تست استعدادیابی کلیفتون منتشر شد

تست استعدادیابی کلیفتون منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

روابط عاشقانه ESFP

تیپ شخصیت سرگرم کننده

ESFP ها در روابط عاشقانه چگونه اند؟


ESFP ها شرکایی با ملاحظه و اهل تفریح هستند که در شرایط دشوار ذهنیت مثبت خود را حفظ می کنند و مشتاقانه از شریک زندگی خود در فعالیت های جدید حمایت می کنند.

در یک رابطه عاشقانه، تیپ های شخصیتی سرگرم کننده نقاط قوتی دارند از جمله:

سازگار شدن با شرایط جدید یا چالش برانگیز

همدلی با شریک زندگی خود

توجه زیاد به حال و آنچه در پیش روی آنهاست

ESFP ها در انطباق با شرایط جدید و غیر منتظره مهارت دارند. انعطاف پذیری آنها مانع از این می شود که تغییر یا ایجاد تفاوت در رابطه عاشقانه شان آنها را نا امید و کلافه کند. ESFP ها شرکایی بسیار همدل و با ذهن باز هستند که با دقت به دیدگاه متفاوت گوش می دهند. آنها عمیقا به شریک زندگی خود اهمیت می دهند و تلاش می کنند تا مسائل را از دید شخص مقابل ببینند. همچنین به زمان حال توجه زیادی دارند. بعید به نظر می رسد که ESFP ها از آنچه در پیش روی شان قرار دارد غافل شوند. اگر شریک آنها نا امید یا ناراضی باشد، ESFP ها این را می دانند و برای حل مشکل تلاش می کنند.

در روابط عاشقانه، تیپ های شخصیتی سرگرم کننده ممکن است در شرایط زیر دچار مشکل شوند ...

حل تعارض با شریک زندگی خود

راحت بودن با جنبه های تکراری و روتین یک رابطه

استقبال یا پذیرش انتقاد سازنده

ESFP ها از گفتگوهای پر تنش پرهیز می کنند. اگر شریک زندگی آنها ذاتا اهل بحث و جدل باشد، سازگاری و تطبیق برای ESFP ها دشوار می شود. با این حال، اگر ESFP ها احساسات خود را برای مدت کوتاهی کنار بگذارند و دیدگاه خود را واضح تر بیان کنند، به طور موثرتری می توانند به تعارضات رابطه عاشقانه خود رسیدگی کنند.
رابطه بیش از حد تکراری یا راکد باعث نارضایتی ESFP  ها می شود. آنها تمایل به اشتیاق و هیجان دارند. اگر رابطه آنها خیلی عادی شود، حوصله آنها سر می رود. با این حال، ESFP ها باید برای زنده نگه داشتن رابطه تلاش کنند. شریک زندگی آنها هم باید اطمینان حاصل کند که آنها هنوز هم مرتبا با هم به ماجراجویی بپردازند.
ESFP ها در بررسی بازخورد منفی مشکل دارند. اگر شریک زندگی شان انتقاد سازنده ای از آنها بکند، می رنجند و ناراحت می شوند.  مهم است که شریک زندگی آنها هنگام برطرف کردن نا امیدی و درماندگی ها مراقب باشد و به احساسات آنها اهمیت بدهد. از طرف دیگر، ESFP ها به منظور تلاش جهت رشد شخصی، باید اهمیت یادگیری بیشتر در مورد نقاط ضعف خود را درک کنند.

 

تست <strong class='view_keyword' data-description='احساس پیچیده ای که شامل احساس شدید محبت و حساسیت نسبت به شی یا فرد دیگر است.' onclick='view_tooltip(this)' >عشق</strong> استرنبرگ

سبک عشق ورزی من چیست؟

سبک عشق ورزی روشی است که با هر تیپ شخصیتی که باشید، در روابط عاشقانه از آن استفاده می کنید. بنابراین بهتر است علاوه بر درک تیپ شخصیتی، در مورد سبک عشق ورزی خود و طرف مقابلمان نیز آگاهی لازم را داشته باشیم. برای سنجش سبک عشق ورزی خود می توانید به تست عشق استرنبرگ در لینک زیر مراجعه نمایید.

تست عشق استرنبرگ   کلیک نمایید

 


آگاهی از روابط عاشقانه سایر تیپ ها

هر تیپ شخصیتی دارای روابط عاشقانه خاص خود می باشد. برای آگاهی از روابط عاشقانه سایر تیپ های شخصیت می توانید از لیست زیر استفاده نمایید:

روابط عاشقانه INTP 
روابط عاشقانه INTJ
روابط عاشقانه INFP 
روابط عاشقانه INFJ
روابط عاشقانه ISTP
روابط عاشقانه ISTJ
روابط عاشقانه ISFP
روابط عاشقانه ISFJ
روابط عاشقانه ENTP
روابط عاشقانه ENTJ
روابط عاشقانه ENFP
روابط عاشقانه ENFJ
روابط عاشقانه ESTP
روابط عاشقانه ESTJ
روابط عاشقانه ESFP
روابط عاشقانه ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی ESFP  کلیک نمایید

  صفحه اول ESFP

 

 

ارتباط بین تیپ شخصیتی و سطوح جاه طلبی
معرفی تیپ MBTI هر شخصیت در سریال بازی مرکب
ارتباط بین تیپ شخصیتی و نحوه واکنش به تعریف و تمجید
ارتباط بین تیپ شخصیتی و حساس بودن
ارتباط بین تیپ شخصیتی و محترم بودن
ارتباط بین تیپ شخصیتی و لمس فیزیکی
ارتباط بین تیپ شخصیتی و خودکنترلی
ارتباط بین تیپ شخصیتی و جنبه احمقانه فرد
ارتباط بین تیپ شخصیتی و روابط معیوب
ارتباط بین تیپ شخصیتی و جدی بودن
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید