تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

انگیزه های INFP

تیپ شخصیت همدل

انگیزه های تیپ INFP چیست؟


هنگامی که افراد دارای انرژی اند و متمرکز هستند، معمولاً رفتارهای هیجانی و انگیزشی از خود نشان میدهند. بنابراین، مهم است بدانیم چه تیپ شخصیتی فعالیت هایی باعث ایجاد انگیزه در هر تیپ شخصیتی می شود.

شخصیت های INFP تمایل دارند به روش های زیر انگیخته شوند و انرژی بگیرند ...

گوش دادن به دیگران و کمک به آنها

تنها بودن برای بازیابی نیرو

در نظر گرفتن چالش های فلسفی یا پیچیده

حل خلاقانه مشکلات پیچیده

پیروی از برنامه های انعطاف پذیر که امکان تغییر را فراهم می کند

 INFP ها از اینکه می توانند به اطرافیان خود کمک کنند لذت می برند. آنها شنوندگان ماهری هستند که اغلب انگیزه خود را در اطمینان از احساس شنیده شدن و قدردانی دیگران می یابند. توجه و وظیفه شناسی ذاتی به آنها کمک می کند تا نسبت به نیازهای دیگران بسیار حساس باشند. آنها وقتی فرصتی برای کمک به اطرافیان خود می یابند، شکوفا می شوند.

 به دلیل درون گرا بودن INFP ها، انرژی زیادی را صرف تنها بودن میکنند. اگرچه آنها از گذراندن وقت همراه با خانواده و دوستان نزدیک خود لذت می برند، اما تنها بودن به INFP ها کمک می کند تا آرامش داشته باشند و به روشنی فکر کنند، که به رشد آنها در طولانی مدت کمک می کند. وقتی INFP ها وقت و فضای زیادی برای تفکر داشته باشند، احتمالاً احساس انرژی و انگیزه بالایی می کنند.

در نظر گرفتن چالش های پیچیده، فلسفی و تفکر انتزاعی نیز ممکن است INFP ها را تحریک کند و به آن ها انرژی بخشد. آنها از داشتن ایده های بزرگ و یافتن راهی جدید برای دیدن مسائل لذت میبرند. INFP ها با اختصاص وقت برای تفکر در مورد فرضیات، احتمالاً برای هر موقعیتی که پیش بیاید احساس آمادگی می کنند.

 ذهن باز آنها می تواند در حل مشکلات کمک بزرگی کند و به آن ها القا کند تغییرات بزرگی را ایجاد کرده اند. INFP ها تمایل دارند بیرون از چارچوب فکر کنند و از ایده های جدید برای حل مسائل استفاده کنند، به این معنی که آنها ممکن است یک راه حل خلاقانه پیدا کنند که در نهایت موثرتر از راه حل های پیشین باشد.

INFP ها انعطاف پذیرند و آزادمنش اند. آنها از برنامه هایی انگیزه میگیرند که به آنها اجازه می دهد فضای زیادی برای تغییر یا دنبال کردن فرصت های جدید داشته باشند. آنها زمانی احساس راحتی می کنند که به اندازه کافی آزاد باشند و بتوانند خودشان انتخاب کنند، نه اینکه در برنامه ای محدود، محصور شوند.

وقتی INFP ها فرصتی برای انجام کارهای پرانرژی داشته باشند، شادتر و موثرترند. آنها باید از نقاط قوت خود به نفع خود استفاده کنند و کاری را که دوست دارند انجام دهند. این کار حفظ طولانی مدت شغلشان را تضمین می کند.

 

تست <strong class='view_keyword' data-description='شخصیت به عنوان مجموعه مشخص رفتارها، شناخت ها و الگوهای عاطفی تعریف می شود که از عوامل بیولوژیکی و محیطی تکامل می یابند.' onclick='view_tooltip(this)' >شخصیت</strong> کتل

چگونه لایه های عمیق شخصیت را بررسی کنیم؟

یکی از آزمون ها و تست های استاندارد برای سنجش رگه های شخصیت تست کتل می باشد. برای انجام این آزمون به صورت آنلاین با تفسیر دقیق از لینک زیر استفاده نمایید.

تست هوش چندگانه گاردنر   کلیک نمایید

 


آگاهی از انگیزه های سایر تیپ های شخصیت

در بخش زیر می توانید انگیزه های مشخص شده برای سایر تیپ های شخصیتی را مشاهده کنید. مطالعه انگیزه های دیگران به ما کمک می کند تا بتوانیم نیازها و علائق دیگران را بهتر درک کنیم.

انگیزه های INTP 
انگیزه های INTJ
انگیزه های INFP 
انگیزه های INFJ
انگیزه های ISTP
انگیزه های ISTJ
انگیزه های ISFP
انگیزه های ISFJ
انگیزه های ENTP
انگیزه های ENTJ
انگیزه های ENFP
انگیزه های ENFJ
انگیزه های ESTP
انگیزه های ESTJ
انگیزه های ESFP
انگیزه های ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی INFP  کلیک نمایید

  صفحه اول INFP

 

 

اینفوگرافی تیپ شخصیت INFJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENFJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ESTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ESTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت INFP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISFJ
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید