تست استعدادیابی کلیفتون منتشر شد

تست استعدادیابی کلیفتون منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

انگیزه های ESFP

تیپ شخصیت سرگرم کننده

انگیزه های تیپ ESFP چیست؟


هنگامی که افراد دارای انرژی­ و انگیزه اند و متمرکز هستند، معمولاً رفتارهای هیجانی و انگیزشی از خود نشان میدهند. بنابراین، مهم است بدانیم چه نوع فعالیت هایی باعث ایجاد انگیزه در هر تیپ شخصیتی می شود.

شخصیت های ESFP تمایل دارند به روش های زیر انگیخته شوند و انرژی بگیرند ...

برقراری ارتباط با دیگران

کنسرت ها ، مهمانی ها و سایر اجتماعات بزرگ

فضاهای زیبا و قطعات هنری

سرگرم کردن اطرافیان

ESFP ها هنگامی که با دیگران در سطح عمیق تری ارتباط برقرار کنند رشد می کنند. ESFP ها به عنوان همکاران ذاتی، عاشق برقراری ارتباط با اطرافیان خود هستند. مهم است که آنها در موقعیت هایی کار کنند که به آنها امکان برقراری ارتباط با همکاران را می دهد. آنها از رفتن به مهمانی ها، کنسرت ها و سایر برنامه های مردم محور لذت می برند. بودن در کنار دیگران ESFP ها را هیجان زده و پر انرژی می کند. آنها افرادی هیجان طلب و اهل تفریح هستند که به صورت گروهی یا تیمی پیشرفت می کنند. بنابراین آنها حتی در محل کار به دنبال فرصت هایی می گردند که افراد زیادی درگیر آن هستند.

ESFP ها زیبایی و هنر را دوست دارند. خلاقیت، به ویژه هنگامی که در اطراف آنها باشد به آنها انرژی می دهد. وقتی آنها به ایجاد محیطی مبتکرانه و آرام کمک می کنند، بسیار تشویق شده و انگیزه می گیرند. ESFP ها در محیط های هنری ِکاربردی، کارآمدتر هستند.
آنها از سرگرم کردن دیگران لذت می برند. ESFP ها مجری گری و خوشحال کردن دیگران را دوست دارند، بنابراین داشتن فرصتی برای ابراز خلاقیت و مجری گری آنها در یک برنامه خوب به آنها انگیزه می دهد. آنها حتی برای فرصت داشتن برای سرگرم کردن بیشتر مردم ممکن است سعی کنند کمدی اجرا کنند یا صرفا به عنوان یک تفریح به این کار مشغول شوند. هنگامی که ESFP ها در انجام کارهای پر انرژی مشارکت می کنند، احساس خوشبختی و بهره وری بیشتری خواهند داشت. آنها قادر خواهند بود از توانایی های خود به خوبی استفاده کرده و از کارهایی که انجام می دهند لذت ببرند، که این امر باعث بهبود تعامل کلی آنها در محیط کار خواهد شد.

 

تست <strong class='view_keyword' data-description='شخصیت به عنوان مجموعه مشخص رفتارها، شناخت ها و الگوهای عاطفی تعریف می شود که از عوامل بیولوژیکی و محیطی تکامل می یابند.' onclick='view_tooltip(this)' >شخصیت</strong> کتل

چگونه لایه های عمیق شخصیت را بررسی کنیم؟

یکی از آزمون ها و تست های استاندارد برای سنجش رگه های شخصیت تست کتل می باشد. برای انجام این آزمون به صورت آنلاین با تفسیر دقیق از لینک زیر استفاده نمایید.

تست هوش چندگانه گاردنر   کلیک نمایید

 


آگاهی از انگیزه های سایر تیپ های شخصیت

در بخش زیر می توانید انگیزه های مشخص شده برای سایر تیپ های شخصیتی را مشاهده کنید. مطالعه انگیزه های دیگران به ما کمک می کند تا بتوانیم نیازها و علائق دیگران را بهتر درک کنیم.

انگیزه های INTP 
انگیزه های INTJ
انگیزه های INFP 
انگیزه های INFJ
انگیزه های ISTP
انگیزه های ISTJ
انگیزه های ISFP
انگیزه های ISFJ
انگیزه های ENTP
انگیزه های ENTJ
انگیزه های ENFP
انگیزه های ENFJ
انگیزه های ESTP
انگیزه های ESTJ
انگیزه های ESFP
انگیزه های ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی ESFP  کلیک نمایید

  صفحه اول ESFP

 

 

اینفوگرافی تیپ شخصیت INFJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENFJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ESTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ESTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت INFP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISFJ