تست استعدادیابی کلیفتون منتشر شد

تست استعدادیابی کلیفتون منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

سبک کاری ENTP

تیپ شخصیت مجادله گر

ENTP ها چگونه کار می کنند؟


هر تیپ شخصیتی روش متفاوتی برای کارکردن و برقراری ارتباط با دیگران دارد. هنگامی که با ENTP ها کار می کنید، مهم است به آنها زمان کافی برای تنها بودن بدهید. از آن جا که به طور طبیعی کم حرف هستند از کارکردن به تنهایی یا با گروه کوچکی از افراد لذت می برند. با یادگیری چگونه ارتباط برقرار کردن با آنها در محیط کار، بهترین عملکرد ENTP ها را مشاهده خواهید کرد.

برقراری ارتباط با شخصیت ENTP

ENTP ها در مکالمات بسیار پرانرژی هستند. سعی کنید با ارائه دیدگاه خود و در عین حال گوش دادن و اجازه دادن به آنها برای بیان نظرات خود، با هیجان آنها همراه شوید. اگر در بحث ها پس رفت و پیشرفت وجود دارد نگران نباشید ENTP ها اغلب بحث کردن را بسیار دوست دارند.

ملاقات با شخصیت ENTP

از آنجا که ENTP ها تمایل دارند از زندگی یک تصویر کلی داشته باشند، اغلب از تمرکز دقیق روی جزئیات لذت نمی برند. سعی کنید در مورد مسائل کلی بحث کنید و به آنها اجازه دهید به موضوعاتی که برایشان مهم است بپردازند. آنها روحیه تغییر بالایی دارند و آنچه را که با آن موافق نیستند به چالش می کشند، بنابراین برای یک بحث طولانی و پویا آماده باشید.

فرستادن ایمیل به شخصیت ENTP

به جای حرف های بیهوده یا بحث های مقدماتی بسیار، ایمیل ها را صریح و منطقی نگه دارید. ENTP ها را تشویق کنید تا نظرات و نگرانی های خود را به اشتراک بگذارند ، هرچند احتمالاً خود آنها بدون ملاحظه نظرات خود را ارائه خواهند داد.

ارائه بازخورد به شخصیت ENTP

از آنجا که ENTP ها معمولاً از مکالمات حضوری لذت می برند، در مورد بازخوردها حضورا با آنها بحث کنید. بازخورد ها را صریح و مستقیم به آنها بگویید. بعید است که آنها به خاطر انتقاد سازنده آسیب ببینند، اما ممکن است بخواهند کمی در مورد آن بحث کنند.

حل و فصل اختلاف با شخصیت ENTP

ENTP ها معمولاً به راحتی به حل تعارض می پردازند. به صورت مستقیم به تعارضات رسیدگی کنید، اما آماده باشید تا با آنها در حالت پرانرژی شان مواجه شوید. برای کامل شنیده شدن باید با جوش و خروش آنها هماهنگ شوید. از برداشت شخصی آنچه آنها می گویند خودداری کنید، زیرا ممکن است تحت تاثیر شرایط بدون فکر چیزهایی بگویند.

وقتی تلاش می کنید با ENTP ها به روشی که دوست دارند ارتباط برقرار کنید، می توانید رابطه بهتری ایجاد کنید، با آنها همدلی کنید و اعتماد لازم را ایجاد کنید. اصلاح جزئی سبک ارتباطی تان می تواند در درک کردن ENTP ها و کار در کنار آن ها تفاوت عمده ای ایجاد کند.

 

تست <strong class='view_keyword' data-description='شخصیت به عنوان مجموعه مشخص رفتارها، شناخت ها و الگوهای عاطفی تعریف می شود که از عوامل بیولوژیکی و محیطی تکامل می یابند.' onclick='view_tooltip(this)' >شخصیت</strong> کتل

چگونه روابط خود را در محل کار بهبود بخشیم؟

توجه داشته باشید که صرفا شناخت شخصیت دیگران و ویژگی های آن ها نمی تواند باعث موفقیت ما در روابط کاری شود. برای اینکار لازم است تا هوش هیجانی بالایی داشته باشیم. توصیه می کنیم 15 جنبه هوش هیجانی خود را ارزیابی نموده و از راهکارهای آن برای بهبود روابط خود با دیگران کمک بگیرید.

تست هوش هیجانی بار آن   کلیک نمایید

 


آگاهی از سبک کاری سایر تیپ های شخصیت

ما با مطالعه سبک کاری دیگر تیپ های شخصیتی نحوه رفتار همکاران خود را بیشتر درک می کنیم. در بخش زیر سبک کاری 16 تیپ شخصیتی به تفکیک آمده و می توانید آن ها را به طور مجزا مطالعه کنید.

سبک کاری INTP 
سبک کاری INTJ
سبک کاری INFP 
سبک کاری INFJ
سبک کاری ISTP
سبک کاری ISTJ
سبک کاری ISFP
سبک کاری ISFJ
سبک کاری ENTP
سبک کاری ENTJ
سبک کاری ENFP
سبک کاری ENFJ
سبک کاری ESTP
سبک کاری ESTJ
سبک کاری ESFP
سبک کاری ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی ENTP  کلیک نمایید

  صفحه اول ENTP

 

 

ISFP ها را بیشتر بشناسیم
ISTP ها را بیشتر بشناسیم
INFJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFP ها را بیشتر بشناسیم
ENFP ها را بیشتر بشناسیم
INTP ها را بیشتر بشناسیم
ISTJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFJ ها را بیشتر بشناسیم
ENTP ها را بیشتر بشناسیم
INTJ ها را بیشتر بشناسیم