تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

سبک کاری INFP

تیپ شخصیت همدل

INFP ها چگونه کار می کنند؟


هر تیپ شخصیتی روش متفاوتی برای کارکردن و برقراری ارتباط با دیگران دارد. وقتی با INFP ها کار می کنید، مهم است که فضای کافی برای مستقل کار کردن به آنها بدهید. از آنجا که آنها به طور طبیعی درونگرا هستند، از کار کردن در حریم خصوصی لذت میبرند و در ازدحام احساس خستگی میکنند. با یادگیری چگونه ارتباط برقرار کردن با آنها در محیط کار و فضا دادن به آن ها، بهترین عملکرد INFP ها را مشاهده خواهید کرد.

برقراری ارتباط با شخصیت INTP

INFP ها بسیار همدلانه عمل می کنند، بنابراین مهم است که انتظار سطح احساسی بالاتری از آن ها داشته باشید. سعی کنید احساسات خود را به زبان بیاورید و نیازهای عاطفی آنها را درک کنید. با برقراری ارتباط عمیق تر با INFP ها، احتمالاً شانس بیشتری برای به دست آوردن آن ها خواهید داشت. هنگامی که آنها از جانب دیگران درک می شوند و به خاطر چیزی که هستند از آن ها قدردانی میشود، نگرانی کمتری برای نشان دادن خود به همان گونه که هستند، خواهند داشت.

ملاقات با شخصیت INTP

INFP ها شنوندگانی عالی هستند، بنابراین برقراری ارتباط با آن ها آسان است، فقط یادتان باشد که از حساسیت آنها آگاه باشید. از گفتن سخنان بیش از حد تند و صریح خودداری کنید، به خصوص اگر به نظر بی ربط به شرایط باشد. اگر قصد ارائه بازخورد دارید، اطمینان حاصل کنید که به نرمی و با ملایمت و زمانی که با آن ها تنها هستید آن را ارائه می کنید. اگر بازخوردتان را در مقابل دیگران به آن ها ارائه کنید، ممکن است احساس کنند که دیگران از نقاط ضعف یا ایرادات آن ها با خبر شده اند.

فرستادن ایمیل به شخصیت INTP

هنگام ارسال ایمیل به INFP ها، حتماً شوخ طبعی و احساسات را ضمیمه آن کنید. موضوعِ بحث هر چه که باشد، INFP ها علاقمندند قبل از ورود به بحث در سطح شخصی تعامل کنند. روشن بودن هدف ایمیل مهم است، اما از اشاره مستقیم به آن خودداری کنید و سریع به اصل مطلب نپردازید.

ارائه بازخورد به شخصیت INTP

از آنجا که INFP ها معمولاً انتقادات را شخصی سازی می کنند، هنگام ارائه بازخورد نسبت به احساسات آن ها حساس باشید. آن را با لطافت ارائه دهید و حتماً به صورت سازنده بیان کنید. از به کار بردن کلماتی مانند "همیشه" یا "هرگز" خودداری کنید. در عوض، صادق و میانه رو باشید.

حل و فصل اختلاف با شخصیت INTP

درک این نکته مهم است که حل تعارض ممکن است برای INFP ها دشوار باشد. آنها احتمالاً هنگام مواجهه با درگیری ناراحت و غمگین میشوند، بنابراین نظرات خود را محترمانه ابراز کنید، به آنها کمک کنید تا نظرات خودشان را به اشتراک بگذراند و وقتی دیدگاه خود را ارائه می دهند آنها را تشویق کنید.

وقتی INFP ها در محیط کار و با همکارانشان احساس راحتی کنند، می توانند موثرتر و کارآمدتر باشند، که می تواند به بهبود زندگی دیگران نیز کمک کند. با درک نحوه ی کار و برقراری ارتباطِ INFP ها، می توانید همکاری و ارتباط بهتری با آن ها داشته باشید.

 

تست <strong class='view_keyword' data-description='شخصیت به عنوان مجموعه مشخص رفتارها، شناخت ها و الگوهای عاطفی تعریف می شود که از عوامل بیولوژیکی و محیطی تکامل می یابند.' onclick='view_tooltip(this)' >شخصیت</strong> کتل

چگونه روابط خود را در محل کار بهبود بخشیم؟

توجه داشته باشید که صرفا شناخت شخصیت دیگران و ویژگی های آن ها نمی تواند باعث موفقیت ما در روابط کاری شود. برای اینکار لازم است تا هوش هیجانی بالایی داشته باشیم. توصیه می کنیم 15 جنبه هوش هیجانی خود را ارزیابی نموده و از راهکارهای آن برای بهبود روابط خود با دیگران کمک بگیرید.

تست هوش هیجانی بار آن   کلیک نمایید

 


آگاهی از سبک کاری سایر تیپ های شخصیت

ما با مطالعه سبک کاری دیگر تیپ های شخصیتی نحوه رفتار همکاران خود را بیشتر درک می کنیم. در بخش زیر سبک کاری 16 تیپ شخصیتی به تفکیک آمده و می توانید آن ها را به طور مجزا مطالعه کنید.

سبک کاری INTP 
سبک کاری INTJ
سبک کاری INFP 
سبک کاری INFJ
سبک کاری ISTP
سبک کاری ISTJ
سبک کاری ISFP
سبک کاری ISFJ
سبک کاری ENTP
سبک کاری ENTJ
سبک کاری ENFP
سبک کاری ENFJ
سبک کاری ESTP
سبک کاری ESTJ
سبک کاری ESFP
سبک کاری ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی INFP  کلیک نمایید

  صفحه اول INFP

 

 

ISFP ها را بیشتر بشناسیم
ISTP ها را بیشتر بشناسیم
INFJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFP ها را بیشتر بشناسیم
ENFP ها را بیشتر بشناسیم
INTP ها را بیشتر بشناسیم
ISTJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFJ ها را بیشتر بشناسیم
ENTP ها را بیشتر بشناسیم
INTJ ها را بیشتر بشناسیم
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید