تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

افراد مشهور ESTP

تیپ شخصیت کارآفرین

معروف ترین زنان و مردان ESTP


در این بخش سعی می کنیم مهمترین زنان و مردان جهان با تیپ شخصیت ESTP را بیاوریم.

زنان معروف ESTP

زنان ESTP اجتماعی و صریح هستند. آنها ذاتا مشاهده گر و عمل گرا هستند و غالباً روی واقعیت ها تمرکز می کنند نه احساسات. آنها افرادی جسور و ماجراجو هستند که فرصت های جدید را دوست داشته و برای استقلال خود ارزش قائل هستند. منطق قوی آنها، آنها را قانع کننده تر می کند و آنها اغلب می توانند دیگران را به سمت دیدگاه خود سوق دهند. زنان ESTP ممکن است با انتقادات تبعیض آمیز از سوی کسانی که انتظار دارند زنان به روشی معین رفتار کنند رو به رو شوند، اما بعید به نظر می رسد این موضوع آنها را به هم بریزد. آنها زیر بار عذرخواهی و ندامت نمی روند.

چلسی هندلر

چلسی هندلر از گفتن عقاید و نظراتش ابایی ندارد. او در بیان افکارش در کانون توجهات مشکلی ندارد و با شوخ طبعی صریح و منظور دار خود حرفه ای برای سرگرم کردن مردم ایجاد کرده است.

روزان بار

روزان بار با اعتماد به نفس و صریح است. گاهی اوقات بسیار علنی و آشکار است و اگرچه بخاطر بیاناتش با چند جنجال روبرو شده است، اما هنوز هم به راحتی در مورد عقاید خود آشکارا صحبت می کند.

مدونا

مدونا یک خواننده پر انرژی است که با هیجان و منطق به موقعیت ها دست می یابد. او در لحظه زندگی می کند و عاشق امتحان چیزهای جدید است، حتی اگر بهم ریختگی و ناراحتی هایی رو ایجاد کند.

مریل استریپ

مریل استریپ حضور ذهن خوبی دارد و سازگار است. او در کار خود ریسک می کند و از فرصت ملاقات با افراد جدید لذت می برد. او رابطه نزدیکی با دوستانش دارد و برای ارتباطاتی که با اطرافیانش برقرار می کند ارزش زیادی قائل است.

هلن میرن

هلن میرن صادق و واقع بین است. او از مخالفت کردن و صحبت درباره دیدگاه خودش ابایی ندارد. او یک فرد بلندپرواز و جاه طلب است و دوست دارد فرصت های جدیدی را در هم در زندگی شخصی و هم شغلی دنبال کند.

میلا کونیس

میلا کونیس یک فرد اجتماعی و قانع کننده است که از قابلیت تطبیق خود برای پیشرفت در حرفه بازیگری استفاده می کند. اعتماد به نفس او باعث می شود تاثیری ماندگار بر روی افرادی که ملاقات می کند بگذارد.

مردان معروف ESTP

مردان ESTP افرادی ذاتا با اعتماد به نفس و عمل گرا هستند، که افکار خود را مستقیماً با دیگران به اشتراک میگذارند. آنها ارزش زیادی برای ابتکار و تجارب شخصی قائل هستند، که ممکن است باعث شود دیدگاه های دیگر را نادیده بگیرند. گرچه آنها از تنهایی طولانی مدت لذت نمی برند، اما از آزادی و استقلال خود لذت می برند.

دیوید لترمن

دیوید لترمن خودجوش و صادق است. او به عنوان یک فرد سرگرم کننده که به راحتی با مردم ارتباط برقرار می کند و دیدگاه خود را آشکارا به اشتراک می گذارد، رشد می کند.

ادی مورفی

ادی مورفی یک کمدین پرانرژی و صریح است که در مقابل تماشاگران رشد می کند. او قادر به پردازش عینی امور است و افکار صادقانه خود را به روشی خنده دار و جذاب بیان می کند.

جانی کارسون

جانی کارسون فردی جذاب و سازگار بود که از ملاقات با افراد جدید در برنامه تلوزیونی خود لذت می برد. اگرچه او در شوخی هایش بیش از حد صریح بود، اما توانست به یک مجری تلویزیونی محبوب تبدیل شود.

تد دانسون

تد دانسون هنگام ملاقات با افراد جدید راحت و با اعتماد به نفس است. او به زندگی اشتیاق و علاقه دارد و استقلال ذاتی ای که اغلب مردم را به سمت او می کشاند. از آنجایی که بازیگری به او امکان ملاقات با دیگران و سرگرم کردن آنها را می دهد در این شغل رشد می کند.

بروس ویلیس

بروس ویلیس فردی با انگیزه بالا و واقع بین است که توانسته است از مهارت های خود در متقاعدسازی و برون گرایی برای موفقیت در بازیگری استفاده کند.

اسکار وایلد

اسکار وایلد نویسنده ای با روحیه ازاد و حضور ذهن بود که روشی منحصر به فرد برای قدردانی از جهان پیرامون خود داشت.


 

تست طرحواره های ناسازگار یانگ

چگونه شخصیت منفی خود را تغییر دهیم؟

بخش بیمارگون شخصیت که به عنوان تله های زندگی از آن یاد می شود، الگوهای پایدار فکری هستند که در کودکی رشد کرده و زندگی ما را دگرگون می کنند. برای سنجش این الگوها و روش مقابله با آن به تست طرحواره های ناسازگار یانگ مراجعه کنید.

تست طرحواره های ناسازگار یانگ   کلیک نمایید

 


آگاهی از افراد مشهور سایر تیپ ها

در بخش زیر می توانید با مهمترین و مشهورترین افراد تیپ های شخصیتی دیگر آشنا شوید. نکته جالب و مهم این است که همه تیپ های شخصیتی دارای افراد مشهور می باشند. این نشان می دهد که هر ویژگی شخصیتی می تواند با تلاش و پشتکار به موفقیت دست پیدا کنیم.

افراد مشهور INTP 
افراد مشهور INTJ
افراد مشهور INFP 
افراد مشهور INFJ
افراد مشهور ISTP
افراد مشهور ISTJ
افراد مشهور ISFP
افراد مشهور ISFJ
افراد مشهور ENTP
افراد مشهور ENTJ
افراد مشهور ENFP
افراد مشهور ENFJ
افراد مشهور ESTP
افراد مشهور ESTJ
افراد مشهور ESFP
افراد مشهور ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی ESTP  کلیک نمایید

  صفحه اول ESTP

 

 

 
ISFP ها را بیشتر بشناسیم
ISTP ها را بیشتر بشناسیم
INFJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFP ها را بیشتر بشناسیم
ENFP ها را بیشتر بشناسیم
INTP ها را بیشتر بشناسیم
ISTJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFJ ها را بیشتر بشناسیم
ENTP ها را بیشتر بشناسیم
INTJ ها را بیشتر بشناسیم
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید