تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

افراد مشهور ISFJ

تیپ شخصیت مدافع

معروف ترین زنان و مردان ISFJ


در این بخش سعی می کنیم مهم ترین زنان و مردان جهان با تیپ شخصیت ISFJ را بیاوریم.

زنان معروف ISFJ

زنان ISFJ افرادی خوش بین و با ملاحظه اند که شنوندگانی ماهر و دوستان دلسوز هستند. از آن جا که به جزئیات بسیار حساسند از اتفاقات مختلف خاطراتی شفاف و واضح دارند، آنها به دنبال زندگی روزمره و حریم خصوصی هستند، هرچند از دور هم جمع شدن با دوستان نزدیک و خانواده لذت می برند.

کنستانس وو

کنستانس وو مستقل، منظم و هدف گرا است. او حساسیتی ذاتی دارد که اغلب به او کمک می کند تا نقش هایی با احساسات قانع کننده ایفا کند.

نانسی ریگان

نانسی ریگان صبور، منظم و کوشا بود. او هنگام تصمیم گیری از احساسات خود پیروی می کرد و اغلب خود را برای دیگران، به ویژه شوهرش، وقف میکرد. او به دیدگاه دیگران نسبت به خود اهمیت بسیاری می داد و اغلب با وجود علاقه ذاتی، سخت کار می کرد تا یک تصویر ساده را به تصویر بکشد.

ملکه الیزابت دوم

ملکه الیزابت دوم کم حرف و عمل گرا است، که هر دو این ویژگی ها به او به عنوان طولانی ترین سلطنت انگلیس خدمت کرده اند. او می تواند احساسات خود را کنترل کند، اما همدلی او در بسیاری از تصمیمات و سخنرانی های قابل توجه او مشهود است.

آرتا فرانکلین

آرتا فرانکلین فردی هدف مدار و همدل بود. او علاقه زیادی به حرفه خود به عنوان خواننده داشت، اما زندگی شخصی خود را تا حد ممکن مسکوت نگه داشت.

کیت میدلتون

کیت میدلتون یا کاترین، دوشس کمبریج شخصی انزوا طلب، همدل و منظم است. او به جزئیات بسیار اهمیت می دهد و اغلب قادر به انجام همزمان چند وظیفه برای انجام درست امور است. او اهداف مهمی را برای خود تعیین می کند و برای رسیدن به آنها سخت تلاش می کند.

آن هاتاوی

آن هاتاوی دلسوز، کم حرف و با انگیزه است. او تمایل دارد زندگی شخصی خود را خصوصی نگه دارد، اما از وقت آزاد خود برای برقراری ارتباط با افرادی که بیشتر از همه به آنها اهمیت می دهد استفاده می کند. او عاشق این است که بتواند تغییری در جهان ایجاد کند، که این موضوع در فعالیت های او با چندین موسسه خیریه مختلف دیده می شود.

مردان معروف ISFJ

مردان ISFJ احتمالاً افرادی کم حرف و مشتاق هستند که تمایل به دنبال ساختار و سازمان یافتگی دارند. آنها شنوندگانی بسیار خونگرم و همدل اند و علاقه زیادی به کمک های جدی و مثبت به جامعه خود دارند. اگرچه آنها غالباً از تنهایی لذت می برند، اما به دلیل رفتار ذاتی دلسوزانه و دوستانه به راحتی قادر به برقراری ارتباط با دیگران هستند. گرچه ممکن است به دلیل عاطفه محور بودن، ناعادلانه مورد قضاوت دیگران قرار گیرند، مردان ISFJ قادر به تصمیم گیری اخلاقی و وظیفه مدار تر از بسیاری دیگر هستند.

لوئیس کارول

لوئیس کارول بسیار درونگرا و دلسوز بود. او با دیگران ارتباط عمیقی برقرار کرده و در عین حال زندگی کاملاً خصوصی داشت. علی رغم اینکه قطعات بسیار غریب و خلاقانه ای نوشته بود، در زندگی واقعی جزئی نگر و عمل گرا بود.

وین دیزل

وین دیزل بسیار عمل گرا، انزوا طلب و هدف گرا است. او یک رژیم خاص را دنبال می کند و در زندگی روزمره خود ثبات دارد.

کندریک لامار

کندریک لامار یک خواننده رپ و ترانه سرا دلسوز و جزئی گرا است. او به طور ذاتی کم حرف است، اما در حین اجرا می تواند از منطقه امن خود خارج شود.

جیمز استوارت

جیمز استوارت بازیگری عمل گرا و دلسوز بود، که بیشتر افکار و احساسات خود را برای خود نگه داشت. او بر روی دوستان و خانواده خود بسیار حساب می کرد و آنها را بر سایر کارهای خود اولویت می داد.

مایکل کین کم حرف، روتین مدار و با توجه است. او عمیقا به دوستی های خود اهمیت می دهد، اما اغلب این موضوع را بیان نمی کند. او یک بازیگر با انگیزه و سازنده است که علی رغم اینکه در اواخر 80 سالگی است، در طول زندگی حرفه ای خود به ندرت استراحت کرده است.


 

تست طرحواره های ناسازگار یانگ

چگونه شخصیت منفی خود را تغییر دهیم؟

بخش بیمارگون شخصیت که به عنوان تله های زندگی از آن یاد می شود، الگوهای پایدار فکری هستند که در کودکی رشد کرده و زندگی ما را دگرگون می کنند. برای سنجش این الگوها و روش مقابله با آن به تست طرحواره های ناسازگار یانگ مراجعه کنید.

تست طرحواره های ناسازگار یانگ   کلیک نمایید

 


آگاهی از افراد مشهور سایر تیپ ها

در بخش زیر می توانید با مهمترین و مشهورترین افراد تیپ های شخصیتی دیگر آشنا شوید. نکته جالب و مهم این است که همه تیپ های شخصیتی دارای افراد مشهور می باشند. این نشان می دهد که هر ویژگی شخصیتی می تواند با تلاش و پشتکار به موفقیت دست پیدا کنیم.

افراد مشهور INTP 
افراد مشهور INTJ
افراد مشهور INFP 
افراد مشهور INFJ
افراد مشهور ISTP
افراد مشهور ISTJ
افراد مشهور ISFP
افراد مشهور ISFJ
افراد مشهور ENTP
افراد مشهور ENTJ
افراد مشهور ENFP
افراد مشهور ENFJ
افراد مشهور ESTP
افراد مشهور ESTJ
افراد مشهور ESFP
افراد مشهور ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی ISFJ  کلیک نمایید

  صفحه اول ISFJ

 

 

ISFP ها را بیشتر بشناسیم
ISTP ها را بیشتر بشناسیم
INFJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFP ها را بیشتر بشناسیم
ENFP ها را بیشتر بشناسیم
INTP ها را بیشتر بشناسیم
ISTJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFJ ها را بیشتر بشناسیم
ENTP ها را بیشتر بشناسیم
INTJ ها را بیشتر بشناسیم
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید