تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

سبک کاری INTP

تیپ شخصیت متفکر

INTP ها چگونه کار می کنند؟


هر نوع شخصیتی روش متفاوتی برای کارکردن و برقراری ارتباط با دیگران دارد. وقتی با INTP ها کار می کنید، مهم است که فضای کافی برای مستقل کار کردن به آنها بدهید. آنها تمایل دارند که از کار در حریم خصوصی لذت ببرند و افکار خود را درون­گرایانه پردازش کنند. با یادگیری چگونه ارتباط برقرار کردن با آنها در محیط کار، بهترین عملکرد INTP ها را مشاهده خواهید کرد.

برقراری ارتباط با شخصیت INTP

به طور جدی و درخور فضای کار با آن­ها رفتار کنید و سؤالات کاملاً عینی و واضح بپرسید تا بفهمید چطور فکر می کنند. از بیش از اندازه احساساتی بودن یا استفاده از زبان عاطفی خودداری کنید. در عوض، منطقی و رک باشید.

ملاقات با شخصیت INTP

جلسات باید کوتاه و تا حد امکان تمرکز بر روی مسائل کلی باشد. با موجز کردن جلسه، به زمان و فرصت آنها احترام بگذارید. استقلال زیادی به آنها بدهید.

فرستادن ایمیل به شخصیت INTP

ایمیل های ارسالی به INTP ها باید واضح، سنجیده و منطقی باشد. از به اشتراک گذاشتن جزئیات یا داستان  های شخصی بیش از حد خودداری کنید. در عوض، به اصل مطلب بپردازید.

ارائه بازخورد به شخصیت INTP

INTP ها معمولاً پذیرای بازخورد هستند، اگرچه باید مشخص، مفصل و با استدلال منطقی ارائه شود. از طفره رفتن حول محور موضوع  خودداری کنید. در عوض، انتقاد مستقیم و سازنده ارائه دهید.

حل و فصل اختلاف با شخصیت INTP

INTP معتقدند تا زمانی که تمرکز روی واقعیت ها باشد و عواطف کنار گذاشته شود، تعارض، روشی مفید برای کشف حقیقت و نشان دادن موضوعات اساسی است. سعی کنید در مواقع درگیری به جای سریع واکنش دادن یا در عصبانیت ماندن، آرام و صادق باشید، هنگامی که تلاش می کنید با INTP ها به شکلی که دوست دارند ارتباط برقرار کنید، می توانید رابطه بهتری داشته باشید، با آنها همدلی کنید و اعتماد لازم را ایجاد کنید. اعمال تغییرات ساده در سبک ارتباطی شما منجر به تغییرات بزرگی در میزان درک و نحوه کارکردن  شما کنار یکدیگر می شود.

 

تست <strong class='view_keyword' data-description='شخصیت به عنوان مجموعه مشخص رفتارها، شناخت ها و الگوهای عاطفی تعریف می شود که از عوامل بیولوژیکی و محیطی تکامل می یابند.' onclick='view_tooltip(this)' >شخصیت</strong> کتل

چگونه روابط خود را در محل کار بهبود بخشیم؟

توجه داشته باشید که صرفا شناخت شخصیت دیگران و ویژگی های آن ها نمی تواند باعث موفقیت ما در روابط کاری شود. برای اینکار لازم است تا هوش هیجانی بالایی داشته باشیم. توصیه می کنیم 15 جنبه هوش هیجانی خود را ارزیابی نموده و از راهکارهای آن برای بهبود روابط خود با دیگران کمک بگیرید.

تست هوش هیجانی بار آن   کلیک نمایید

 


آگاهی از سبک کاری سایر تیپ های شخصیت

ما با مطالعه سبک کاری دیگر تیپ های شخصیتی نحوه رفتار همکاران خود را بیشتر درک می کنیم. در بخش زیر سبک کاری 16 تیپ شخصیتی به تفکیک آمده و می توانید آن ها را به طور مجزا مطالعه کنید.

سبک کاری INTP 
سبک کاری INTJ
سبک کاری INFP 
سبک کاری INFJ
سبک کاری ISTP
سبک کاری ISTJ
سبک کاری ISFP
سبک کاری ISFJ
سبک کاری ENTP
سبک کاری ENTJ
سبک کاری ENFP
سبک کاری ENFJ
سبک کاری ESTP
سبک کاری ESTJ
سبک کاری ESFP
سبک کاری ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی INTP  کلیک نمایید

  صفحه اول INTP

 

ISFP ها را بیشتر بشناسیم
ISTP ها را بیشتر بشناسیم
INFJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFP ها را بیشتر بشناسیم
ENFP ها را بیشتر بشناسیم
INTP ها را بیشتر بشناسیم
ISTJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFJ ها را بیشتر بشناسیم
ENTP ها را بیشتر بشناسیم
INTJ ها را بیشتر بشناسیم
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید