تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

افراد مشهور INFP

تیپ شخصیت همدل

معروف ترین زنان و مردان INFP


افراد تیپ INFP با توجه به اینکه افراد همدلی نیز هستند شخصیت های مشهوری را به خود اختصاص داده است. در این بخش سعی می کنیم مهمترین زنان و مردان جهان با تیپ شخصیت INFP را بیاوریم.

زنان معروف INFP

زنان INFP به طور طبیعی همدل و محافظه کار هستند. احتمالاً دوستی صمیمانه با کسانی که با آن ها مستقیما ملاقات دارند، برایشان اولویت دارد. آنها ممکن است به طور طبیعی بی برنامه عمل کنند. آن ها اغلب ترجیح می دهند از انجام کارهای روزمره ی سختگیرانه و غیر ضروری اجتناب کنند. آنها روشی خلاقانه برای دیدن جهان پیرامون خود دارند و می توانند راه حل های جالب و منحصر به فردی برای مشکلات مهم ارائه دهند.

آن فرانک

آن فرانک فوق العاده متفکر و خلاق بود. توانایی او در اندیشیدن درباره مضامین و موضوعات پیچیده زندگی، حتی در سنین جوانی و در چنان شرایط دشواری، بخشی از دلیل مردم برای خواندن خاطرات روزانه اوست. او همه چیز را عمیقا احساس می کرد و روشی هنری و خلاقانه برای به اشتراک گذاشتن آنها داشت.

آدری هپبورن

اکثر مردم، آدری هپبورن را هم هنگام بازی در فیلم ها و هم در پاسخ به سوالات مصاحبه ها، به عنوان فردی دلپذیر و خونگرم می شناسند. اما ماهیت تودار و همدلانه او بعداً در زندگی، خودش را نشان داد؛ زمانی که او بیشتر وقت خود را به داوطلب شدن در یونیسف اختصاص داد.

امیلی دیکینسون

امیلی دیکینسون که یک درون گرای ذاتی است، به سمت ایده های بزرگی در زندگی گرایش دارد. شعر او منعکس کننده روش خلاقانه، اما پیچیده او در مشاهده دنیای اطراف است. او مرتباً با زبان احساسی افکار خود را بیان می کند و روز به روز به زندگی فائق می آید.

آلیشیا کیز

درونگرایی آلیشیا كیز را بیشتر می توان با دور ماندن از مراکز توجه مخصوص سلبریتی ها نشان داد. او به شدت به دوستان و خانواده اش اهمیت می دهد و از روحیه مفید و خدمت گذاری خود در کار انسان دوستانه اش با سازمان "یک کودک را زنده نگه دارید" بهره میبرد.

جولیا رابرتز

مانند دیگر INFP ها، جولیا رابرتز نسبت به حلقه بسیار نزدیک دوستان و خانواده خود حساس است و تمایل به بودن در این جمع دارد. او تمایل دارد که از قرار گرفتن در مرکز توجه جلوگیری کند و در عوض، از اطرافیان خود حمایت کند.

امیلی بلانت

امیلی بلانت نسبت به افرادی که بیشتر از همه برایش ارزشمندند، مراقبت و توجه بسیاری نشان می دهد. او حتی در زمان نبودنش کنار خانواده ارتباطش را با آن ها حفظ میکند و به طور کلی از بیرون رفتن مکرر خودداری می کند. توانایی بازیگری متنوع او خلاقیت او را نشان می دهد.

مردان معروف INFP

مردان INFP احتمالاً شخصیت هایی خلاق هستند که بیشتر از لحاظ احساسی، انگیزه میگیرند و به راحتی می توانند دنیا را از دیدگاه دیگران ببینند. آنها ممکن است در صورت لزوم در سازگاری با شرایط مهارت داشته باشند. آن ها تمایل دارند عمیقا در مورد مسائل مهم و پیچیده فکر کنند. مردان INFP ممکن است به دلیل احساساتی بودن توسط دیگران مورد انتقاد غیرمنصفانه قرار بگیرند. با این حال، رفتار همدلانه آنها باعث می شود، در درک و ارتباط عمیق تر با دیگران مهارت داشته باشند.

دالایی لاما چهاردهم

دالایی لاما چهاردهم با همه کسانی که ملاقات می کند مهربان و با عطوفت است. میزان کمکی که او کرده است، تا آنجاست که جایزه نوبل صلح را در سال 1989 برای وی به ارمغان آورد.

ادگار آلن پو

ادگار آلن پو نویسنده ای منزوی و عمیقاً احساسی بود که با مضامین پیچیده شعر و داستان هایش دست و پنجه نرم می کرد. او مانند اکثر INFP ها دوست داشت به روش های جدید فکر کند و تمایل داشت که این موارد را با نوشتن قطعات پیچیده و منحصر به فرد بیان کند.

جی آر آر تالکین

در نظر گرفتن دیگر وجوه موضوعات به تالکین در نوشتن قطعاتی مانند ارباب حلقه ها کمک کرد. نوشتن، همچنین به او فرصت داد تا تنها باشد و به روشی جالب و خلاقانه درمورد موضوعات کاملاً پیچیده فکر کند.

کورت کوبین

کورت کوبین یک همدلِ کم حرف و دلسوز بود. در زندگی کوتاه خود، از مهارت های خود در خلاقیت برای نوشتن تعداد زیادی آهنگ صمیمانه استفاده کرد که بسیاری از افراد با آهنگ های او ارتباط گرفتند.

استیفن کولبرت

استیفن کولبرت که خود را به عنوان INFP معرفی می کند، از نظر ظاهری مانند تیپ شخصیتی همدل به نظر نمی رسد. با این حال، توانایی او در تفکر عمیق و در نظر گرفتن دیدگاه های مختلف به او کمک می کند تا قطعات خنده داری که مردم با آن ارتباط میگیرند، بنویسد و اجرا کند.

سوفجان استیونز

سوفجان استیونز نمونه دیگری از INFP هاست است که از مهارت درک و همدلی خود برای نوشتن آهنگ های احساسی استفاده میکند که افرادعمیقا با آن ارتباط میگیرند. هنگامی که کنسرت اجرا نمی کند، تمایل دارد از کانون توجهات دور بماند و نسبت به افرادی که به آنها نزدیکتر است، فداکاری می کند.


 

تست طرحواره های ناسازگار یانگ

چگونه شخصیت منفی خود را تغییر دهیم؟

بخش بیمارگون شخصیت که به عنوان تله های زندگی از آن یاد می شود، الگوهای پایدار فکری هستند که در کودکی رشد کرده و زندگی ما را دگرگون می کنند. برای سنجش این الگوها و روش مقابله با آن به تست طرحواره های ناسازگار یانگ مراجعه کنید.

تست طرحواره های ناسازگار یانگ   کلیک نمایید

 


آگاهی از افراد مشهور سایر تیپ ها

در بخش زیر می توانید با مهمترین و مشهورترین افراد تیپ های شخصیتی دیگر آشنا شوید. نکته جالب و مهم این است که همه تیپ های شخصیتی دارای افراد مشهور می باشند. این نشان می دهد که هر ویژگی شخصیتی می تواند با تلاش و پشتکار به موفقیت دست پیدا کنیم.

افراد مشهور INTP 
افراد مشهور INTJ
افراد مشهور INFP 
افراد مشهور INFJ
افراد مشهور ISTP
افراد مشهور ISTJ
افراد مشهور ISFP
افراد مشهور ISFJ
افراد مشهور ENTP
افراد مشهور ENTJ
افراد مشهور ENFP
افراد مشهور ENFJ
افراد مشهور ESTP
افراد مشهور ESTJ
افراد مشهور ESFP
افراد مشهور ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی INFP  کلیک نمایید

  صفحه اول INFP

 

 

ISFP ها را بیشتر بشناسیم
ISTP ها را بیشتر بشناسیم
INFJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFP ها را بیشتر بشناسیم
ENFP ها را بیشتر بشناسیم
INTP ها را بیشتر بشناسیم
ISTJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFJ ها را بیشتر بشناسیم
ENTP ها را بیشتر بشناسیم
INTJ ها را بیشتر بشناسیم
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید