تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

روابط عاشقانه INFP

تیپ شخصیت همدل

INFP ها در روابط عاشقانه چگونه اند؟


INFP ها می توانند شرکای خوش بین و متفکری باشند که برای زمانی که با عزیزانشان سپری می کنند ارزش قائل هستند. آنها تمایل دارند با افراد خون­گرم باشند که بتواند به طور منظم قدردانی و تشویق خود را نشان دهند.

در یک رابطه عاشقانه، تیپ های شخصیتی همدل نقاط قوتی دارند از جمله:

به راحتی به شریک زندگی خود اعتماد می کنند

استقلال لازم را به شریک زندگی خود میدهند

برای کشف ایده ها و فرصت های جدید اشتیاق دارند

INFP ها می توانند به راحتی به دیگران اعتماد کنند، به این معنی که شریک زندگی آنها نیازی به انجام کارهای سخت برای گشودگی عاطفی آنها ندارد. استقلال طبیعی INFP ها بدان معناست که آنها به شریک زندگی خود فضای شخصی لازم را میدهند و به آن ها اجازه میدهند برای تصمیم گیری و کاوش ایده های جدید خودمختار باشند. کنجکاوی طبیعی، ذهنیت باز و اندیشه ورزی، موجب اشتیاق آن ها به امتحان چیزهای جدید و تفکر خارج از چارچوب می شود، که به جلوگیری از احساس راکد بودن یا راکد شدن رابطه کمک کنند. آنها احتمالاً برای صبر و مهربانی شریک زندگی خود ارزش بیشتری نسبت به سایر خصوصیات مانند سودمندی (مولد بودن) و منطق، قائل هستند.

در روابط عاشقانه، تیپ های شخصیتی همدل ممکن است در شرایط زیر دچار مشکل شوند ...

حضور در مراسم بزرگ و شلوغ با شریک زندگی خود

انتقال دیدگاه صادقانه و آشکار

تأیید یا رسیدگی به نیازهای خود

با وجود نقاط قوت طبیعی، INFP ها ممکن است همیشه بهترین همراه برای شریک زندگی خود در رویدادهای بزرگ نباشند. استرس آنها ممکن است کمی مسری باشد و اگر INFP ها همزمان مضطرب یا ناراحت باشد، به احتمال زیاد شریک زندگی آنها در مواقعی مانند یک کنسرت بزرگ اوقات خوبی نخواهد داشت.


حتما بخوانید: 270 سوالی که قبل از ازدواج باید از طرف مقابل خود بپرسید!


INFP ها همچنین ممکن است برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه خود مشکل داشته باشند، خصوصاً اگر بدانند با واکنش جدی روبرو می شوند. آنها از به اشتراک گذاری افکار خود یا بیش از حد موافق بودن با دیگران اجتناب می کنند. شرکای INFP ها باید سعی کنند عمدا سوالاتی بپرسند و همدلی نشان دهند تا به INFP ها کمک کنند احساس راحتی کافی داشته باشند و احساس واقعی خود را به اشتراک بگذارند. اگر آنها پس از به اشتراک گذاشتن چیزی که شریک زندگی خود را نا امیدی ناراحت می کند، با درگیری شدیدی روبرو شوند، ممکن است در آینده احساسات مشابه خود را بروز ندهند.

INFP ها به سختی می توانند از نیازهای شخصی خود آگاه شوند و یا وقت و انرژی لازم را برای رسیدگی به آنها اختصاص دهند. آنها باید كوشش آگاهانه داشته باشند تا زمانی را برای اندیشیدن و تشخیص آنچه كه نیاز دارند به خود اختصاص دهند. INFP ها با آگاهی و رسیدگی به نیازهای خود، احتمالاً از استرس های غیر ضروری که می تواند به روابط آنها آسیب جدی برساند، جلوگیری کنند.

 

تست <strong class='view_keyword' data-description='احساس پیچیده ای که شامل احساس شدید محبت و حساسیت نسبت به شی یا فرد دیگر است.' onclick='view_tooltip(this)' >عشق</strong> استرنبرگ

سبک عشق ورزی من چیست؟

سبک عشق ورزی روشی است که با هر تیپ شخصیتی که باشید، در روابط عاشقانه از آن استفاده می کنید. بنابراین بهتر است علاوه بر درک تیپ شخصیتی، در مورد سبک عشق ورزی خود و طرف مقابلمان نیز آگاهی لازم را داشته باشیم. برای سنجش سبک عشق ورزی خود می توانید به تست عشق استرنبرگ در لینک زیر مراجعه نمایید.

تست عشق استرنبرگ   کلیک نمایید

 


آگاهی از روابط عاشقانه سایر تیپ ها

هر تیپ شخصیتی دارای روابط عاشقانه خاص خود می باشد. برای آگاهی از روابط عاشقانه سایر تیپ های شخصیت می توانید از لیست زیر استفاده نمایید:

روابط عاشقانه INTP 
روابط عاشقانه INTJ
روابط عاشقانه INFP 
روابط عاشقانه INFJ
روابط عاشقانه ISTP
روابط عاشقانه ISTJ
روابط عاشقانه ISFP
روابط عاشقانه ISFJ
روابط عاشقانه ENTP
روابط عاشقانه ENTJ
روابط عاشقانه ENFP
روابط عاشقانه ENFJ
روابط عاشقانه ESTP
روابط عاشقانه ESTJ
روابط عاشقانه ESFP
روابط عاشقانه ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی INFP  کلیک نمایید

  صفحه اول INFP

 

 

ارتباط بین تیپ شخصیتی و سطوح جاه طلبی
معرفی تیپ MBTI هر شخصیت در سریال بازی مرکب
ارتباط بین تیپ شخصیتی و نحوه واکنش به تعریف و تمجید
ارتباط بین تیپ شخصیتی و حساس بودن
ارتباط بین تیپ شخصیتی و محترم بودن
ارتباط بین تیپ شخصیتی و لمس فیزیکی
ارتباط بین تیپ شخصیتی و خودکنترلی
ارتباط بین تیپ شخصیتی و جنبه احمقانه فرد
ارتباط بین تیپ شخصیتی و روابط معیوب
ارتباط بین تیپ شخصیتی و جدی بودن
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید