تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

سبک کاری ISFJ

تیپ شخصیت مدافع

ISFJ ها چگونه کار می کنند؟


هر تیپ شخصیتی روش متفاوتی برای کارکردن و برقراری ارتباط با دیگران دارد. هنگامی که با ISFJ ها کار می کنید، مهم است به آنها زمان کافی برای تنها بودن بدهید. از آن جا که به طور طبیعی کم حرف هستند از کارکردن به تنهایی یا با گروه کوچکی از افراد لذت می برند. با یادگیری چگونه ارتباط برقرارکردن با آنها در محیط کار، بهترین عملکرد ISFJ ها را مشاهده خواهید کرد.

برقراری ارتباط با شخصیت ISFJ

هنگام برقراری ارتباط با ISFJ ها، ایجاد ارتباطات شخصی مهم است. سعی کنید کمی در مورد خود با آنان به اشتراک بگذارید تا احساس راحتی بیشتری داشته باشند. بر روی انتقال جزئیات خاص یک موقعیت تمرکز کنید و آماده باشید تا مثال های واقعی بزنید.

ملاقات با شخصیت ISFJ

زمان ملاقات را از قبل تعیین کنید و آن ها را در لحظه آخر غافل گیر نکنید. هنگام گوش دادن و همدردی با آنها، به آرامی نگرانی هایی که دارید را برطرف کنید. از بحث در مورد نکات انتزاعی یا مبهم خودداری کنید. در عوض، در مورد جزئیات عملی بحث کنید.

فرستادن ایمیل به شخصیت ISFJ

با مکالمات گاه به گاه یا ارسال داستان های کوتاه، با ISFJ ها ارتباط برقرار کنید. عجولانه سراغ اصل موضوع نروید. هنگام بیان هدف اصلی خود از ارسال ایمیل، به جای بحث مبهم درباره مشکل، مصادیق یا مثال های دقیقی را مطرح کنید. صبور و آرام باشید.

ارائه بازخورد به شخصیت ISFJ

هنگام بازخورد دادن به ISFJ ها، به احساسات آنها توجه کنید. حتماً به کارهایی که آنها به خوبی انجام می دهند هم اشاره کنید تا مکالمه فقط در مورد اشتباهات نباشد.

حل و فصل اختلاف با شخصیت ISFJ

تعارضات با ISFJ ها را با صبوری و همدلی حل کنید. بیش از حد مقابله ای و صریح نباشید. در عوض، دیدگاه خود را با آرامش به اشتراک بگذارید و ISFJ ها را تشویق کنید تا آنها نیز احساسات و دیدگاه خود را به اشتراک بگذارند. سعی کنید در طول مکالمه نرم و مهربان باشید. وقتی تلاش می کنید با ISFJ ها به روشی که دوست دارند ارتباط برقرار کنید، می توانید رابطه بهتری ایجاد کنید، با آنها همدلی کنید و اعتماد لازم را ایجاد کنید. اصلاح جزئی سبک ارتباطی تان می تواند در درک کردن ISFJ ها و کار در کنار آن ها تفاوت عمده ای ایجاد کند.

 

تست <strong class='view_keyword' data-description='شخصیت به عنوان مجموعه مشخص رفتارها، شناخت ها و الگوهای عاطفی تعریف می شود که از عوامل بیولوژیکی و محیطی تکامل می یابند.' onclick='view_tooltip(this)' >شخصیت</strong> کتل

چگونه روابط خود را در محل کار بهبود بخشیم؟

توجه داشته باشید که صرفا شناخت شخصیت دیگران و ویژگی های آن ها نمی تواند باعث موفقیت ما در روابط کاری شود. برای اینکار لازم است تا هوش هیجانی بالایی داشته باشیم. توصیه می کنیم 15 جنبه هوش هیجانی خود را ارزیابی نموده و از راهکارهای آن برای بهبود روابط خود با دیگران کمک بگیرید.

تست هوش هیجانی بار آن   کلیک نمایید

 


آگاهی از سبک کاری سایر تیپ های شخصیت

ما با مطالعه سبک کاری دیگر تیپ های شخصیتی نحوه رفتار همکاران خود را بیشتر درک می کنیم. در بخش زیر سبک کاری 16 تیپ شخصیتی به تفکیک آمده و می توانید آن ها را به طور مجزا مطالعه کنید.

سبک کاری INTP 
سبک کاری INTJ
سبک کاری INFP 
سبک کاری INFJ
سبک کاری ISTP
سبک کاری ISTJ
سبک کاری ISFP
سبک کاری ISFJ
سبک کاری ENTP
سبک کاری ENTJ
سبک کاری ENFP
سبک کاری ENFJ
سبک کاری ESTP
سبک کاری ESTJ
سبک کاری ESFP
سبک کاری ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی ISFJ  کلیک نمایید

  صفحه اول ISFJ

 

 

جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید