تست استعدادیابی کلیفتون منتشر شد

تست استعدادیابی کلیفتون منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

افراد مشهور ISTP

تیپ شخصیت صنعتگر

معروف ترین زنان و مردان ISTP


در این بخش سعی می کنیم مهمترین زنان و مردان جهان با تیپ شخصیت ISTP را بیاوریم.

زنان معروف ISTP

زنان ISTP متفکرانی منطقی و کنجکاو هستند که حقایق را بر احساسات مقدم می دانند. آنها در حالی که آرام و با اعتماد به نفس هستند، به راحتی با موقعیت های جدید سازگار می شوند. اگرچه ممکن است کم حرف باشند، اما هنگام اشتراک نظرات خود می توانند قاطعانه عمل کنند. آنها غالباً از فهمیدن نحوه کار چیزهای مختلف و یافتن راه حل های عملی برای مسائل پیچیده، هیجان زده می شوند. زنان ISTP ممکن است با انتقاد نادرست از سوی کسانی که عقاید سنتی تری نسبت به زنان دارند روبرو شوند، اما توانایی آنها در سنجیده عمل کردن و منطقی بودن مانع از برداشت شخصیِ نظرهای غیرضروری می شود. او عاشق کمک به دیگران از طریق کارهای خیرخواهانه است و اغلب اوقات فراغت خود را صرف برقراری ارتباط با نزدیکترین دوستان و خانواده اش می کند.

کیت ماس

کیت ماس عمل گرا و فرصت طلب است. اگرچه برای ISTP ها غیرمتعارف است، اما حرفه او در مدلینگ این فرصت را به او داد تا چیزهای جدید را امتحان کند و ایده های جدیدی را کشف کند. علی رغم داشتن شغلی که در کانون توجه است، تمایل دارد تودار باشد و حریم خود را حفظ کند.

سوزان سانتاگ

سوزان سانتاگ با اعتماد به نفس، قاطع و سازگار بود. توانایی او در ارائه ی آنچه که دیده بود، او را به یک نویسنده و عکاس عالی تبدیل کرد. گرچه بسیار تودار بود، اما شخصیت او در کارهایش جسورانه نشان داده می شود.

میشل رودریگز

میشل رودریگز از بیان افکار خود درباره موضوعات ترسی ندارد. او با اعتماد به نفس، عملگرا و انعطاف پذیر است که همه این ها می تواند در نقشی که وی به عنوان بازیگر انتخاب می کند، تاثیرگذار باشد.

ونوس ویلیامز

ونوس ویلیامز به طور ذاتی کم حرف و تحلیل گر است. او حتی در مسابقات کاملاً پرتنش و رقابتی قادر به حفظ آرامش است. مهارت های او در سریع اندیشی و سازگاری، به پیشرفت او به عنوان یک تنیس باز حرفه ای کمک می کند.

املیا ارهارت

املیا ارهارت خودجوش و تجربه گرا بود. او بسیاری از زندگی خود را صرف یادگیری دانش و هنر خلبانی و استفاده از استعدادهای خود برای شکست محدودیت ها کرد. او درونگرا بود و غالباً از وقت گذراندن به تنهایی لذت می برد و به بررسی علایق و استعدادهای خود می پرداخت.

اسکارلت جوهانسون

اسکارلت جوهانسون قاطع و صریح است. او تمایل دارد علی رغم احتمال ممانعت ها، با اطمینان نظرات خود را در مصاحبه ها به اشتراک بگذارد. تکانشگری طبیعی و تصمیم گیری سریع به موفقیت او در بازیگری کمک کرده است.

مردان معروف ISTP

مردان ISTP احتمالاً به دنبال حفظ حریم خصوصی هستند و به جای ایده های جدید راه حل های عملی را ارزیابی می کنند. آنها تکانش گر و ماجراجو هستند و اغلب تصمیم می گیرند به تنهایی فرصت های جدید را دنبال کنند. اگرچه آنها ممکن است در برقراری ارتباط عاطفی با دیگران مشکل داشته باشند، اما ذهن تحلیلی آنها می تواند به آنها در یافتن راه حل های ایمن و اثبات شده کمک کند.

اف. اسکات فیتزجرالد

اف. اسکات فیتزجرالد در مورد نحوه کار جهان کنجکاو بود. او غالباً بسیاری از اندیشه های خود راجع به تجربه انسانی را در رمان ها و داستان های کوتاه خود گنجانده است. او بسیار محافظه کار بود و تصمیم گرفت زندگی شخصی خود را بدون حاشیه نگه دارد.

بیر گریلز

بیر گریلز ماجراجو و مدبر است، که بسیاری از نمایش های زنده ماندن او گویای این حقیقت است. او در تنهایی احساس راحتی بیشتری دارد و عاشق یادگیری در مورد طبیعت است. اعتماد به نفس او به توانایی های خودش باعث موفقیت زیادی در زندگی واقعی او شده است.

تام کروز

تام کروز هنگامی که در فیلمی حضور ندارد، علاقمند است از چشم مردم دور باشد. او عملگرا، منطقی و در بعضی مواقع تکانشگر است. توانایی انطباق با موقعیت های جدید کمکی برای فیلم های اکشن زیادی ست که ساخته است.

دانیل کریگ

دانیل کریگ به طور طبیعی کم حرف است، اما از پرداختن به موضوعی که او را آزار می دهد دریغ نمیکند. اعتماد به نفس طبیعی او به وی به عنوان یک بازیگر و توانایی انتخاب سریع و عملی نیز کمک می کند.

فرانک سیناترا

فرانک سیناترا خواننده ای تکانشگر و با اعتماد به نفس بود، که علیرغم اینکه در آن زمان غیرمعمول بود، علناً افکار خود را در مورد مسائل سیاسی، به اشتراک می گذاشت. او از تنهایی وقت گذراندن برای پیگیری علایق خود لذت می برد.

شکیل اونیل

شکیل اونیل از سازگاری و اعتماد به نفس خود برای رشد در بسکتبال استفاده کرد. او خارج از کار بسیار تودار بود و روی ایجاد دانش و مهارت خود در بسکتبال متمرکز بود تا به یکی از بهترین بازیکنانی تبدیل شود که تاکنون دیده شده است.


 

تست طرحواره های ناسازگار یانگ

چگونه شخصیت منفی خود را تغییر دهیم؟

بخش بیمارگون شخصیت که به عنوان تله های زندگی از آن یاد می شود، الگوهای پایدار فکری هستند که در کودکی رشد کرده و زندگی ما را دگرگون می کنند. برای سنجش این الگوها و روش مقابله با آن به تست طرحواره های ناسازگار یانگ مراجعه کنید.

تست طرحواره های ناسازگار یانگ   کلیک نمایید

 


آگاهی از افراد مشهور سایر تیپ ها

در بخش زیر می توانید با مهمترین و مشهورترین افراد تیپ های شخصیتی دیگر آشنا شوید. نکته جالب و مهم این است که همه تیپ های شخصیتی دارای افراد مشهور می باشند. این نشان می دهد که هر ویژگی شخصیتی می تواند با تلاش و پشتکار به موفقیت دست پیدا کنیم.

افراد مشهور INTP 
افراد مشهور INTJ
افراد مشهور INFP 
افراد مشهور INFJ
افراد مشهور ISTP
افراد مشهور ISTJ
افراد مشهور ISFP
افراد مشهور ISFJ
افراد مشهور ENTP
افراد مشهور ENTJ
افراد مشهور ENFP
افراد مشهور ENFJ
افراد مشهور ESTP
افراد مشهور ESTJ
افراد مشهور ESFP
افراد مشهور ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی ISTP  کلیک نمایید

  صفحه اول ISTP

 

 

 
ISFP ها را بیشتر بشناسیم
ISTP ها را بیشتر بشناسیم
INFJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFP ها را بیشتر بشناسیم
ENFP ها را بیشتر بشناسیم
INTP ها را بیشتر بشناسیم
ISTJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFJ ها را بیشتر بشناسیم
ENTP ها را بیشتر بشناسیم
INTJ ها را بیشتر بشناسیم
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید