تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

افراد مشهور INFJ

تیپ شخصیت مشاور

معروف ترین زنان و مردان INFJ


در این بخش سعی می کنیم مهمترین زنان و مردان جهان با تیپ شخصیت INFJ را بیاوریم.

زنان معروف INFJ

زنان INFJ افرادی کم حرف و همدل هستند. آنها به احتمال زیاد در حالی که پذیرای ایده ها و راه حل های جدید هستند برای ساختارهای سالم و ثبات ارزش قائل اند. آنها غالباً تمایل ذاتی به کمک کردن به دیگران و انتخاب های اخلاقی دارند. اگرچه آنها ممکن است در مواجهه با درگیری دشواری داشته باشند، اما به احتمال زیاد برای حفظ روابط صلح آمیز و نزدیک تلاش خواهند کرد.

امی واینهاوس

امی واینهاوس هنرمندی حساس بود و به خروجی خلاقانه و حفظ حریم شخصی تمایل داشت. او به طور طبیعی با انگیزه و هدف گرا بود، که احتمالاً در موفقیت او به عنوان خواننده و ترانه سرا بسیار کمک دهنده بوده است.

النور روزولت

النور روزولت فردی ساکت و همدل بود. او حتی قبل از اینکه رئیس جمهور و بانوی اول ایالات متحده باشد از نقاط قوت خود برای کمک به دیگران استفاده می کرد. او برنامه های خود را سازمان میداد و در فرهنگ ایالات متحده تغییر اساسی ایجاد کرد و در مورد موضوعات مهمی مانند نژادپرستی صحبت کرد، علی رغم همه ی این ها او رفتاری ذاتا محرمانه داشت.

کیت وینسلت

کیت وینسلت بازیگری خلاق و با انگیزه است و علاقه زیادی به کمک کردن به دیگران دارد. اگرچه او به عنوان بازیگری حرفه ای موفق است، اما ترجیح می دهد اوقات آزاد خود را تنهایی بگذراند. او اوقات فراغت خود را صرف کارهای خانوادگی و بشر دوستانه می کند.

لیدی گاگا

لیدی گاگا هدف گرا، کم حرف و عمیقاً خلاق است. او علی رغم اینکه ترجیح می دهد تودار باشد، وقت و انرژی خود را صرف بیان موسیقی و اجرا می کند.

ماری کندو

ماری کندو خونگرم، ساکت و منظم است. او از تفکر خلاقانه خود برای یافتن راه های آسان تر و موثرتر جهت سازماندهی افراد استفاده کرد که در نهایت به موفقیت ناگهانی وی منجر شد.

سیلویا پلاث

سیلویا پلاث نویسنده ای حساس بود و توانایی ابراز خلاقیت افکار و احساسات عمیق خود را از طریق نوشتن داشت. او علیرغم مبارزاتش، افرادی را که دوستشان داشت در اولویت قرار داد و برای آنها بیش از هر چیز دیگری ارزش قائل بود.

نیکول کیدمن

نیکول کیدمن ذاتا شخصیتی خون گرم و کم حرف است که از طریق نقش هایی که بازی می کند، خلاقیت خود را نشان می دهد. او عاشق کمک به دیگران از طریق کارهای خیرخواهانه است و اغلب اوقات فراغت خود را صرف برقراری ارتباط با نزدیکترین دوستان و خانواده اش می کند.

مردان معروف INFJ

مردان INFJ درونگرایانی با احساس هستند، که ارزش های خود را ارج می نهند و با دیگران همدلی می کنند. آنها احتمالاً ترجیح می دهند اوقات خود را تنها یا در کنار گروه های کوچکی از دوستان نزدیک و خانواده بگذرانند. اگرچه آنها ممکن است به دلیل احساساتی بودن با انتقاد افراد متعصب روبرو شوند، اما توانایی آنها برای در نظر گرفتن دیدگاه های مختلف به آنها کمک می کند تا با دقت و تأمل انتخاب کنند. آنها به طور طبیعی صلح طلب هستند و ممکن است با تظاهر به موافق بودن، از درگیری جلوگیری کنند.

مورگان فریمن

مورگان فریمن به طور ذاتی همدل و خلاق است و غالباً هر دو ویژگی را در بازیگری خود نشان می دهد. او کاملاً ساختار یافته است و معمولاً ترجیح می دهد یک روال ثابت و قابل اعتماد را دنبال کند.

تام سلک

تام سلک یک خلاق سازمان یافته و هدف گراست و علاقه زیادی به حمایت از علل مورد توجه خود دارد. او تمایل دارد علی رغم داشتن شغلی که در دید عموم است، زندگی شخصی خود را محرمانه نگه دارد.

نلسون ماندلا

نلسون ماندلا، علیرغم اینکه طبیعتاً کم حرف است، از صدای خود را برای بیان موضوعات مهم به گوش مردم رساند. او پس از سالها مبارزه با نژادپرستی، با مردم همدلی کرد و تغییرات عمده ای را در آفریقای جنوبی ایجاد کرد.

جیمی کارتر

جیمی کارتر شخصیتی دلسوز و مراقبت کننده است که با استفاده از ارتباطات خود سازمانی غیرانتفاعی به نام مرکز کارتر تأسیس کرد که حتی در سال 2002 جایزه صلح نوبل را نیز از آن خود کرد.

جیمی فاکس

جیمی فاکس ذاتا خلاق و دارای انگیزه ای عمیق است. او اهداف بزرگی را تعیین می کند و برای دستیابی به آنها تلاش می کند.

دانیل دی لوئیس

دانیل دی لوئیس بازیگری بسیار منزوی است، که زندگی شخصی خود را بسیار خصوصی نگه می دارد. او در کار خود خلاق و پرشور است و غالباً در هر شخصیتی که بازی می کند به طور باورنکردنی عمیقا در نقش خود فرو میرود.

آدام سندلر

آدام سندلر با وجود بازی در نقش شخصیت هایی برون گرا و غیرمسئول، در واقع نسبتاً کم حرف و منظم است. او زندگی شخصی خود را از کانون توجهات دور نگه می دارد و ذاتا بسیار همدل و با انگیز است.


 

تست طرحواره های ناسازگار یانگ

چگونه شخصیت منفی خود را تغییر دهیم؟

بخش بیمارگون شخصیت که به عنوان تله های زندگی از آن یاد می شود، الگوهای پایدار فکری هستند که در کودکی رشد کرده و زندگی ما را دگرگون می کنند. برای سنجش این الگوها و روش مقابله با آن به تست طرحواره های ناسازگار یانگ مراجعه کنید.

تست طرحواره های ناسازگار یانگ   کلیک نمایید

 


آگاهی از افراد مشهور سایر تیپ ها

در بخش زیر می توانید با مهمترین و مشهورترین افراد تیپ های شخصیتی دیگر آشنا شوید. نکته جالب و مهم این است که همه تیپ های شخصیتی دارای افراد مشهور می باشند. این نشان می دهد که هر ویژگی شخصیتی می تواند با تلاش و پشتکار به موفقیت دست پیدا کنیم.

افراد مشهور INTP 
افراد مشهور INTJ
افراد مشهور INFP 
افراد مشهور INFJ
افراد مشهور ISTP
افراد مشهور ISTJ
افراد مشهور ISFP
افراد مشهور ISFJ
افراد مشهور ENTP
افراد مشهور ENTJ
افراد مشهور ENFP
افراد مشهور ENFJ
افراد مشهور ESTP
افراد مشهور ESTJ
افراد مشهور ESFP
افراد مشهور ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی INFJ  کلیک نمایید

  صفحه اول INTP

 

 

 
ISFP ها را بیشتر بشناسیم
ISTP ها را بیشتر بشناسیم
INFJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFP ها را بیشتر بشناسیم
ENFP ها را بیشتر بشناسیم
INTP ها را بیشتر بشناسیم
ISTJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFJ ها را بیشتر بشناسیم
ENTP ها را بیشتر بشناسیم
INTJ ها را بیشتر بشناسیم
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید