تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

انگیزه های ESTJ

تیپ شخصیت اجرایی

انگیزه های تیپ ESTJ چیست؟


هنگامی که افراد دارای انرژی و انگیزه و متمرکز هستند، معمولاً رفتارهای هیجانی و انگیزشی از خود نشان میدهند. بنابراین، مهم است بدانیم چه نوع فعالیت هایی باعث ایجاد انگیزه در هر تیپ شخصیتی می شود.

شخصیت های ESTJ تمایل دارند به روش های زیر انگیخته شوند و انرژی بگیرند ...

اقدامات اخلاقی و الهام بخش دیگران

سازمان یافتگی و ساختارمندی در زندگی شخصی

وقت گذرانی با افراد موردعلاقه

رهبری قوی و تحسین برانگیز

ایجاد روال یا سنت

افرادی که قادر به انجام اقدامات الهام بخش هستند به ESTJ ها انرژی می دهند. از آنجا که آنها از سیستم اعتقادی خود انگیزه می گیرند، وقتی دیگران نیز همینطور هستند از آنها تقدیر می کنند. ESTJ ها وقتی در کنار سایر افراد با انگیزه و متمرکز زندگی و کار کنند، رشد کرده و شکوفا می شوند.
آنها زمانی که زندگی شخصی شان ساختار یافته باشد رشد می کنند. در حالی که برخی از افراد در اوقات فراغت خود انعطاف پذیرند، اما ESTJ ها ترجیح می دهند برنامه ریزی داشته باشند. به این ترتیب، آنها احساس می كنند كه بازدهی بیشتری دارند و حتی در زندگی شخصی خود در راستای آنچه می خواهند گام بر میدارند.

ESTJ ها از وقت گذرانی با دوستان و خانواده خود انگیزه می گیرند. آنها از تمرکز بر روابط شخصی که بیش از همه برایشان مهم است لذت می برند. آنها بسیار روی دیگران حساب می کنند و وقتی اوقات فراغت خود را در کنار افرادی که دوستشان دارند می گذرانند، رشد می کنند.

آنها از رهبری قوی یا شخصیت های مقتدر قابل تحسین تقدیر می کنند. رهبرانی که به توانایی های خود مطمئن هستند و انگیزه آنها ارزش های اخلاقی است، به آنها انرژی می دهند.

 ESTJ ها از تاسیس و ایجاد روال ها یا سنت ها لذت می برند. آنها وقتی بر چیزی پایدار و با ثبات تکیه دارند، رشد می کنند. این امر به آنها کمک می کند انرژی خود را صرف دستیابی به اهدافشان کنند.

هنگامی که ESTJ ها در کارهای انرژی بخش مشارکت می کنند، احساس شادی و بهره وری بیشتری خواهند داشت. آنها قادر خواهند بود از توانایی های خود به خوبی استفاده کرده و از کارهایی که انجام می دهند لذت ببرند  که باعث بهبود تعامل کلی آنها در محیط کار خواهد شد.

 

تست <strong class='view_keyword' data-description='شخصیت به عنوان مجموعه مشخص رفتارها، شناخت ها و الگوهای عاطفی تعریف می شود که از عوامل بیولوژیکی و محیطی تکامل می یابند.' onclick='view_tooltip(this)' >شخصیت</strong> کتل

چگونه لایه های عمیق شخصیت را بررسی کنیم؟

یکی از آزمون ها و تست های استاندارد برای سنجش رگه های شخصیت تست کتل می باشد. برای انجام این آزمون به صورت آنلاین با تفسیر دقیق از لینک زیر استفاده نمایید.

تست هوش چندگانه گاردنر   کلیک نمایید

 


آگاهی از انگیزه های سایر تیپ های شخصیت

در بخش زیر می توانید انگیزه های مشخص شده برای سایر تیپ های شخصیتی را مشاهده کنید. مطالعه انگیزه های دیگران به ما کمک می کند تا بتوانیم نیازها و علائق دیگران را بهتر درک کنیم.

انگیزه های INTP 
انگیزه های INTJ
انگیزه های INFP 
انگیزه های INFJ
انگیزه های ISTP
انگیزه های ISTJ
انگیزه های ISFP
انگیزه های ISFJ
انگیزه های ENTP
انگیزه های ENTJ
انگیزه های ENFP
انگیزه های ENFJ
انگیزه های ESTP
انگیزه های ESTJ
انگیزه های ESFP
انگیزه های ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی ESTJ  کلیک نمایید

  صفحه اول ESTJ

 

 

اینفوگرافی تیپ شخصیت INFJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENFJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ESTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ESTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت INFP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISFJ
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید