تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

نقاط قوت ESTJ

تیپ شخصیت اجرایی

نقاط قوت تیپ ESTJ چیست؟


ESTJ ها مهارت های زیادی دارند که می تواند تفاوت عمده ای بین آنها و اطرافیان ایجاد کند. رهبری و ارزش های ممتاز آنها برای جهان پیرامونشان مفید است. نقاط قوت ESTJ ها به آنها کمک می کند تا تغییری ایجاد کنند و تأثیر ماندگاری بر دیگران بگذارند.

نقاط قوتی که معمولاً با تیپ شخصیتی ESTJ همراه است شامل ...

تصمیم گیری های کاملاً معقول و عملی

توانایی رهبری موفق گروههای بزرگ

گوش دادن و احترام به شخصیت های مقتدر

اعتقادات و ارزشهای قوی که به عنوان محرک و انگیزه عمل می کنند

اعتماد به نفس ذاتی نسبت به توانایی های خود

ESTJ ها در فکر کردن به انتخاب هایشان مهارت دارند. آنها دوست دارند از قبل برنامه ریزی کنند و بعید است تصمیمات سریع و عجولانه بگیرند. تفکر عملی آنها به آنها کمک می کند تا به عنوان حل کننده ماهر مشکلات واقعی، رشد کنند.

به عنوان تیپ شخصیتی برون گرا، ESTJ ها در مقابل گروه های بزرگ احساس راحتی می کنند. این امر، همراه با خصوصیت رهبری آنها، آنها را قادر می سازد تا مسئولیت تیم های بزرگ را به عهده بگیرند. آنها روی هدف تمرکز می کنند و چگونگی مشارکت موثر هر فرد را بررسی می کنند. ESTJها به قوانین و شخصیت های مقتدر احترام می گذارند. تمایل آنها به حفظ سازمان یافتگی و نظم باعث می شود تا ارزش نظمی که قوانین و شخصیت های مقتدر به ارمغان می آورند را درک کنند.

ارزش های قوی آنها نیروی محرکه آنها است. ESTJ ها از اعتقادات اساسی خود انگیزه می گیرند، که به آنها کمک می کند حتی در مواجهه با چالش های مهم، مقاومت کنند.

ESTJ ها به توانایی های خود اعتماد دارند. آنها افرادی نیستند که میزان مهارت یا بهره وری آنها زیر سوال برود. آنها بیشتر از این که وقت خود را با حدس و گمان سپری کنند، توانایی های خود را در عمل اثبات می کنند.

مشارکت در کارهایی که در انجام آنها مهارت دارند به ESTJ ها کمک می کند احساس شادی و بهره وری بیشتری داشته باشند. آنها این فرصت را خواهند داشت که هم فعالانه با کار خود درگیر شوند و هم از نقاط قوت خود به نفع خود استفاده کنند، که این امر به آنها کمک می کند تا در طولانی مدت موقعیت خود را حفظ کنند.

 

تست شخصیت کتل

چگونه لایه های عمیق شخصیت را بررسی کنیم؟

یکی از آزمون ها و تست های استاندارد برای سنجش رگه های شخصیت تست کتل می باشد. برای انجام این آزمون به صورت انلاین با تفسیر دقیق از لینک زیر استفاده نمایید.

تست شخصیت شناسی کتل  کلیک نمایید

 


آگاهی از نقاط قوت سایر تیپ ها

هر تیپ شخصیتی دارای نقاط قوت خاص خود می باشد. برای آگاهی از نقطه قوت سایر تیپ های شخصیت می توانید از لیست زیر نام آن تیپ را انتخاب نمایید:

نقاط قوت INTP 
نقاط قوت INTJ
نقاط قوت INFP 
نقاط قوت INFJ
نقاط قوت ISTP
نقاط قوت ISTJ
نقاط قوت ISFP
نقاط قوت ISFJ
نقاط قوت ENTP
نقاط قوت ENTJ
نقاط قوت ENFP
نقاط قوت ENFJ
نقاط قوت ESTP
نقاط قوت ESTJ
نقاط قوت ESFP
نقاط قوت ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی ESTJ  کلیک نمایید

  صفحه اول ESTJ

 

 

اینفوگرافی تیپ شخصیت INFJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENFJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ESTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ESTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت INFP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISFJ
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید