تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

انگیزه های ENFP

تیپ شخصیت مشوق

انگیزه های تیپ ENFP چیست؟


هنگامی که افراد دارای انرژی­ اند و متمرکز هستند، معمولاً رفتارهای هیجانی و انگیزشی از خود نشان میدهند. بنابراین، مهم است بدانیم چه تیپ شخصیتی فعالیت هایی باعث ایجاد انگیزه در هر تیپ شخصیتی می شود.

شخصیت های ENFP تمایل دارند به روش های زیر انگیزه و انرژی بگیرند ...

بحث در مورد ایده های جدید و خلاقانه با دیگران

ارتباط عاطفی با اطرافیان

شرکت در تجربیات منحصر به فرد

رویای آینده ای هیجان انگیز

احساس شنیده شدن و درک شدن توسط مردم

ENFP ها از ایده های جدید و مهیج انرژی می گیرند. آنها دوست دارند درمورد تفکرات خود با دیگران صحبت کنند تا کمی در مورد عقاید و ایده ها بحث و گفتگو کنند. کار در کنار سایر افراد خلاق و پر انرژی و مشتاق به رشد ENFP ها کمک می کند.

آنها از برقراری ارتباط با دیگران لذت می برند. ENFP ها بسیار مردم دار هستند، به این معنی که وقتی در کنار دوستان، خانواده، همکاران یا حتی غریبه ها هستند، بیشترین احساس انرژی را دارند. داشتن فرصت برای ملاقات و ارتباط با افراد جدید ENFP ها را هیجان زده می کند.

ENFP ها عاشق امتحان کردن چیزهای جدید هستند. گرایش آنها به سمت تجربیات ناشناخته و منحصر به فرد باعث می شود که آنها بیشتر از اکثر مردم در برابر خطر پذیری و تغییر راحت باشند. آنها برای رشد و گسترش افق دید خود به طور منظم از منطقه امن خود خارج می شوند. 

آنها از هیجانات درونی درخصوص آینده انرژی می گیرند. خوش بینی آنها باعث می شود که درعین این که برنامه بلندمدتی ندارند، به طور مداوم به جلو حرکت کنند، بیشتر ENFP ها اعتقاد دارند که آینده چیزهای خوبی به همراه خواهد آورد.

وقتی دیگران ENFP ها را شنیده و آنها را درک کنند، به ENTP ها انگیزه می دهند وقتی دوستان، خانواده و همکارانشان وقت بگذارند تا آنها را بشنوند و درگیر بحث و گفتگو شوند، ENFP ها احساس می کنند که حضور و ایده هایشان مورد استقبال و قدردانی قرار گرفته است.

وقتی ENFP ها در کارهای انرژی بخش مشارکت می کنند، احساس شادی و بهره وری بیشتری خواهند داشت. آنها قادر خواهند بود از توانایی های خود به خوبی استفاده کرده و از کارهایی که انجام می دهند لذت ببرند، که باعث بهبود مشارکت کلی آنها در محیط کار خواهد شد.

 

تست <strong class='view_keyword' data-description='شخصیت به عنوان مجموعه مشخص رفتارها، شناخت ها و الگوهای عاطفی تعریف می شود که از عوامل بیولوژیکی و محیطی تکامل می یابند.' onclick='view_tooltip(this)' >شخصیت</strong> کتل

چگونه لایه های عمیق شخصیت را بررسی کنیم؟

یکی از آزمون ها و تست های استاندارد برای سنجش رگه های شخصیت تست کتل می باشد. برای انجام این آزمون به صورت آنلاین با تفسیر دقیق از لینک زیر استفاده نمایید.

تست هوش چندگانه گاردنر   کلیک نمایید

 


آگاهی از انگیزه های سایر تیپ های شخصیت

در بخش زیر می توانید انگیزه های مشخص شده برای سایر تیپ های شخصیتی را مشاهده کنید. مطالعه انگیزه های دیگران به ما کمک می کند تا بتوانیم نیازها و علائق دیگران را بهتر درک کنیم.

انگیزه های INTP 
انگیزه های INTJ
انگیزه های INFP 
انگیزه های INFJ
انگیزه های ISTP
انگیزه های ISTJ
انگیزه های ISFP
انگیزه های ISFJ
انگیزه های ENTP
انگیزه های ENTJ
انگیزه های ENFP
انگیزه های ENFJ
انگیزه های ESTP
انگیزه های ESTJ
انگیزه های ESFP
انگیزه های ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی ENFP  کلیک نمایید

  صفحه اول ENFP

 

 

اینفوگرافی تیپ شخصیت INFJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENFJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ESTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ESTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت INFP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISFJ
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید