تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

نقاط قوت ENTJ

تیپ شخصیت فرمانده

نقاط قوت تیپ ENTJ چیست؟


ENTJ ها مهارت های زیادی دارند که می تواند تفاوت عمده ای بین آنها و اطرافیان ایجاد کند. اعتماد به نفس و تفکر عینی آنها می تواند هم برای خودشان و هم دیگران مفید باشد. نقاط قوت ENTJ ها به آنها کمک می کند تا افراد را در رسیدن به موفقیت و پیروزی هدایت کنند، که این امر تأثیر مثبتی هم بر محیط کار و هم محیط خانه آنها می گذارد.

نقاط قوتی که معمولاً با تیپ شخصیتی ENTJ مرتبط هستند شامل ...

تفکر مفهومی و ارائه ایده های جدید

پر انرژی باقی ماندن در شرایط استرس زا

هدایت افراد به سمت موفقیت

شخصیت کاریزماتیک که به افراد کمک می کند احساس راحتی کنند

اعتماد به نفس طبیعی حتی هنگام مواجهه با انتقاد

ENTJ ها در ارائه ایده های جدید و خلاقانه مهارت دارند. آنها متفکرانی خارج از چارچوب هستند که به جای راه حل های ساده و موقتی، در یافتن راه حل های ابتکاری و بلند مدت برای مشکلات تبحر دارند.

آنها به طور طبیعی و حتی هنگام مواجهه با شرایط استرس زا انرژی بالایی دارند، ENTJ ها تحت فشار خوبی کار می کنند و قادر به تفکیک احساسات خود را از شرایط دشوار هستند، که به آنها کمک می کند خونسردی خود را حفظ کرده و بر بهبود آنچه از دستشان برمی آید تمرکز کنند.

ENTJ ها می توانند دیگران را به طور موثر هدایت کنند. نقاط قوت، عزم راسخ و سازماندهی آنها به پیشرفت آنها در پست های رهبری کمک می کند. آنها قادرند بر دیگران نظارت کنند و وظایف مختلف را بدون زیرسوال بردن خود یا از دست دادن تمرکز هماهنگ کنند.

آنها یک شخصیت کاریزماتیک دارند و تمایل دارند به دیگران کمک کنند تا احساس راحتی کنند. آنها به راحتی با دیگران ارتباط برقرار می کنند و با انگیزه و اشتیاق ذاتی خود می توانند به تیم ها الهام ببخشند.

ENTJ ها افراد مطمئن به خود و با اعتماد به نفسی هستند. بعید است آنها غرایز یا تصمیمات خود را زیر سوال ببرند. این اطمینان به توانایی های خود به آنها کمک می کند تا با موفقیت به سمت رشد و پیشرفت حرکت کنند.

مشارکت در کارهایی که در انجام آنها مهارت دارند، به ENTJ ها کمک می کند تا شادتر باشند و بهره وری بیشتری داشته باشند. آنها این فرصت را خواهند داشت که هم فعالانه با کار خود درگیر شوند و هم از نقاط قوت خود به نفع خود استفاده کنند، که این امر به آنها کمک می کند تا در طولانی مدت موقعیت خود را حفظ کنند.

 

تست شخصیت کتل

چگونه لایه های عمیق شخصیت را بررسی کنیم؟

یکی از آزمون ها و تست های استاندارد برای سنجش رگه های شخصیت تست کتل می باشد. برای انجام این آزمون به صورت انلاین با تفسیر دقیق از لینک زیر استفاده نمایید.

تست شخصیت شناسی کتل  کلیک نمایید

 


آگاهی از نقاط قوت سایر تیپ ها

هر تیپ شخصیتی دارای نقاط قوت خاص خود می باشد. برای آگاهی از نقطه قوت سایر تیپ های شخصیت می توانید از لیست زیر نام آن تیپ را انتخاب نمایید:

نقاط قوت INTP 
نقاط قوت INTJ
نقاط قوت INFP 
نقاط قوت INFJ
نقاط قوت ISTP
نقاط قوت ISTJ
نقاط قوت ISFP
نقاط قوت ISFJ
نقاط قوت ENTP
نقاط قوت ENTJ
نقاط قوت ENFP
نقاط قوت ENFJ
نقاط قوت ESTP
نقاط قوت ESTJ
نقاط قوت ESFP
نقاط قوت ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی ENTJ  کلیک نمایید

  صفحه اول ENTJ

 

 

اینفوگرافی تیپ شخصیت INFJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENFJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ESTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ESTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت INFP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISFJ
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید