تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

نقاط قوت ISFJ

تیپ شخصیت مدافع

نقاط قوت تیپ ISFJ چیست؟


ISFJ ها مهارت های زیادی دارند که می توانند تفاوت عمده ای را با اطرافیان خود داشته باشند. هنگامی که آن ها از نقاط قوت خود آگاه باشند، میتوانند تاثیرات مثبتی را روی زندگی خودشان و دیگران در محل کار و زندگی شخصی بگذارند.

نقاط قوتی که معمولاً با تیپ شخصیتی ISFJ همراه است شامل ...

امکان برقراری ارتباط قوی با دیگران

تخیل و حافظه فعال

اشتیاق برای حل مشکلات دنیای واقعی

توجه به نیازهای دیگران

توجه بسیار به جزئیات

ISFJ ها می توانند ارتباطات عمیق و محکمی با افراد دیگر برقرار کنند. آنها شنوندگانی صبور و باتوجه هستند که با به اشتراک گذاشتن احساسات و تجربیات مشترک با اطرافیان ارتباط برقرار می کنند. آنها می توانند به افراد در پردازش موقعیت ها کمک کنند و توصیه های کاربردی و معقولانه ارائه دهند.

آنها تخیلات و خاطرات رنگارنگ و زنده ای دارند. ISFJ ها اغلب می توانند اتفاقات را با جزئیات و احساس آن به یاد بیاورند، که می تواند در انجام کارهایی که نیاز به یادآوری سریع دارند به آنها کمک کند.

ISFJ ها شور و اشتیاق زیادی برای یافتن راه های عملی برای رسیدگی به مشکلات فعلی در جهان دارند. ISFJ ها به جای ایده پردازی در مورد راه حل ها یا فکر کردن در مورد چگونگی ایجاد تغییر، از مشارکت فعال در حل مشکلات لذت می برند. آنها تمایل دارند گام های معناداری در جهت تغییرات چشمگیر بردارند.

آن­ها به طور طبیعی از نیازهای دیگران آگاه هستند و متوجه این هستند که چه زمانی افراد عصبانی یا صدمه دیده اند. این امر می تواند به آنها هم در مشاغلی که نیاز به افراد ماهر و با دقت دارد و هم در روابط شخصی با دیگران کمک کند.

ISFJ ها معمولاً بسیار جزئی گرا هستند. آنها تمایل دارند و به جای تصویر کلی به جزئیات توجه می کنند. آن ها بیشتر از ایده های گسترده و کلی به شواهد خاص و مشخص اهمیت می دهند.

مشارکت در کارهایی که در انجام آنها قوی هستند به ISFJ ها کمک می کند احساس شادی کنند و بهره وری بیشتری داشته باشند. آنها این فرصت را خواهند داشت که هم فعالانه با کار خود درگیر شوند و هم از نقاط قوت خود به نفع خود استفاده کنند، که این امر به آنها کمک می کند تا در طولانی مدت موقعیت خود را حفظ کنند.

 

 

تست <strong class='view_keyword' data-description='شخصیت به عنوان مجموعه مشخص رفتارها، شناخت ها و الگوهای عاطفی تعریف می شود که از عوامل بیولوژیکی و محیطی تکامل می یابند.' onclick='view_tooltip(this)' >شخصیت</strong> کتل

چگونه لایه های عمیق شخصیت را بررسی کنیم؟

یکی از آزمون ها و تست های استاندارد برای سنجش رگه های شخصیت تست کتل می باشد. برای انجام این آزمون به صورت انلاین با تفسیر دقیق از لینک زیر استفاده نمایید.

تست شخصیت شناسی کتل  کلیک نمایید

 


آگاهی از نقاط قوت سایر تیپ ها

هر تیپ شخصیتی دارای نقاط قوت خاص خود می باشد. برای آگاهی از نقطه قوت سایر تیپ های شخصیت می توانید از لیست زیر نام آن تیپ را انتخاب نمایید:

نقاط قوت INTP 
نقاط قوت INTJ
نقاط قوت INFP 
نقاط قوت INFJ
نقاط قوت ISTP
نقاط قوت ISTJ
نقاط قوت ISFP
نقاط قوت ISFJ
نقاط قوت ENTP
نقاط قوت ENTJ
نقاط قوت ENFP
نقاط قوت ENFJ
نقاط قوت ESTP
نقاط قوت ESTJ
نقاط قوت ESFP
نقاط قوت ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی ISFJ  کلیک نمایید

  صفحه اول ISFJ

 

 

اینفوگرافی تیپ شخصیت INFJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENFJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ESTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ESTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت INFP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISFJ
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید