تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

انگیزه های ENFJ

تیپ شخصیت مربی

انگیزه های تیپ ENFJ چیست؟


هنگامی که افراد دارای انرژی، انگیخته و متمرکز هستند، معمولاً رفتارهای هیجانی و انگیزشی از خود نشان میدهند. بنابراین، مهم است بدانیم چه نوع فعالیت هایی باعث ایجاد انگیزه در هر نوع شخصیت می شود.

شخصیت های ENFJ تمایل دارند به روش های زیر انگیخته شوند و انرژی بگیرند ...

برقراری ارتباط با دیگران

رویدادهای سازمان یافته و برنامه ریزی شده

ایجاد تفاوت در جامعه

احساس دوست داشته شدن و ارزشمند بودن توسط اطرافیان

رسیدگی به نیازهای شخصی خود

ENFJ ها از روابط خود با دیگران انگیزه می گیرند. آنها دوست دارند به طور منظم با افراد جدید ملاقات و ارتباط برقرار کنند، در عین حال روابط نزدیک خود را با دوستان و خانواده را حفظ کنند.

به عنوان برنامه ریزهای ذاتی، ENFJ ها از سازماندهی و روتین انرژی می گیرند. آنها وقتی در طول روز برنامه ثابت خود را دنبال کنند، احساس راحتی می کنند.

ENFJ ها دوست دارند در جامعه خود تغییری ایجاد کنند و غالبا میل به ایجاد تغییرات مثبت به آنها انگیزه زیادی می دهد. آنها ارزش زیادی برای اخلاقیات قائل هستند و بیشتر وقت خود را صرف کمک به دیگران می کنند. آنها وقتی احساس می کنند دیگران واقعاً به آنها اهمیت می دهند انگیزه می گیرند. ENFJ ها می خواهند توسط اطرافیانشان دوست داشته شوند و غالباً هرکاری از دستشان بربیاد انجام می دهند تا دوستان، خانواده و همکاران، آنها را درک کرده و برایشان ارزش قائل شوند.

ENFJ ها از رسیدگی به نیازهای خود انگیزه می گیرند. آنها بعضی اوقات فراموش می کنند که برای خود وقت بگذارند که این امر برای سلامتی و خوشبختی آنها مضر است. وقتی قادر به عقب نشینی و مراقبت و توجه به خود هستند، احساس انرژی بیشتری می کنند.

هنگامی که ENFJ ها در کارهای انرژی بخش مشارکت می کنند، احساس شادی و بهره وری بیشتری خواهند داشت. آنها قادر خواهند بود از توانایی های خود به خوبی استفاده کرده و از کارهایی که انجام می دهند لذت ببرند، که باعث بهبود مشارکت کلی آنها در محیط کار خواهد شد.

 

تست <strong class='view_keyword' data-description='شخصیت به عنوان مجموعه مشخص رفتارها، شناخت ها و الگوهای عاطفی تعریف می شود که از عوامل بیولوژیکی و محیطی تکامل می یابند.' onclick='view_tooltip(this)' >شخصیت</strong> کتل

چگونه لایه های عمیق شخصیت را بررسی کنیم؟

یکی از آزمون ها و تست های استاندارد برای سنجش رگه های شخصیت تست کتل می باشد. برای انجام این آزمون به صورت آنلاین با تفسیر دقیق از لینک زیر استفاده نمایید.

تست هوش چندگانه گاردنر   کلیک نمایید

 


آگاهی از انگیزه های سایر تیپ های شخصیت

در بخش زیر می توانید انگیزه های مشخص شده برای سایر تیپ های شخصیتی را مشاهده کنید. مطالعه انگیزه های دیگران به ما کمک می کند تا بتوانیم نیازها و علائق دیگران را بهتر درک کنیم.

انگیزه های INTP 
انگیزه های INTJ
انگیزه های INFP 
انگیزه های INFJ
انگیزه های ISTP
انگیزه های ISTJ
انگیزه های ISFP
انگیزه های ISFJ
انگیزه های ENTP
انگیزه های ENTJ
انگیزه های ENFP
انگیزه های ENFJ
انگیزه های ESTP
انگیزه های ESTJ
انگیزه های ESFP
انگیزه های ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی ENFJ  کلیک نمایید

  صفحه اول ENFJ

 

 

اینفوگرافی تیپ شخصیت INFJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENFJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ESTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ESTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت INFP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISFJ
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید