تست استعدادیابی کلیفتون منتشر شد

تست استعدادیابی کلیفتون منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

انگیزه های ISTJ

تیپ شخصیت بازپرس

انگیزه های تیپ ISTJ چیست؟


هنگامی که افراد دارای انرژی، انگیخته و متمرکز هستند، معمولاً رفتارهای هیجانی و انگیزشی از خود نشان میدهند. بنابراین، مهم است بدانیم چه نوع فعالیت هایی باعث ایجاد انگیزه در هر نوع شخصیت می شود.

شخصیت های ISTJ تمایل دارند به روش های زیر انگیخته شوند و انرژی بگیرند ...

تحقق اهداف و وظایف

پیروی از روالی از پیش تعیین شده

صرف زمان برای بازیابی انرژی

کشف راه حل عملی برای مسائل

ثبات و امنیت در زندگی شخصی

ISTJ ها با دستیابی به اهداف تعیین شده خود انرژی می گیرند. آنها دوست دارند برای رسیدن به چیزی در طولانی مدت تلاش کنند و وقتی به هدف نهایی خود می رسند احساس غرور و موفقیت می کنند.

آنها از پیروی کردن برنامه روزمره لذت می برند. به احتمال زیاد، این برنامه به ISTJ ها کمک می کند تا مرتباً مثمر ثمر باشند، که باعث تشویق و انگیزه در آنها می شود. آنها همچنین هنگامی که کارهای خود را زودتر از موعد تمام می کنند و کارهای کمی را در برنامه های روزانه خود می گنجانند، احساس سازماندهی بیشتری دارند و قادر به تحقق اهداف خود هستند. داشتن وقت شخصی برای تفکر و بازیابی انرژی به ISTJ ها انگیزه می بخشد. آنها از تنهایی لذت می برند و به احتمال زیاد برای زمانی که برای خود در نظر می گیرند ارزش قائل هستند.

آنها افرادی بسیار عملگرا هستند که از یافتن راه حل های کاربردی برای مشکلات لذت می برند. آنها تمایل دارند به سرعت راه حلی برای کارها پیدا کنند و وقتی توانایی تحقق آن را دارند احساس انرژی می کنند. با اطمینان از عملی بودن و پشتیبانی از داده ها، ISTJ ها احتمالاً از موفق بودن راه حل خود اطمینان بیشتری خواهند داشت.

ISTJ ها به دنبال ثبات و امنیت هستند. وقتی موقعیتی پیدا کنند که به آنها احساس امنیت و محافظت بیشتری بدهد، بیشتر درگیر و مشتاق آن میشوند. ISTJ ها احتمالاً در یک کار قابل اعتماد و باثبات که به آنها کمک می کند احساس امنیت کنند، پیشرفت خواهند کرد. وقتی ISTJ ها مشغول انجام کارهای انگیزه بخش باشند، احساس خوشبختی و بهره وری بیشتری خواهند داشت؛ از توانایی های خود به خوبی استفاده کرده و از کارهایی که انجام می دهند لذت می برند و به احتمال زیاد مشارکت کلی آنها در محیط کار بهبود خواهد یافت.

 

تست <strong class='view_keyword' data-description='شخصیت به عنوان مجموعه مشخص رفتارها، شناخت ها و الگوهای عاطفی تعریف می شود که از عوامل بیولوژیکی و محیطی تکامل می یابند.' onclick='view_tooltip(this)' >شخصیت</strong> کتل

چگونه لایه های عمیق شخصیت را بررسی کنیم؟

یکی از آزمون ها و تست های استاندارد برای سنجش رگه های شخصیت تست کتل می باشد. برای انجام این آزمون به صورت آنلاین با تفسیر دقیق از لینک زیر استفاده نمایید.

تست هوش چندگانه گاردنر   کلیک نمایید

 


آگاهی از انگیزه های سایر تیپ های شخصیت

در بخش زیر می توانید انگیزه های مشخص شده برای سایر تیپ های شخصیتی را مشاهده کنید. مطالعه انگیزه های دیگران به ما کمک می کند تا بتوانیم نیازها و علائق دیگران را بهتر درک کنیم.

انگیزه های INTP 
انگیزه های INTJ
انگیزه های INFP 
انگیزه های INFJ
انگیزه های ISTP
انگیزه های ISTJ
انگیزه های ISFP
انگیزه های ISFJ
انگیزه های ENTP
انگیزه های ENTJ
انگیزه های ENFP
انگیزه های ENFJ
انگیزه های ESTP
انگیزه های ESTJ
انگیزه های ESFP
انگیزه های ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی ISTJ  کلیک نمایید

  صفحه اول ISTJ

 

 

اینفوگرافی تیپ شخصیت INFJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENFJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ESTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ESTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت INFP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISFJ
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید