تست استعدادیابی کلیفتون منتشر شد

تست استعدادیابی کلیفتون منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

سبک کاری INFJ

تیپ شخصیت مشاور

INFJ ها چگونه کار می کنند؟


هر تیپ شخصیتی روش متفاوتی برای کارکردن و برقراری ارتباط با دیگران دارد. وقتی با INFJ ها کار می کنید، مهم است که به برنامه ریزی های آنها احترام بگذارید. آنها به عنوان یک برنامه ریز ذاتی، از رعایت یک روال روزمره لذت می برند. با یادگیری چگونه ارتباط برقرارکردن با آنها در محیط کار، بهترین عملکرد INFJ ها را مشاهده خواهید کرد.

برقراری ارتباط با شخصیت INFJ

هنگام مکالمه با INFJ ها، سعی کنید مکالمات معناداری داشته باشید و از اینکه فقط بخواهید با چت کردن وقت بگذرانید پرهیز کنید. هنگام رسیدگی به شرایط دشوار حساس باشید و اطمینان حاصل کنید که با برنامه ریزی جلسات طولانی تر، به وقت آنها احترام میگذارید.

ملاقات با شخصیت INFJ

حتماً جلسه را از قبل برنامه ریزی کنید. به INFJ ها فضای کافی برای پردازش اطلاعات حجیم تر اختصاص دهید. با موجز کردن جلسه، نیاز آنها به پردازش درونی و تنها بودن را درک کنید.

فرستادن ایمیل به شخصیت INFJ

هنگام ارسال ایمیل به INFJ ها، حتماً شوخ طبعی را چاشنی آن کنید و سعی کنید ارتباطات شخصی ایجاد کنید. از طاقت فرسا کردن آن، با اضافه کردن جزئیات زیاد خودداری کنید. در عوض، آن را نسبتاً سطح بالا نگه دارید. آماده باشید تا به سوالات آنها نیز پاسخ دهید.

ارائه بازخورد به شخصیت INFJ

هنگام بازخورد دادن به INFJ ها، تعارفات تشویقی را با انتقادات سازنده همراه کنید. INFJ ها نسبت به بازخورد حساس هستند، بنابراین از خشن بودن خودداری کنید. در عوض، نسبت به انتخاب واژه حساس باشید و نسبت به دیدگاه آنها همدلی نشان دهید.

حل و فصل اختلاف با شخصیت INFJ

احساسات INFJ ها هنگام حل تعارض درک کنید. دیدگاه خود را به روشی آرام و صبورانه به اشتراک بگذارید و انتظار تلاش در جهت سازش را داشته باشید.

هنگامی که تلاش می کنید با INTJ ها به شکلی که دوست دارند ارتباط برقرار کنید، می توانید رابطه بهتری داشته باشید، با آنها همدلی کنید و اعتماد لازم را ایجاد کنید. اعمال تغییرات ساده در سبک ارتباطی شما منجر به تغییرات بزرگی در میزان درک و نحوه کار کردن شما کنار یکدیگر می شود.

 

تست <strong class='view_keyword' data-description='شخصیت به عنوان مجموعه مشخص رفتارها، شناخت ها و الگوهای عاطفی تعریف می شود که از عوامل بیولوژیکی و محیطی تکامل می یابند.' onclick='view_tooltip(this)' >شخصیت</strong> کتل

چگونه روابط خود را در محل کار بهبود بخشیم؟

توجه داشته باشید که صرفا شناخت شخصیت دیگران و ویژگی های آن ها نمی تواند باعث موفقیت ما در روابط کاری شود. برای اینکار لازم است تا هوش هیجانی بالایی داشته باشیم. توصیه می کنیم 15 جنبه هوش هیجانی خود را ارزیابی نموده و از راهکارهای آن برای بهبود روابط خود با دیگران کمک بگیرید.

تست هوش هیجانی بار آن   کلیک نمایید

 


آگاهی از سبک کاری سایر تیپ های شخصیت

ما با مطالعه سبک کاری دیگر تیپ های شخصیتی نحوه رفتار همکاران خود را بیشتر درک می کنیم. در بخش زیر سبک کاری 16 تیپ شخصیتی به تفکیک آمده و می توانید آن ها را به طور مجزا مطالعه کنید.

سبک کاری INTP 
سبک کاری INTJ
سبک کاری INFP 
سبک کاری INFJ
سبک کاری ISTP
سبک کاری ISTJ
سبک کاری ISFP
سبک کاری ISFJ
سبک کاری ENTP
سبک کاری ENTJ
سبک کاری ENFP
سبک کاری ENFJ
سبک کاری ESTP
سبک کاری ESTJ
سبک کاری ESFP
سبک کاری ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی INFJ  کلیک نمایید

  صفحه اول INTP

 

 

ISFP ها را بیشتر بشناسیم
ISTP ها را بیشتر بشناسیم
INFJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFP ها را بیشتر بشناسیم
ENFP ها را بیشتر بشناسیم
INTP ها را بیشتر بشناسیم
ISTJ ها را بیشتر بشناسیم
ESFJ ها را بیشتر بشناسیم
ENTP ها را بیشتر بشناسیم
INTJ ها را بیشتر بشناسیم
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید