تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

استرس های INFJ

تیپ شخصیت مشاور

استرس های تیپ INFJ چیست؟


هنگامی که افراد درد، استرس یا نارضایتی را تجربه می کنند، معمولاً می تواند به فعالیت هایی که باعث از دست دادن انرژی می شود مرتبط باشد. بنابراین، مهم است بدانیم چه نوع فعالیت هایی باعث ایجاد انرژی در هر نوع شخصیتی می شود و کدام فعالیت ها باعث تخلیه آن میگردد.

تیپ های شخصیتی INFJ توسط این موارد استرسی و خسته میشوند ...

تنش های ناشی از درگیری های بیرونی

اجتماعات بزرگ اجتماعی و افراد جدید

وظایفی که نیاز به تمرکز روی جزئیات دارند

نا امیدی یا شکست شخصی

مورد انتقاد قرار گرفتن توسط افرادی که به آنها اهمیت می دهند

INFJ ها معمولاً از درگیری با دیگران خسته میشوند. آنها احتمالاً تا آنجا که می توانند از تنش جلوگیری میکنند، این امر ممکن است باعث شود از دادن اطلاعات به دلیل ترس از ایجاد درگیری، خودداری کنند. INFJ ها باید اهمیت حل کردن زود هنگام مسائل را درک کنند، تا بتوانند به راحتی درمورد آنچه برای آنها آزار دهنده است صحبت کنند.

 آنها تجمع های شلوغ و ملاقات با افراد جدید را استرس آور می دانند. INFJ ها به طور ذاتی کم حرف اند، و تمایل دارند از تنش بیش از حد که جمعیت می تواند عاملی برای آن باشد جلوگیری کنند. اگرچه آنها می توانند موقعیت ها را مدیریت کنند، اما بهتر است از رفتن مکرر به رویداد های بزرگ و پرجمعیت خودداری کنند.

INFJ ها چون به طور ذاتی کل نگر هستند و در مورد جزئیات تفکر نمی کنند. تمرکز روی موارد خاص احتمالاً برای آن ها خسته کننده خواهد بود. با این حال، اگر آنها جزئیات را بنویسند، از این راه می توانند برای یادآوری به یادداشت ها مراجعه کنند.

 تحمل شکست شخصی برای INFJ ها را بسیار سخت است. به احتمال زیاد هم از نظر عاطفی و هم از نظر جسمی تحت فشار قرار میگیرند. وقتی INFJ ها بتوانند به اندازه کافی توانایی های خود را بشناسند و از اشتباهات خود بیاموزند، می توانند دوباره شروع کنند و مصرانه اهداف خود را دنبال کنند.

 آنها ممکن است حساسیت بیشتری نسبت به انتقادات داشته باشند، زیرا روحیه همدلی آنها اغلب آنها را نسبت به آنچه دیگران درباره آنها فکر می کنند آسیب پذیرتر می کند. با این حال، اگر آنها تلاش کنند تا از این موضوع آگاه شوند و بتوانند به توانایی های خود اعتماد پیدا کنند، یاد می گیرند بازخوردها را بدون برداشت شخصی بپذیرند.

 هنگامی که INFJ ها با کارهایی پر تنش یا خسته کننده روبرو می شوند، ممکن است در سایر جنبه های زندگی منفعل شوند. در حالی که همه ما ناچاریم در نقاط مختلف زندگی با استرس روبرو شویم، بسیاری از اوقات می توان از بروز آن جلوگیری کرد. INFJ ها، باید سعی کنند با چیزهایی درگیر شوند که به آنها انگیزه و انرژی ببخشد. مانند مستقل کارکردن و پیروی از برنامه های مشخص. اجتناب از کارهایی که فشار بی رویه به آن ها القا میکند، آشکارا برطرف کردن استرس و انجام کارهایی که باعث تهییج می شود، به جلوگیری از سرخوردگی و خستگی آنها کمک می کند.

 

تست <strong class='view_keyword' data-description='شخصیت به عنوان مجموعه مشخص رفتارها، شناخت ها و الگوهای عاطفی تعریف می شود که از عوامل بیولوژیکی و محیطی تکامل می یابند.' onclick='view_tooltip(this)' >شخصیت</strong> کتل

چگونه مقابله با استرس خود را بهتر بسنجیم؟

تست سبک های مقابله با استرس در سایت ای سنج به شما کمک می کند تا به طور دقیق نحوه رویارویی با استرس را سنجیده و از راهکارهای آن برای کنار آمدن صحیح با مشکلات استفاده نمایید.

تست شخصیت شناسی کتل   کلیک نمایید

 


آگاهی از استرس سایر تیپ های شخصیت

16 تیپ شخصیتی می تواند به شما برای درک بهتر دیگران و دلیل رفتار آن ها در شرایط استرس زا کمک نماید. هرکدام از تیپ هایی که می خواهید در مورد نحوه مقابله با استرس آن، بیشتر بدانید را کلیک کنید: 

استرس های INTP 
استرس های INTJ
استرس های INFP 
استرس های INFJ
استرس های ISTP
استرس های ISTJ
استرس های ISFP
استرس های ISFJ
استرس های ENTP
استرس های ENTJ
استرس های ENFP
استرس های ENFJ
استرس های ESTP
استرس های ESTJ
استرس های ESFP
استرس های ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی INFJ  کلیک نمایید

  صفحه اول INTP

 

 

ارتباط بین تیپ شخصیتی و سطوح جاه طلبی
معرفی تیپ MBTI هر شخصیت در سریال بازی مرکب
ارتباط بین تیپ شخصیتی و نحوه واکنش به تعریف و تمجید
ارتباط بین تیپ شخصیتی و حساس بودن
ارتباط بین تیپ شخصیتی و محترم بودن
ارتباط بین تیپ شخصیتی و لمس فیزیکی
ارتباط بین تیپ شخصیتی و خودکنترلی
ارتباط بین تیپ شخصیتی و جنبه احمقانه فرد
ارتباط بین تیپ شخصیتی و روابط معیوب
ارتباط بین تیپ شخصیتی و جدی بودن
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید