تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

نقاط ضعف ISFP

تیپ شخصیت خالق

نقاط ضعف تیپ ISFP چیست؟


اگرچه ISFP ها مهارت ها و نقاط قوت فوق العاده زیادی دارند که می تواند به نفع همه اطرافیان باشد، اما نقاط ضعفی نیز دارند که می تواند بر آنها تأثیر منفی بگذارد. اگر ISFP ها مدیریت یا غلبه بر مواردی که احتمال داشتن ضعف بالقوه در آن­ها هست را نیاموزند، ممکن است نقاط قوت آنها تحت الشعاع قرار گرفته و اثرگذاری مثبت آن­ها کمتر شود.

نقاط ضعفی که به طور معمول با نوع شخصیت ISFP همراه است شامل ...

دشواری در درک و پیروی قوانین

تلاش برای متعادل کردن احساسات در موقعیت های استرس زا

بیزاری از اطلاعات مفهومی یا انتزاعی

اولویت بندیِ نیازِ خود به خودمختاری

ISFP ها ممکن است در پیروی از قوانین دقیق مشکل داشته باشند. ساختاریافتگی آنها نسبت به بعضی افراد کمتر است و ممکن است از قوانینی که منطقی نیستند یا با اعتقادات شخصی آنها مغایرند، چشم پوشی کنند. اگر برای ISFP ها قانونی تنظیم می کنید باید مطمئن شوید که دلیل خوب و مفیدی برای آن دارید.

ISFP ها همچنین ممکن است در کنترل شرایط عاطفی یا تنش زا مشکل داشته باشند. آن ها به طور طبیعی افرادی بیانگر هستند که بسیار دلسوز و دل نازک هستند. آنها ممکن است برای پردازش منطقی تر یک وضعیت، نیاز به کمک داشته باشند. با کمی صبر و تلاش، ISFP ها می توانند از پس شرایط دشوار برایند و تصمیمات متفکرانه و برنامه ریزی شده بگیرند.

ISFP ها تمایل دارند تمرکز خود را بر روی اطلاعات فعلی و ملموس بگذارند، به این معنی که ممکن است در بررسی فرضیه ها یا سنجیدن اطلاعات انتزاعی با مشکلات بیشتری روبرو شوند. برای کمک به نهایت کارآمدی ISFP ها، بهتر است اطمینان حاصل کنید که به جای پروژه های گسترده یا مفهومی، اطلاعات جزئی و عینی تری، در اختیار آنها است.

آنها تمایل دارند به استقلال خود بیش از موارد دیگر ارزش دهند. آنها دوست دارند به خودشان متکی باشند. این به آنها اجازه می دهد هر زمان که بخواهند آنچه را که می خواهند انجام دهند. پذیرفتن هرچیزی از دیگران اگر برای آن ها به منزله محدودیت باشد، برایشان سخت خواهد بود. با این حال، ISFP ها با تلاش و خویشتنداری می توانند ارزش مشاوره، همکاری یا مشارکت را دریابند.

وقتی ISFP ها تلاش می کنند تا نقاط ضعف خود را بشناسند و بر آن غلبه کنند، می توانند در جهت رشد شخصی خود گام بردارند. تغییرات کوچک و مداوم، می تواند منجر به رشد اساسی و پیشرفت در بلند مدت شود.

 

تست <strong class='view_keyword' data-description='شخصیت به عنوان مجموعه مشخص رفتارها، شناخت ها و الگوهای عاطفی تعریف می شود که از عوامل بیولوژیکی و محیطی تکامل می یابند.' onclick='view_tooltip(this)' >شخصیت</strong> کتل

چگونه لایه های عمیق شخصیت را بررسی کنیم؟

یکی از آزمون ها و تست های استاندارد برای سنجش رگه های شخصیت تست کتل می باشد. برای انجام این آزمون به صورت انلاین با تفسیر دقیق از لینک زیر استفاده نمایید.

تست شخصیت شناسی کتل   کلیک نمایید

 


آگاهی از نقاط ضعف سایر تیپ ها

هر تیپ شخصیتی دارای نقاط ضعف خاص خود می باشد. برای آگاهی از نقاط ضعف سایر تیپ های شخصیت می توانید از لیست زیر استفاده نمایید:

نقاط ضعف INTP 
نقاط ضعف INTJ
نقاط ضعف INFP 
نقاط ضعف INFJ
نقاط ضعف ISTP
نقاط ضعف ISTJ
نقاط ضعف ISFP
نقاط ضعف ISFJ
نقاط ضعف ENTP
نقاط ضعف ENTJ
نقاط ضعف ENFP
نقاط ضعف ENFJ
نقاط ضعف ESTP
نقاط ضعف ESTJ
نقاط ضعف ESFP
نقاط ضعف ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی ISFP  کلیک نمایید

  صفحه اول ISFP

 

 

ISFP ها را بیشتر بشناسیم
ISTP ها را بیشتر بشناسیم
INFJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFP ها را بیشتر بشناسیم
ENFP ها را بیشتر بشناسیم
INTP ها را بیشتر بشناسیم
ISTJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFJ ها را بیشتر بشناسیم
ENTP ها را بیشتر بشناسیم
INTJ ها را بیشتر بشناسیم
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید