تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

انگیزه های ISFP

تیپ شخصیت خالق

انگیزه های تیپ ISFP چیست؟


هنگامی که افراد دارای انرژی، انگیخته و متمرکز هستند، معمولاً رفتارهای هیجانی و انگیزشی از خود نشان میدهند. بنابراین، مهم است بدانیم چه نوع فعالیت هایی باعث ایجاد انگیزه در هر نوع شخصیت می شود.

شخصیت های ISFP تمایل دارند به روش های زیر انگیخته شوند و انرژی بگیرند ...

فضای شخصی و خصوصی برای استراحت

تجربه های غیرمنتظره و مهیج

یادگیری نحوه کارکرد اشیا

خلق چیزی جدید و زیبا

ارتباط با دوستان و خانواده نزدیک

ISFP ها از تنهایی به دلیل این که میتوانند ریلکس کنند، انرژی می گیرند. اگرچه ISFP ها از برقراری ارتباط با افراد دیگر لذت می برند، اما بیشترین انرژی خود را از طریق تنها بودن دریافت میکنند و وقتی آزادی زیادی برای خودمختاری داشته باشند احتمالاً رشد می کنند.

آنها به احتمال زیاد از تجربه های جدید و مهیج انگیزه می گیرند. ISFP ها از امتحان چیزهای جدید لذت می برند و دوست دارند علناً فرصت های جدید را دنبال کنند. اگر آنها این شانس را داشته باشند که از منطقه امن خود خارج شوند، احتمالاً از آن استقبال می کنند.

ISFP ها همچنین از یادگیری نحوه کارکرد اشیا لذت می برد. آنها کنجکاوی ریشه ای عمیقی دارند که آنها را به سمت یادگیری و درک بیشتر درباره دنیای اطراف سوق می دهد. ISFP ها ممکن است از کلاس های سرگرم کننده یا خواندن کتاب های جالب لذت ببرند تا بیشتر احساسات خود را کشف کنند.

آنها عاشق خلق چیزهای زیبا و هنری هستند. ISFP ها افراد خلاقی هستند که ممکن است با تغییر دکوراسیون اتاق، نقاشی یک قطعه خیره کننده، نوشتن شعر و موارد دیگر خود را بروز دهند.

ISFP ها علاقه مندند با دوستان و خانواده خود ارتباط نزدیکی داشته باشند. حتی اگر بعضی اوقات از تنهایی لذت می برند، برای پیوندهای نزدیک خود با افراد دیگر ارزش زیادی قائلند و تمایل دارند بسیاری از اوقات فراغت خود را با کسانی که بیشتر دوست دارند بگذرانند.

وقتی ISFP ها مشغول انجام کارهای انگیزه­ بخش باشند، احساس خوشبختی و بهره وری بیشتری خواهند داشت؛ از توانایی های خود به خوبی استفاده کرده و از کارهایی که انجام می دهند لذت می برند، و به احتمال زیاد مشارکت کلی آنها در محیط کار بهبود خواهد یافت.

 

تست <strong class='view_keyword' data-description='شخصیت به عنوان مجموعه مشخص رفتارها، شناخت ها و الگوهای عاطفی تعریف می شود که از عوامل بیولوژیکی و محیطی تکامل می یابند.' onclick='view_tooltip(this)' >شخصیت</strong> کتل

چگونه لایه های عمیق شخصیت را بررسی کنیم؟

یکی از آزمون ها و تست های استاندارد برای سنجش رگه های شخصیت تست کتل می باشد. برای انجام این آزمون به صورت آنلاین با تفسیر دقیق از لینک زیر استفاده نمایید.

تست هوش چندگانه گاردنر   کلیک نمایید

 


آگاهی از انگیزه های سایر تیپ های شخصیت

در بخش زیر می توانید انگیزه های مشخص شده برای سایر تیپ های شخصیتی را مشاهده کنید. مطالعه انگیزه های دیگران به ما کمک می کند تا بتوانیم نیازها و علائق دیگران را بهتر درک کنیم.

انگیزه های INTP 
انگیزه های INTJ
انگیزه های INFP 
انگیزه های INFJ
انگیزه های ISTP
انگیزه های ISTJ
انگیزه های ISFP
انگیزه های ISFJ
انگیزه های ENTP
انگیزه های ENTJ
انگیزه های ENFP
انگیزه های ENFJ
انگیزه های ESTP
انگیزه های ESTJ
انگیزه های ESFP
انگیزه های ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی ISFP  کلیک نمایید

  صفحه اول ISFP

 

 

اینفوگرافی تیپ شخصیت INFJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENFJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ESTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ESTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت INFP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISFJ
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید