تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

نقاط قوت ESFJ

تیپ شخصیت حمایتگر

نقاط قوت تیپ ESFJ چیست؟


ESFJ ها مهارت های زیادی دارند که می تواند تفاوت عمده ای بین آنها و اطرافیان ایجاد کند. انرژی و اشتیاق آنها تأثیر مثبتی بر اطرافیان می گذارد. نقاط قوت ESFJ باعث می شود دیگران احساس مورد استقبال بودن و انگیزه کنند، که در نهایت منجر به زندگی پربارتر و شاد تر برای افراد می شود.

نقاط قوتی که معمولاً با تیپ شخصیتی ESFJ همراه است شامل ...

ایجاد حس مهم بودن در دیگران

توجه دقیق به جزئیات رویداد ها

تفکر در مورد تاثیر تغییر بر گروه

شناخت و توسعه پتانسیل اعضای تیم

حضور گرم و ثبات بخش برای دیگران

ESFJ ها از احساسات دیگران آگاه هستند، این بدان معنی است که آنها اغلب به رفع نیازهای اطرافیان کمک می کنند. آنها از مراقبت و توجه کردن به کسانی که بیشتر از همه به این توجه و مراقبت نیاز دارند لذت می برند. آنها به جزئیات وقایع توجه زیادی دارند. ESFJ ها به جزئیات توجه می کنند و غالباً به دنبال اطلاعات مهم هستند.

ESFJ ها در تفکر در مورد تأثیر تغییر بر دیگران مهارت دارند. آنها به خصوص نسبت به دیگران توجه دارند و این باعث می شود منابع بسیار خوبی برای کسانی باشند که کمتر از احساسات دیگران آگاه هستند.

آنها در شناخت توانایی های دیگران و کمک به رشد و پیشرفت آنها استعداد دارند. ESFJ ها معلمانی عالی هستند و اغلب وقت زیادی را صرف دیگران می کنند.  کمک به اطرافیان برای رسیدن به اهدافشان برای آنها ارزشمند است.

ESFJ ها به طور ذاتی افرادی خونگرم و مشتاق هستند و حضوری پایدار و با ثبات دارند. آنها ذهنی باز دارند و صبور هستند که به آنها اجازه می دهد بدون قضاوت و بی قراری به دیگران گوش دهند. مردم قدردان این هستند که به راحتی می توانند افکار و احساساتشان را با ESFJ به اشتراک گذارند. مشارکت در کارهایی که در انجام آنها مهارت دارند به ESFJ ها کمک می کند تا شادتر باشند و بهره وری بیشتری داشته باشند. آنها این فرصت را خواهند داشت که هم فعالانه با کار خود درگیر شوند و هم از نقاط قوت خود به نفع خود استفاده کنند، که این امر به آنها کمک می کند تا در طولانی مدت موقعیت خود را حفظ کنند.

 

تست <strong class='view_keyword' data-description='شخصیت به عنوان مجموعه مشخص رفتارها، شناخت ها و الگوهای عاطفی تعریف می شود که از عوامل بیولوژیکی و محیطی تکامل می یابند.' onclick='view_tooltip(this)' >شخصیت</strong> کتل

چگونه لایه های عمیق شخصیت را بررسی کنیم؟

یکی از آزمون ها و تست های استاندارد برای سنجش رگه های شخصیت تست کتل می باشد. برای انجام این آزمون به صورت انلاین با تفسیر دقیق از لینک زیر استفاده نمایید.

تست شخصیت شناسی کتل  کلیک نمایید

 


آگاهی از نقاط قوت سایر تیپ ها

هر تیپ شخصیتی دارای نقاط قوت خاص خود می باشد. برای آگاهی از نقطه قوت سایر تیپ های شخصیت می توانید از لیست زیر نام آن تیپ را انتخاب نمایید:

نقاط قوت INTP 
نقاط قوت INTJ
نقاط قوت INFP 
نقاط قوت INFJ
نقاط قوت ISTP
نقاط قوت ISTJ
نقاط قوت ISFP
نقاط قوت ISFJ
نقاط قوت ENTP
نقاط قوت ENTJ
نقاط قوت ENFP
نقاط قوت ENFJ
نقاط قوت ESTP
نقاط قوت ESTJ
نقاط قوت ESFP
نقاط قوت ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی ESFJ  کلیک نمایید

  صفحه اول ESFJ

 

 

اینفوگرافی تیپ شخصیت INFJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENFJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ESTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ESTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت INFP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISFJ
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید