTJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFJ ها را بیشتر بشناسیم
ENTP ها را بیشتر بشناسیم
INTJ ها را بیشتر بشناسیم
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید