تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

نقاط قوت ESFP

تیپ شخصیت سرگرم کننده

نقاط قوت تیپ ESFP چیست؟


ESFP  ها مهارت های زیادی دارند که می تواند تفاوت عمده ای بین آنها و اطرافیان ایجاد کند. خوش بینی و انعطاف پذیری آنها به آنها کمک می کند تا موقعیت های پیش آمده را بپذیرند. نقاط قوت ESFP ها به آنها کمک می کند تا با دیگران ارتباط برقرار کنند و شرایط دشوار را بهبود ببخشند که این امر تأثیری مثبتی بر زندگی شخصی و شغلی آنها دارد.

نقاط قوتی که معمولاً با تیپ شخصیتی ESFP همراه است شامل ...

تمرکز بر چالش های موجود

توانایی سازگاری با شرایط جدید

ارتباط با افراد با تیپ های شخصیتی مختلف

توجه به زیبایی و ظاهر

نگرش مثبت حتی در شرایط دشوار

ESFP ها روی چالش های پیش روی خود تمرکز می کنند. بعید است که آنها در مورد مشکلات آتی استرس داشته باشند. در عوض، انرژی خود را بر زمان حال متمرکز می کنند. با رسیدگی به مشکلات موجود، ESFP ها از رشد بیش از حد مشکلات جلوگیری می کنند. آنها به راحتی با شرایط جدید سازگار می شوند. بعید است که تحت تاثیر شرایط غیرمنتظره قرار بگیرند و می توانند به دیگران هم کمک کنند تا خود را با شرایط تطبیق دهند.

ESFP ها به راحتی با دیگران ارتباط برقرار می کنند. ESFP ها با استفاده از جذابیت خود در برقراری روابط با افراد جدید، ارتباطی پایدار با افراد مهم برقرار می کنند. آنها توجه زیادی به ظاهر و زیبایی دارند. برای آنها مهم است که محیط اطرافشان چطور به نظر می رسد و چطور عمل می کند. ESFP ها با استفاده از توجه و خلاقیتشان، به بهبود فضا کمک می کنند تا برای همه زیباتر و خوشایند تر باشد.

ESFP ها معمولاً حتی در شرایط سخت نیز خوش بین هستند. مثبت نگری ذاتی آنها به آنها کمک می کند تا در شرایط دشوار دوام بیاورند و به دیگران کمک کنند. آنها بر روش مواجهه دیگران با شرایط سخت تأثیر مهمی می گذارند. با اهمیت دادن به دیگران و اشتراک گذاری افکار مثبتشان، ESFP ها به ایجاد امید در افراد مستاصل و نا امید کمک می کنند. 

مشارکت در کارهایی که در انجام آنها مهارت دارند، به ESFPها کمک می کند تا شادتر باشند و بهره وری بیشتری داشته باشند. آنها این فرصت را خواهند داشت که هم فعالانه با کار خود درگیر شوند و هم از نقاط قوت خود به نفع خود استفاده کنند، که این امر به آنها کمک می کند تا در طولانی مدت موقعیت خود را حفظ کنند.

 

 

تست <strong class='view_keyword' data-description='شخصیت به عنوان مجموعه مشخص رفتارها، شناخت ها و الگوهای عاطفی تعریف می شود که از عوامل بیولوژیکی و محیطی تکامل می یابند.' onclick='view_tooltip(this)' >شخصیت</strong> کتل

چگونه لایه های عمیق شخصیت را بررسی کنیم؟

یکی از آزمون ها و تست های استاندارد برای سنجش رگه های شخصیت تست کتل می باشد. برای انجام این آزمون به صورت انلاین با تفسیر دقیق از لینک زیر استفاده نمایید.

تست شخصیت شناسی کتل  کلیک نمایید

 


آگاهی از نقاط قوت سایر تیپ ها

هر تیپ شخصیتی دارای نقاط قوت خاص خود می باشد. برای آگاهی از نقطه قوت سایر تیپ های شخصیت می توانید از لیست زیر نام آن تیپ را انتخاب نمایید:

نقاط قوت INTP 
نقاط قوت INTJ
نقاط قوت INFP 
نقاط قوت INFJ
نقاط قوت ISTP
نقاط قوت ISTJ
نقاط قوت ISFP
نقاط قوت ISFJ
نقاط قوت ENTP
نقاط قوت ENTJ
نقاط قوت ENFP
نقاط قوت ENFJ
نقاط قوت ESTP
نقاط قوت ESTJ
نقاط قوت ESFP
نقاط قوت ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی ESFP  کلیک نمایید

  صفحه اول ESFP

 

 

اینفوگرافی تیپ شخصیت INFJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENFJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ESTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ESTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت INFP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISFJ
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید