تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

افراد مشهور ESFJ

تیپ شخصیت حمایتگر

معروف ترین زنان و مردان ESFJ


در این بخش سعی می کنیم مهمترین زنان و مردان جهان با تیپ شخصیت ESFJ را بیاوریم.

زنان معروف ESFJ

زنان ESFJ معمولاً افرادی عمل گرا و خونگرم هستند که دوست دارند با دیگران ارتباط برقرار کنند. آنها به دنبال سازگاری و ثبات از طریق برنامه های روزمره انرژی زا هستند. آنها برای روابط خود با دیگران ارزش قائلند و احساسات و همدلی را بر منطق صرف مقدم می دانند. رفتار دوستانه و استقبال آمیز آنها باعث محبوبیت آنها نزد دیگران می شود.

بیانسه

بیانسه با اعتماد به نفس، پر انرژی و هدف گرا است. او عاشق ملاقات با افراد جدید و اجرای برنامه برای جمعیت زیادی است. او از نشان دادن شخصیت خود ابایی ندارد و دوست دارد از طریق موسیقی با دیگران ارتباط برقرار کند.

اپرا وینفری

اپرا وینفری زنی سخاوتمند و سازمان یافته است که از همدلی و مهارت های خود در برقراری ارتباط برای ملاقات و آموزش افراد جدید استفاده می کند. او نسبت به کسانی که ملاقات می کند همدلی فوق العاده ای دارد و با صبر و حوصله به دیدگاه های جدید گوش می دهد.

دالی پرتون

دالی پرتون خواننده ای یاری رسان و مشتاق است که جذابیت او و اهمیت دادن وی به دیگران به او کمک کرده است تا جایگاه ثابتی در موسیقی محلی پیدا کند.

الن دجرنرس

الن دجرنرس با اجرای خنده دار و خونسردانه دیگران را سرگرم می کند. او در برنامه های خود مهربانی و توجه زیادی نشان می دهد و به دلیل جاه طلبی عمیق خود به نقاط عطفی بزرگ دست یافته است.

نورا افرون

نورا افرون فردی با ملاحظه، دلسوز و سازمان یافته بود که از مهارت های خود برای نوشتن فیلم هایی با نفوذ و ماندگاری بسیار استفاده می کرد. او عاشق یافتن دوستان جدید بود و با قرار دادن مکرر بازیگران موردعلاقه اش در نقش های فیلم هایش، به بازیگرانی که دوستشان داشت وفاداری فوق العاده ای نشان داد.

سوزان لوچی

سوزان لوچی بازیگری اجتماعی و پر انرژی است که به خاطر استفاده از شهرت خود برای حمایت از تغییر و خدمت به دیگران معروف شده است.

مردان معروف ESFJ

مردان ESFJ افرادی با ملاحظه، حامی خوشگذران و اجتماعی هستند که بسیار به زندگی دیگران اهمیت می دهند. آنها هنگام تصمیم گیری، احساسات را بر منطق ترجیح می دهند و اغلب انتخابی می کنند که کمترین تأثیر عاطفی منفی را بر روی دیگران می گذارد. آنها از درگیری بیزارند و ممکن است برای جلوگیری از تنش با همه چیز موافق باشند. در حالی که بعضی افراد آنها را به دلیل احساس گرایی بیش از حد مورد انتقاد قرار می دهند، اما همدلی ذاتی آنها به آنها کمک می کند تا تصمیماتی معقولانه و وجدانی بگیرند.

جو بایدن

جو بایدن خونگرم، اجتماعی و جزئیات گرا است. او در تصمیم گیری های خود بسیار فکر می کند و ترجیح می دهد به جای اینکه همانطور که پیش می رود عمل کند، در جهت اهداف بزرگتر تلاش کند.

بیل کلینتون

بیل کلینتون فردی کاریزماتیک و پرحرف است و اشتیاق زیادی در تلاش برای دستیابی به اهداف بلند پروازانه خود دارد. او دوست دارد با افراد جدید ملاقات کند و در سطح شخصی تری ارتباط برقرار کند.

مهاتما گاندی

مهاتما گاندی فردی متمرکز و دلسوز بود که از مهارت و عزم مردم خود برای رسیدن به یک هدف بزرگتر استفاده کرد.

استیو هاروی

استیو هاروی یک سرگرم کننده سرزنده و جاه طلب است که باعث می شود دیگران در همه برنامه های او احساس مطلوبی داشته باشند. شخصیت جالب و جذاب و شوخ طبعی زیرکانه او باعث شده تا به اهداف خود برسد و در صنعت سرگرمی موفق شود.

هیو جکمن

هیو جکمن خونگرم، با ملاحظه و دلسوز است. او از بازی در نمایش های خوب لذت می برد و از استعدادهای خود برای ارتباط با مخاطبان بیشتر استفاده می کند. او ضمن اینکه از اهداف قلبی خود دفاع می کند، به هواداران خود همدلی و عشق نشان می دهد.

لری کینگ

لری کینگ فردی هدف محور و با انگیزه است که با دیگران همدلی می کند و به جزئیات توجه می کند.


 

تست طرحواره های ناسازگار یانگ

چگونه شخصیت منفی خود را تغییر دهیم؟

بخش بیمارگون شخصیت که به عنوان تله های زندگی از آن یاد می شود، الگوهای پایدار فکری هستند که در کودکی رشد کرده و زندگی ما را دگرگون می کنند. برای سنجش این الگوها و روش مقابله با آن به تست طرحواره های ناسازگار یانگ مراجعه کنید.

تست طرحواره های ناسازگار یانگ   کلیک نمایید

 


آگاهی از افراد مشهور سایر تیپ ها

در بخش زیر می توانید با مهمترین و مشهورترین افراد تیپ های شخصیتی دیگر آشنا شوید. نکته جالب و مهم این است که همه تیپ های شخصیتی دارای افراد مشهور می باشند. این نشان می دهد که هر ویژگی شخصیتی می تواند با تلاش و پشتکار به موفقیت دست پیدا کنیم.

افراد مشهور INTP 
افراد مشهور INTJ
افراد مشهور INFP 
افراد مشهور INFJ
افراد مشهور ISTP
افراد مشهور ISTJ
افراد مشهور ISFP
افراد مشهور ISFJ
افراد مشهور ENTP
افراد مشهور ENTJ
افراد مشهور ENFP
افراد مشهور ENFJ
افراد مشهور ESTP
افراد مشهور ESTJ
افراد مشهور ESFP
افراد مشهور ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی ESFJ  کلیک نمایید

  صفحه اول ESFJ

 

 

ISFP ها را بیشتر بشناسیم
ISTP ها را بیشتر بشناسیم
INFJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFP ها را بیشتر بشناسیم
ENFP ها را بیشتر بشناسیم
INTP ها را بیشتر بشناسیم
ISTJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFJ ها را بیشتر بشناسیم
ENTP ها را بیشتر بشناسیم
INTJ ها را بیشتر بشناسیم
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید