تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

انگیزه های INFJ

تیپ شخصیت مشاور

انگیزه های تیپ INFJ چیست؟


هنگامی که افراد دارای انرژی، انگیخته و متمرکز هستند، معمولاً  رفتارهای هیجانی و انگیزشی از خود نشان میدهند. بنابراین، مهم است بدانیم چه نوع فعالیت هایی باعث ایجاد انگیزه در هر نوع شخصیت می شود.

شخصیت های INFJ تمایل دارند به روش های زیر انگیخته شوند و انرژی بگیرند ...

ایجاد تغییر مثبت در جهان

داشتن وقت اختصاصی برای خود

حل مشکلات پیچیده با تفکر خلاق

ارتباط عمیق با دیگران

دنبال کردن روالی مشخص

INFJ ها تمایل عمیقی برای ایجاد تغییر در جهان دارند، این چیزی است که هر روز به آنها انگیزه می دهد. آنها آرزو دارند که تأثیری ماندگار بر دیگران بگذارند. INFJ ها وقتی قادر به انجام این کار باشند، حتی با روش هایی جزئی، رشد می کنند.

 آنها تمایل دارند خودشان بازیابی انرژی داشته باشند. INFJ ها برای داشتن انگیزه روزمره به فضای شخصی زیادی برای تفکر و تجدید نیرو نیاز دارند. دیگران باید از این موضوع آگاه باشند و به آنها فرصت دهند تا تنها باشند. آنها همچنین عاشق تفکر در مورد مشکلات پیچیده به روشی جدید و خلاقانه هستند. آنها با تفکر در مشکلات عمیق و پیچیده و تلاش برای دستیابی به راه حل های نوآورانه و پایدار انگیزه میگیرند.

INFJ ها وقتی بتوانند ارتباط عمیق تری با افرادی که می شناسند برقرار کنند، شکوفا می شوند. آنها از وقت گذاشتن برای آشنایی با اطرافیانشان در سطوح شخصی تر لذت می برند و اغلب وقتی احساس می کنند افراد را واقعاً می شناسند احساس راحتی می کنند.

 آنها پیش بینی پذیری را دوست دارند و با اهداف، برنامه های معمول و سازمان یافتگی انگیزه میگیرند. INFJ ها وقتی محیط آنها اطمینان بخش و پایدار باشد، احساس امنیت خاطر بیشتری می کنند، این بدان معناست که آنها می توانند با اطمینان کار کنند.

وقتی INFJ ها مشغول انجام کارهای انگیزه ­بخش باشند، احساس خوشبختی و بهره وری بیشتری خواهند داشت؛ از توانایی های خود به خوبی استفاده کرده و از کارهایی که انجام می دهند لذت ببرند و به احتمال زیاد مشارکت کلی آنها در محیط کار بهبود خواهد یافت.

 

تست <strong class='view_keyword' data-description='شخصیت به عنوان مجموعه مشخص رفتارها، شناخت ها و الگوهای عاطفی تعریف می شود که از عوامل بیولوژیکی و محیطی تکامل می یابند.' onclick='view_tooltip(this)' >شخصیت</strong> کتل

چگونه لایه های عمیق شخصیت را بررسی کنیم؟

یکی از آزمون ها و تست های استاندارد برای سنجش رگه های شخصیت تست کتل می باشد. برای انجام این آزمون به صورت آنلاین با تفسیر دقیق از لینک زیر استفاده نمایید.

تست هوش چندگانه گاردنر   کلیک نمایید

 


آگاهی از انگیزه های سایر تیپ های شخصیت

در بخش زیر می توانید انگیزه های مشخص شده برای سایر تیپ های شخصیتی را مشاهده کنید. مطالعه انگیزه های دیگران به ما کمک می کند تا بتوانیم نیازها و علائق دیگران را بهتر درک کنیم.

انگیزه های INTP 
انگیزه های INTJ
انگیزه های INFP 
انگیزه های INFJ
انگیزه های ISTP
انگیزه های ISTJ
انگیزه های ISFP
انگیزه های ISFJ
انگیزه های ENTP
انگیزه های ENTJ
انگیزه های ENFP
انگیزه های ENFJ
انگیزه های ESTP
انگیزه های ESTJ
انگیزه های ESFP
انگیزه های ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی INFJ  کلیک نمایید

  صفحه اول INTP

 

 

اینفوگرافی تیپ شخصیت INFJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENFJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ESTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ESTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت INFP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISFJ
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید