تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

انگیزه های ISTP

تیپ شخصیت صنعتگر

انگیزه های تیپ ISTP چیست؟


هنگامی که افراد دارای انرژی، انگیخته و متمرکز هستند، معمولاً رفتارهای هیجانی و انگیزشی از خود نشان میدهند. بنابراین، مهم است بدانیم چه نوع فعالیت هایی باعث ایجاد انگیزه در هر نوع شخصیت می شود.

شخصیت های ISTP تمایل دارند به روش های زیر انگیخته شوند و انرژی بگیرند ...

جدا کردن قطعات اشیا و پی بردن به نحوه کار آنها

برنامه های انعطاف پذیر که به آنها اجازه می دهد در لحظه عمل کنند

آزادی داشتن برای استقلال و تنها بودن

ماجراها و تجربیات هیجان انگیز جدید

یافتن راه حل های عملی برای مشکلات دشوار

ISTP ها وقتی فرصتی برای یافتن نحوه کارکرد چیزهای مختلف پیدا می کنند، رشد می کند. آنها به احتمال زیاد به مشغولیت فیزیکی با اشیا از طریق جدا كردن قطعات و تلاش برای بازسازی آن ها علاقمندند. آنها کارهایی را دوست دارند که به آنها امکان می دهد درباره پیچیدگی های مربوط به چیزی بیشتر بدانند.

آنها هنگامی که به یک برنامه دقیق ملزم نیستند و در عوض، فرصت دارند فرصت های جدید را هر زمان که بخواهند دنبال کنند، رشد می کنند. آنها طبیعتاً تکانشی هستند و دوست ندارند با یک برنامه معمول یا برنامه زمانی محدود شوند.

ISTP ها از داشتن فضایی برای تنها کارکردن لذت می برند. آنها به طور طبیعی کم حرف و مستقل هستند، بنابراین از صرف وقت برای تفکر و کارکردن بیشتر از وقت گذراندن با سایر همکاران انگیزه میگیرند.

آنها عاشق تجربه های جدید و یافتن ماجراهای جدید هستند. آنها ترجیح می دهند به جای همراهی با گروه، به تنهایی یا با یک یا دو دوست صمیمی چیزها را کشف کنند. که میتواند تجربه یک رستوران، کنسرت یا شغل جدید باشد، ISTP ها معمولاً برای فرصت های پیش آمده ارزش قائل اند.

ISTP ها دوست دارند برای مشکلات سخت، راه حل های عملی پیدا کنند. آنها به جای اینکه وقت زیادی را صرف تفکر در مورد کارهایی که باید انجام دهند بکنند، مشکل را در لحظه حل میکنند. آنها قبل از یافتن بهترین راه حل برای مشکل، احتمالاً بسیاری از گزینه ها را آزمایش کرده و مواردی را سنجیده اند.

وقتی ISTP ها مشغول انجام کارهای انگیزه ­بخش باشند، احساس خوشبختی و بهره وری بیشتری خواهند داشت؛ از توانایی های خود به خوبی استفاده کرده و از کارهایی که انجام می دهند لذت می برند، و به احتمال زیاد مشارکت کلی آنها در محیط کار بهبود خواهد یافت.

 

تست <strong class='view_keyword' data-description='شخصیت به عنوان مجموعه مشخص رفتارها، شناخت ها و الگوهای عاطفی تعریف می شود که از عوامل بیولوژیکی و محیطی تکامل می یابند.' onclick='view_tooltip(this)' >شخصیت</strong> کتل

چگونه لایه های عمیق شخصیت را بررسی کنیم؟

یکی از آزمون ها و تست های استاندارد برای سنجش رگه های شخصیت تست کتل می باشد. برای انجام این آزمون به صورت آنلاین با تفسیر دقیق از لینک زیر استفاده نمایید.

تست هوش چندگانه گاردنر   کلیک نمایید

 


آگاهی از انگیزه های سایر تیپ های شخصیت

در بخش زیر می توانید انگیزه های مشخص شده برای سایر تیپ های شخصیتی را مشاهده کنید. مطالعه انگیزه های دیگران به ما کمک می کند تا بتوانیم نیازها و علائق دیگران را بهتر درک کنیم.

انگیزه های INTP 
انگیزه های INTJ
انگیزه های INFP 
انگیزه های INFJ
انگیزه های ISTP
انگیزه های ISTJ
انگیزه های ISFP
انگیزه های ISFJ
انگیزه های ENTP
انگیزه های ENTJ
انگیزه های ENFP
انگیزه های ENFJ
انگیزه های ESTP
انگیزه های ESTJ
انگیزه های ESFP
انگیزه های ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی ISTP  کلیک نمایید

  صفحه اول ISTP

 

 

اینفوگرافی تیپ شخصیت INFJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENFJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ESTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ESTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت INFP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISFJ
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید