تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

افراد مشهور ENTJ

تیپ شخصیت فرمانده

معروف ترین زنان و مردان ENTJ


افراد تیپ ENTJ با توجه به اینکه افراد فرمانده نیز هستند شخصیت های مشهوری را به خود اختصاص داده است. در این بخش سعی می کنیم مهمترین زنان و مردان جهان با تیپ شخصیت ENTJ را بیاوریم.

زنان معروف ENTJ

زنان ENTJ رهبرانی کاریزماتیک و با انگیزه هستند. آنها از روال عادی لذت می برند و در عین حال پذیرای ایده های جدید هستند. آنها از مسئولیت پذیری و ارائه نظر صادقانه خود لذت می برند. آسیب پذیر بودن از نظر عاطفی برای آنها سخت است و در بعضی مواقع می توانند کمی صریح باشند. از آنجا که برخی از افراد ناخودآگاه انتظار غیرمعقول از زنان دارند که ذاتا همدل باشند، زنان ENTJ به دلیل لحن صریح و منطقی خود به نسبت مردان مقابلشان مورد انتقاد قرار می گیرند. اما جسارت و اعتماد به نفس آنها، به آنها کمک می کند تا به طور کارآمدی طرز تفکر جدیدی را دنبال کنند و دیگران را به سمت موفقیت هدایت کنند.

نانسی پلوسی

نانسی پلوسی از پرداختن مستقیم به مشکلات ابایی ندارد. او به توانایی های خود مطمئن است و قادر به سازماندهی و متحد کردن مردم در جهت یک هدف است. رفتار جسورانه او ممکن است برخی از افراد را آزرده کند، اما او تلاش خود را به جای خوشحالی دیگران، برای تحقق آنچه که قصد دارد انجام دهد متمرکز می کند.

ایندیرا گاندی

ایندیرا گاندی سیاستمداری جسور و شجاع بود که برخلاف تفکرات دیگران، اهداف بلند پروازانه خود را دنبال می کرد. عزم راسخ و قدرت او به او کمک کرد تا اولین و تنها نخست وزیر زن هند شود.

کتی بیتس

کتی بیتس صریح و پرانرژی است. انگیزه ذاتی او به او کمک کرد تا شروع سختی که در بازیگری داشته را پشت سر بگذارد. او همچنان روی جاه طلبی های خود متمرکز مانده و سرانجام موفق شد یک بازیگر ماهر شود.

مارگارت تاچر

مارگارت تاچر اجازه نداد انتقادات مانع شود تا او اولین نخست وزیر زن انگلیس شود. او جسورانه اهداف را دنبال می کرد و علیرغم احتمال واکنشِ منفی، صراحتا نظرات خود را به اشتراک می گذاشت.

ووپی گلدبرگ

ووپی گلدبرگ صریح و منطقی است. او احساسات خود را برای خود نگه می دارد، اما عقاید قوی خود را آشکارا به اشتراک می گذارد. پیروی از روال ثابت و تنظیم برنامه های طولانی مدت برای ووپی راحت است.

شارلیز ترون

شارلیز ترون بازیگر با اعتماد به نفس و با انگیزه ای است که به حمایت از اعتقادات خود می پردازد. او در اطراف مردم رشد می کند و می تواند با جذابیت ذاتی خود دوستان زیادی پیدا کند.

ادل

ادل ذاتا صریح و جسور است. او از بیان مشکلاتی که می بیند ابایی ندارد و در کانون توجه راحت است.

مردان معروف ENTJ

مردان ENTJ سخنورانی صریح و پرانرژی هستند. آنها ذاتا در یک گروه جایگاه رهبری را اشغال می کنند و اغلب در به اشتراک گذاشتن نظرات خود بسیار مشتاق هستند. آنها از روال و برنامه ها پیروی می کنند. مردان ENTJ بسیار صریح و رک هستند، که این موضوع ممکن است افراد عاطفی محور را ناراحت کند. با این حال، آنها در ارائه انتقادات سازنده ماهرند که در نهایت به پیشرفت دیگران کمک می کند.

مارک کوبان

مارک کوبان با اعتماد به نفس و صریح است. او از مهارت های تصمیم گیری خود برای انتخاب سرمایه گذاری های هوشمندانه استفاده می کند، که این امر به او در موفقیت در تجارت کمک کرده است.

دکتر فیل مک گرو

دکتر فیل مک گرو مشکلاتی را که در افرادی که به برنامه او می آیند می بیند، به راحتی بیان می کند. او یاد گرفته است که ضمن آگاهی و سرگرمی تماشاچیان، از مهارت های خود برای کمک به دیگران استفاده کند.

فرانکلین روزولت

فرانکلین روزولت فردی بلندپرواز بود که انگیزه او تأثیرگذاری ماندگار بر جهان بود. او مشکل گشای ماهری بود و اغلب با استفاده از جذابیت خود مردم را به سمت دیدگاه خود سوق می داد.

پابلو پیکاسو

پابلو پیکاسو نگاهی منحصر به فرد به جهان داشت. او به سمت موفقیت سوق داده شد و با استفاده از توانایی های ذاتی هنری خود توانست مشهور شود.

استیو جابز

استیو جابز فردی منطقی و منظم بود که بر استفاده از مهارت های خود برای موفقیت در جهان تمرکز می کرد. او قادر به یافتن راه هایی منحصر به فرد برای حل مشکلات بزرگ بود و بخشی از دلیلی که او توانست از طریق اپل چنین تأثیر شگرفی بگذارد نیز همین مسئله است.

وینستون چرچیل

وینستون چرچیل یک رهبر پر انرژی و با اعتماد به نفس بود که به راحتی درگیر بحث های جنجالی می شد. او بسیار بلند پرواز بود و اهداف عمده ای را برای خود تعیین می کرد که به طور منظم در طول زندگی خود برای دستیابی به آنها تلاش می کرد. او علیرغم مخالفت هایی که اغلب با آن روبرو می شد، جسورانه نظرات خود را ابراز می کرد.

گوردون رمزی

گوردون رمزی آشپزی خلاق و منظم است که رفتار صریح و مهیج او باعث ترس بیشتر مردم می شود. او مستقیماً به هر مشکلی که می بیند رسیدگی می کند و از درگیر شدن در بحث های جنجالی به منظور بهتر شدن ابایی ندارد.


 

تست طرحواره های ناسازگار یانگ

چگونه شخصیت منفی خود را تغییر دهیم؟

بخش بیمارگون شخصیت که به عنوان تله های زندگی از آن یاد می شود، الگوهای پایدار فکری هستند که در کودکی رشد کرده و زندگی ما را دگرگون می کنند. برای سنجش این الگوها و روش مقابله با آن به تست طرحواره های ناسازگار یانگ مراجعه کنید.

تست طرحواره های ناسازگار یانگ   کلیک نمایید

 


آگاهی از افراد مشهور سایر تیپ ها

در بخش زیر می توانید با مهمترین و مشهورترین افراد تیپ های شخصیتی دیگر آشنا شوید. نکته جالب و مهم این است که همه تیپ های شخصیتی دارای افراد مشهور می باشند. این نشان می دهد که هر ویژگی شخصیتی می تواند با تلاش و پشتکار به موفقیت دست پیدا کنیم.

افراد مشهور INTP 
افراد مشهور INTJ
افراد مشهور INFP 
افراد مشهور INFJ
افراد مشهور ISTP
افراد مشهور ISTJ
افراد مشهور ISFP
افراد مشهور ISFJ
افراد مشهور ENTP
افراد مشهور ENTJ
افراد مشهور ENFP
افراد مشهور ENFJ
افراد مشهور ESTP
افراد مشهور ESTJ
افراد مشهور ESFP
افراد مشهور ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی ENTJ  کلیک نمایید

  صفحه اول ENTJ

 

 

 
ISFP ها را بیشتر بشناسیم
ISTP ها را بیشتر بشناسیم
INFJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFP ها را بیشتر بشناسیم
ENFP ها را بیشتر بشناسیم
INTP ها را بیشتر بشناسیم
ISTJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFJ ها را بیشتر بشناسیم
ENTP ها را بیشتر بشناسیم
INTJ ها را بیشتر بشناسیم
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید