تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

سبک کاری ISFP

تیپ شخصیت خالق

ISFP ها چگونه کار می کنند؟


هر تیپ شخصیتی روش متفاوتی برای کارکردن و برقراری ارتباط با دیگران دارد. هنگامی که با ISFP ها کار می کنید، مهم است به آنها زمان کافی برای تنها بودن بدهید. آنها هنگامی که زمان کافی برای خود نداشته باشند خسته میشوند. ISFP ها ممکن است بسیار اجتماعی به نظر برسند اما مهم است که به فضای شخصی و استقلال آنها احترام بگذارید. با یادگیری چگونه ارتباط برقرارکردن با آنها در محیط کار، بهترین عملکرد ISFP ها را مشاهده خواهید کرد.

برقراری ارتباط با شخصیت ISFP

سعی کنید حین رعایت نیاز عمیق آنها به فضای شخصی و استقلال با آن ها ارتباط احساسی برقرار کنید. به جای اینکه عمداً مکالمه را به سمت خاصی بکشید، اجازه دهید مکالمه به طور طبیعی جریان یابد.

ملاقات با شخصیت ISFP

جلسات باید پراکنده و بر اطلاعات خاص و مشخص متمرکز باشد. مستقیم به اصل مطلب نپردازید؛ فرصت بدهید تا ابتدا شخصاً با آنها ارتباط بگیرید. به این منظور اطلاعاتی راجع به خودتان با آن ها به اشتراک بگذارید یا از آنها درباره خودشان سوال کنید. از خسته کردن آنها با پیشنهادات گسترده یا مبهم خودداری کنید.

فرستادن ایمیل به شخصیت ISFP

هنگام ارتباط با ISFP ها، گپ های خودمانی را در صحبت های خود بگنجانید. هنگام بحث در موردِ هدفِ ایمیل، دیدگاه خود را به وضوح و با جزئیات روشن به اشتراک بگذارید. از لحن خود آگاه باشید و از صریح و خشن بودن بیش از حد خودداری کنید.

ارائه بازخورد به شخصیت ISFP

هنگام بازخورد دادن به ISFP ها ملایم باشید. سعی کنید به جای بیان گسترده، روی موارد خاص یک رفتار یا عمل تمرکز کنید. برای قوت قلب دادن به آنها، کارهایی که درست انجام می دهند را تحسین کنید.

حل و فصل اختلاف با شخصیت ISFP

به ISFP گوش دهید و آنها را تشویق کنید تا احساسات خود را به اشتراک بگذارند. اگر آن ها احساس کنند که باعث ناراحتی شما می شوند، ممکن است از ارائه اطلاعات خودداری کنند، بنابراین حتماً صبور باشید و در طول مکالمه به آنها قوت قلب دهید. به آنها کمک کنید حین تعارضات، احساس شنیده شدن و درک شدن کنند.

هنگامی که تلاش می کنید با ISFP ها به شکلی که دوست دارند ارتباط برقرار کنید، می توانید رابطه بهتری داشته باشید، با آنها همدلی کنید و اعتماد لازم را ایجاد کنید. اعمال تغییرات ساده در سبک ارتباطی شما منجر به تغییرات بزرگی در میزان درک و نحوه کارکردن  شما کنار یکدیگر می شود.

 

تست <strong class='view_keyword' data-description='شخصیت به عنوان مجموعه مشخص رفتارها، شناخت ها و الگوهای عاطفی تعریف می شود که از عوامل بیولوژیکی و محیطی تکامل می یابند.' onclick='view_tooltip(this)' >شخصیت</strong> کتل

چگونه روابط خود را در محل کار بهبود بخشیم؟

توجه داشته باشید که صرفا شناخت شخصیت دیگران و ویژگی های آن ها نمی تواند باعث موفقیت ما در روابط کاری شود. برای اینکار لازم است تا هوش هیجانی بالایی داشته باشیم. توصیه می کنیم 15 جنبه هوش هیجانی خود را ارزیابی نموده و از راهکارهای آن برای بهبود روابط خود با دیگران کمک بگیرید.

تست هوش هیجانی بار آن   کلیک نمایید

 


آگاهی از سبک کاری سایر تیپ های شخصیت

ما با مطالعه سبک کاری دیگر تیپ های شخصیتی نحوه رفتار همکاران خود را بیشتر درک می کنیم. در بخش زیر سبک کاری 16 تیپ شخصیتی به تفکیک آمده و می توانید آن ها را به طور مجزا مطالعه کنید.

سبک کاری INTP 
سبک کاری INTJ
سبک کاری INFP 
سبک کاری INFJ
سبک کاری ISTP
سبک کاری ISTJ
سبک کاری ISFP
سبک کاری ISFJ
سبک کاری ENTP
سبک کاری ENTJ
سبک کاری ENFP
سبک کاری ENFJ
سبک کاری ESTP
سبک کاری ESTJ
سبک کاری ESFP
سبک کاری ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی ISFP  کلیک نمایید

  صفحه اول ISFP

 

 

ISFP ها را بیشتر بشناسیم
ISTP ها را بیشتر بشناسیم
INFJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFP ها را بیشتر بشناسیم
ENFP ها را بیشتر بشناسیم
INTP ها را بیشتر بشناسیم
ISTJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFJ ها را بیشتر بشناسیم
ENTP ها را بیشتر بشناسیم
INTJ ها را بیشتر بشناسیم
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید