تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

افراد مشهور ENTP

تیپ شخصیت مجادله گر

معروف ترین زنان و مردان ENTP


در این بخش سعی می کنیم مهمترین زنان و مردان جهان با تیپ شخصیت ENTP را بیاوریم.

زنان معروف ENTP

زنان ENTP رهبرانی قدرتمند و پرانرژی هستند که پذیرای تعارضات و درگیری ها هستند و از مشارکت مطمئن در مباحث مهم لذت می برند. آنها افراد نسبتاً خودجوش و آزاد اندیشی می باشند و اغلب منطق و حقایق را بر احساسات ترجیح می دهند. آنها از برقراری ارتباط با دیگران و گذراندن وقت با گروه های بزرگ لذت می برند. زنان ENTP ممکن است مورد انتقاد غیرمنصفانه افرادی قرار بگیرند که انتظار دارند بیشتر "احساسی" باشند، اما قدرت و اعتماد به نفس ذاتی آنها (جدای از تمایل و لذت بردنشان از بحث کردن) به آنها کمک می کند تا به راحتی از خودشان دفاع کنند.

سلین دیون

سلین دیون مرتبا اراده خود را برای پیروی از روش و مسیر خاص خود نشان می دهد. او برای انجام کارهایش بسیار تلاش می کند و هنگامی که دیگران او را به چالش می کشند از خود دفاع می کند. در سال های اخیر، او با کنترل غم و اندوه خود، به ویژه در زمان از دست دادن همسر و برادرش، قدرت و استقامت خود را نشان داده است.

سارا سیلورمن

سارا سیلورمن از پرداختن به آنچه از نظر دیگران ناراحت کننده است هراسی ندارد. گاهی اوقات صریح است و عاشق بحث و جدال است. او به شدت رفتاری تند و صریح دارد و رفتار خودش را به خوبی به عنوان یک فرد بالغ هدایت میکند.

امی پوهلر

امی پوهلر در گفتن یا نوشتن آنچه به آن فکر می کند کمی مشکل دارد. او با کمک به نوشتن و بازی در نمایش ها و طرح هایی که مشکلات مهم را به روشی خنده دار بیان می کند ، از صداقت، خلاقیت و قدرت تعامل ذاتی خود به خوبی استفاده می کند.

کاترین بزرگ

کاترین بزرگ به این دلیل مشهور است که حاکم قدرتمند و پر صلابت روسیه بوده است. او سخت کوشی و منطق را بر احساسات ارجحیت می داد و با تلاش برای جلب حمایت دیگران و طرفداری آنها از او، توانست طولانی ترین دوره حکومت بین زنان در روسیه را شکل دهد.

مگان مالالی

مگان مالالی به شوخ طبعی صادقانه اش معروف است. او چیزهایی را که می بیند بیان می کند. او اغلب از مهارت های خود در کاریزما و برقراری ارتباط و تفریح با دیگران استفاده می کند.

سلما هایک

سلما هایک با اعتماد به نفس نظرات خود را در انظار عمومی ابراز می کند، تهیه کنندگان او را در یک برنامه تلوزیونی دیدند و باهوشی و صاحب نظری او توجهشان را جلب کرد و پس از آن بود که نقش اصلی فیلم Desperado را به دست آورد. او وقتی با وارسی و نگاه موشکافانه روبرو می شود، ظاهر خودش را حفظ کرده و همچنان شوخ، با اعتماد به نفس و صریح است.

مردان معروف ENTP

مردان ENTP شخصیت هایی با اعتماد به نفس، انعطاف پذیر هستند، که اغلب از مسئولیت پذیری لذت می برند. آنها ایده های جدیدی کشف می کنند و دیدگاه منحصر به فردی را برای گروه به ارمغان می آورند. آنها در ارتباط با دیگران رشد می کنند و انرژی زیادی را صرف بحث در مورد مسائل مهم می کنند. لحن ذاتا صریح آنها ممکن است باعث تعجب برخی از افراد شود، اما می تواند به آنها کمک کند تا در برقراری ارتباط با دیگران موفق تر باشند.

تام هنکس

تام هنکس به ویژه در سال های اخیر فعالی رک و بی پرده بوده است. او درباره اعتقادات خود صریح است، بدون اینکه نگران برداشت های دیگران باشد. او عاشق ملاقات با افراد جدید است و جذابیت او در هم در نقش ها و هم مصاحبه هایش مشخص است.

کانن اوبراین

کانن اوبراین از ناراحت کردن دیگران هراسی ندارد. او شوخی های تند و تیز می کند، سیاستمداران را به عمل دعوت می کنند و از عقاید خود دفاع می کند. توانایی ENTP ها در برقراری سریع ارتباط با افراد جدید و استفاده از شوخ طبعی برای سرگرم کردن اطرافیان باعث می شود تا آنها برای اجرای برنامه های تلوزیونی طنز مناسب باشند.

دیوید كاپرفیلد

اولین شعبده باز میلیاردر دیوید كاپرفیلد سطح توقعات را بالا برده است. توانایی او در حل مشکلات فوق العاده پیچیده و ارائه راه حل های بزرگ و جادویی، تصویر وی را چنان بزرگ ساخته است که همچنان بین شعبده بازان در تمام دوران ها بالاترین درآمد را دارد.

ساشا بارون کوهن

ساشا بارون کوهن به دلیل نقش های طنزی که بازی کرده و در آن سر به سر مردم میگذارد مشهور است. او استفاده خوبی از خلاقیت و توانایی اش برای تشویق مردم به جلو دوربین رفتن در برنامه هایی که هم مردم را سرگرم کرده و هم رفتارهای سیاسی را نقد می نماید، می کند. اگرچه اقدامات او در گذشته بسیاری از افراد ، یعنی کسانی که توسط دوربین او شکار شده اند، را ناراحت کرده است او همچنان از شخصیت خود برای ساختن نمایش های تلویزیونی و فیلم های بسیار خنده دار استفاده می کند.

دواین جانسون

دواین جانسون در مورد عقاید، انتخاب سبک زندگی و موارد دیگر بسیار صریح است. کاریزما و خلاقیت ذاتی او در فیلم ها و مصاحبه هایش جلوه گر است.

محمد علی

محمد علی جسور و قدرتمند بود. اگرچه به عنوان یک مبارزفیزیکی شهرت داشت، انسانی به شدت نوع دوست و طرفدار تغییر بود. وی با رهبران سیاسی، قدرت های خارجی و مردم درباره اعتقاداتش صحبت کرد. اعتماد به نفس، جذابیت، سازگاری و خلاقیت وی، باعث قدرتمندی او بود.


 

تست طرحواره های ناسازگار یانگ

چگونه شخصیت منفی خود را تغییر دهیم؟

بخش بیمارگون شخصیت که به عنوان تله های زندگی از آن یاد می شود، الگوهای پایدار فکری هستند که در کودکی رشد کرده و زندگی ما را دگرگون می کنند. برای سنجش این الگوها و روش مقابله با آن به تست طرحواره های ناسازگار یانگ مراجعه کنید.

تست طرحواره های ناسازگار یانگ   کلیک نمایید

 


آگاهی از افراد مشهور سایر تیپ ها

در بخش زیر می توانید با مهمترین و مشهورترین افراد تیپ های شخصیتی دیگر آشنا شوید. نکته جالب و مهم این است که همه تیپ های شخصیتی دارای افراد مشهور می باشند. این نشان می دهد که هر ویژگی شخصیتی می تواند با تلاش و پشتکار به موفقیت دست پیدا کنیم.

افراد مشهور INTP 
افراد مشهور INTJ
افراد مشهور INFP 
افراد مشهور INFJ
افراد مشهور ISTP
افراد مشهور ISTJ
افراد مشهور ISFP
افراد مشهور ISFJ
افراد مشهور ENTP
افراد مشهور ENTJ
افراد مشهور ENFP
افراد مشهور ENFJ
افراد مشهور ESTP
افراد مشهور ESTJ
افراد مشهور ESFP
افراد مشهور ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی ENTP  کلیک نمایید

  صفحه اول ENTP

 

 

ISFP ها را بیشتر بشناسیم
ISTP ها را بیشتر بشناسیم
INFJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFP ها را بیشتر بشناسیم
ENFP ها را بیشتر بشناسیم
INTP ها را بیشتر بشناسیم
ISTJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFJ ها را بیشتر بشناسیم
ENTP ها را بیشتر بشناسیم
INTJ ها را بیشتر بشناسیم
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید