تست استعدادیابی کلیفتون منتشر شد

تست استعدادیابی کلیفتون منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

انگیزه های ENTJ

تیپ شخصیت فرمانده

انگیزه های تیپ ENTJ چیست؟


هنگامی که افراد دارای انرژی­ اند و متمرکز هستند، معمولاً رفتارهای هیجانی و انگیزشی از خود نشان میدهند. بنابراین، مهم است بدانیم چه تیپ شخصیتی فعالیت هایی باعث ایجاد انگیزه در هر تیپ شخصیتی می شود.

شخصیت های ENTJ تمایل دارند به روش های زیرانگیزه و انرژی بگیرند ...

پذیرش مسئولیت و مالکیت بر دستاوردهایشان

ایجاد راه حل های جدید برای حل مشکلات

سازندگی و به انجام رساندن اهداف

برنامه های ساختارمند و محیط های سازمان یافته

ENTJ ها با مالکیت بر دستاوردهایشان انگیزه می گیرند. آنها دوست دارند که هنگام کار روی یک پروژه بتوانند تأثیر چشمگیری بگذارند و نتایج کیفی ایجاد کنند. توانایی آنها در انجام کارهای سخت و جستجوی نتایج قابل اندازه گیری به آنها کمک می کند تا حد زیادی به تیم خود کمک کنند.

آنها از یافتن راه حل های جدید و منحصر به فرد برای مشکلات پیچیده لذت می برند. ENTJ ها به جای اینکه به دنبال یک راه حل آسان و یا رفع سریع مشکل باشند، از وقت گذاشتن برای سنجیدن گزینه ها و یافتن راه حلی طولانی مدت لذت می برند و در نهایت می توانند سیستم را بهبود ببخشند.

ENTJ ها وقتی توانایی تولید نتایج کیفی و دستیابی به اهداف بلند پروازانه را دارند رشد می کنند. آنها از حرکت مداوم به سمت اهداف جدید و مهیج لذت می برند و با مشارکت منظم در برنامه های بلند پروازانه خود انرژی می گیرند. پس از دستیابی به هدف تعیین شده، ENTJ ها با یک ایده جدید بزرگ و تلاش برای دستیابی به آن، سرگرم خواهند شد.

آنها از ساختارمندی و سازمان یافتگی انرژی می گیرند. ENTJ ها وقتی قادر به تنظیم و پیروی از برنامه ای مشخص باشند، بیش از همیشه با انگیزه و سازنده هستند. آنها در محیط های یکنواخت و قابل اعتمادی رشد می کنند که دارای ثبات هستند، بنابراین می توانند انرژی خود را بر روی اهداف خود متمرکز کنند و نه بر مدیریت هرج و مرج یک محیط آشفته.

هنگامی که ENTJ ها در انجام کارهای پرانرژی مشارکت می کنند، احساس خوشبختی و بهره وری بیشتری خواهند داشت. آنها قادر خواهند بود از توانایی های خود به خوبی استفاده کرده و از کارهایی که انجام می دهند لذت ببرند، که این امر باعث بهبود تعامل کلی آنها در محیط کار خواهد شد.

 

تست <strong class='view_keyword' data-description='شخصیت به عنوان مجموعه مشخص رفتارها، شناخت ها و الگوهای عاطفی تعریف می شود که از عوامل بیولوژیکی و محیطی تکامل می یابند.' onclick='view_tooltip(this)' >شخصیت</strong> کتل

چگونه لایه های عمیق شخصیت را بررسی کنیم؟

یکی از آزمون ها و تست های استاندارد برای سنجش رگه های شخصیت تست کتل می باشد. برای انجام این آزمون به صورت آنلاین با تفسیر دقیق از لینک زیر استفاده نمایید.

تست هوش چندگانه گاردنر   کلیک نمایید

 


آگاهی از انگیزه های سایر تیپ های شخصیت

در بخش زیر می توانید انگیزه های مشخص شده برای سایر تیپ های شخصیتی را مشاهده کنید. مطالعه انگیزه های دیگران به ما کمک می کند تا بتوانیم نیازها و علائق دیگران را بهتر درک کنیم.

انگیزه های INTP 
انگیزه های INTJ
انگیزه های INFP 
انگیزه های INFJ
انگیزه های ISTP
انگیزه های ISTJ
انگیزه های ISFP
انگیزه های ISFJ
انگیزه های ENTP
انگیزه های ENTJ
انگیزه های ENFP
انگیزه های ENFJ
انگیزه های ESTP
انگیزه های ESTJ
انگیزه های ESFP
انگیزه های ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی ENTJ  کلیک نمایید

  صفحه اول ENTJ

 

 

اینفوگرافی تیپ شخصیت INFJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENFJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ESTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ESTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت INFP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISFJ
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید