تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

انگیزه های ESFJ

تیپ شخصیت حمایتگر

انگیزه های تیپ ESFJ چیست؟


هنگامی که افراد دارای انرژی، انگیخته و متمرکز هستند، معمولاً رفتارهای هیجانی و انگیزشی از خود نشان میدهند. بنابراین، مهم است بدانیم چه نوع فعالیت هایی باعث ایجاد انگیزه در هر نوع شخصیت می شود.

شخصیت های ESFJ تمایل دارند به روش های زیر انگیخته شوند و انرژی بگیرند ...

آموزش، مربیگری و مشاوره دادن به دیگران

رویدادها، برنامه ها و جلسات سازمان یافته

ایجاد اعتماد و وفاداری طولانی مدت از طریق رفتار ثابت و قابل پیش بینی

توجه به نیازها و نگرانی های دیگران

حل مدبرانه و صریح مشکلات

ESFJ ها از همکاری نزدیک با دیگران و مشاوره دادن به آنها هیجان زده می شوند. آنها معلمان ماهری هستند که از کمک به دیگران برای دستیابی به تمام توانایی های خود لذت می برند. آنها ذاتا سازمان یافته اند و هنگامی که میزبان رویدادهایی هستند، رشد می کنند. آنها از سازماندهی و برنامه ریزی پروژه های مهم لذت می برند، خصوصاً اگر بدانند افراد دیگری از کار آنها بهره مند می شوند. به عنوان سرگرم کنندگان ذاتی، ESFJ ها از هدایت و رهبری رویدادها هم لذت می برند و از فرصت میزبانی در مهمانی های خود بهره می برند.

ESFJ ها از ایجاد اعتماد و وفاداری در روابطشان با دیگران لذت می برند. از آنجا که آنها افراد بسیار اجتماعی و آزاد هستند، ملاقات با افراد جدید و پیدا کردن دوستان جدید در ذات آنهاست. ESFJ ها دوست دارند با رفتار با ثبات، قابل اطمینان بودن خود را ثابت کنند و اعتماد دیگران را جلب کنند. آنها دوست دارند به دیگران کمک کنند تا احساس بهتری داشته باشند. آنها ذاتا به نیازهای اطرافیان خود آگاه هستند و برای آنها مهم است که از این آگاهی برای کمک به مردم استفاده کنند. وقتی ESFJ ها قادر به بهبود زندگی دیگران باشند، احساس شادی و انرژی می کنند.

گوش دادن صبورانه و با حوصله به دیدگاه های مختلف قبل از تصمیم گیری ESFJ ها را هیجان زده می کند. از آنجا که آنها به دنبال راه حلی هستند که به همه کمک کند، بیشتر فکر می کنند و مستقیم سراغ نتیجه گیری نمی روند. آنها می خواهند تصمیمی دلسوزانه و مهربانانه بگیرند. هنگامی که ESFJ ها در انجام کارهای پرانرژی مشارکت می کنند، احساس خوشبختی و بهره وری بیشتری خواهند داشت. آنها قادر خواهند بود از توانایی های خود به خوبی استفاده کرده و از کارهایی که انجام می دهند لذت ببرند، که این امر باعث بهبود تعامل کلی آنها در محیط کار خواهد شد.

 

تست <strong class='view_keyword' data-description='شخصیت به عنوان مجموعه مشخص رفتارها، شناخت ها و الگوهای عاطفی تعریف می شود که از عوامل بیولوژیکی و محیطی تکامل می یابند.' onclick='view_tooltip(this)' >شخصیت</strong> کتل

چگونه لایه های عمیق شخصیت را بررسی کنیم؟

یکی از آزمون ها و تست های استاندارد برای سنجش رگه های شخصیت تست کتل می باشد. برای انجام این آزمون به صورت آنلاین با تفسیر دقیق از لینک زیر استفاده نمایید.

تست هوش چندگانه گاردنر   کلیک نمایید

 


آگاهی از انگیزه های سایر تیپ های شخصیت

در بخش زیر می توانید انگیزه های مشخص شده برای سایر تیپ های شخصیتی را مشاهده کنید. مطالعه انگیزه های دیگران به ما کمک می کند تا بتوانیم نیازها و علائق دیگران را بهتر درک کنیم.

انگیزه های INTP 
انگیزه های INTJ
انگیزه های INFP 
انگیزه های INFJ
انگیزه های ISTP
انگیزه های ISTJ
انگیزه های ISFP
انگیزه های ISFJ
انگیزه های ENTP
انگیزه های ENTJ
انگیزه های ENFP
انگیزه های ENFJ
انگیزه های ESTP
انگیزه های ESTJ
انگیزه های ESFP
انگیزه های ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی ESFJ  کلیک نمایید

  صفحه اول ESFJ

 

 

اینفوگرافی تیپ شخصیت INFJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENFJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ESTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ESTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت INFP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISFJ
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید