تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

شروع تست MBTI | نسخه اروپایی

استرس های ISTJ

تیپ شخصیت بازپرس

استرس های تیپ ISTJ چیست؟


هنگامی که افراد درد، استرس یا نارضایتی را تجربه می کنند، معمولاً می تواند به فعالیت هایی که باعث از دست دادن انرژی می شود مرتبط باشد. بنابراین، مهم است بدانیم چه نوع فعالیت هایی باعث ایجاد انرژی در هر نوع شخصیتی می شود و کدام فعالیت ها باعث تخلیه آن میگردد.

تیپ های شخصیتی ISTJ توسط این موارد استرسی و خسته میشوند ...

فقدان ساختار در محیط کار

گروه های بزرگی از افراد دیگر

ابراز احساسات شخصی به دیگران

درگیری های بین فردی

ISTJ ها اگر محیط کارشان فاقد ساختار یا ثبات باشد، احتمالاً نا امید خواهند شد. آنها برای حرفه ای بودن و سازمان یافتگی ارزش قائل هستند. آنها ممکن است از کار در مکانی که فاقد برنامه ­ی تنظیم شده یا قوانین و فرایندهای مناسب اند، لذت نبرند.

آنها از همراهی با گروه های زیادی از مردم تحت فشار قرار میگیرند. ISTJ ها برای وقت خصوصی خود ارزش قائل هستند و احتمالاً در فضایی که ازدحام جمعیت است، احساس شلوغی یا استرس می کنند. مهم است که ISTJ ها میتوانند بیشتر کارهای خود را مستقل از دیگران انجام دهند. با این حال هنگامی که ISTJ ها نیاز به همکاری با دیگران یا ارائه اطلاعات دارند، باید وقتی برای آماده سازی صرف کنند.

ISTJ ها وقتی نیاز به بیان احساسی داشته باشند ممکن است احساس خستگی زیادی کنند. آنها به طور طبیعی متفکرانی منطقی هستند که ممکن است به اندازه دیگران با احساسات خود ارتباط نداشته باشند. آسیب پذیر بودن ممکن است باعث استرس آنها شود. آنها باید یاد بگیرند که به خصوص با نزدیکترین دوستان یا خانواده خود بیشتر گشوده باشند تا بتوانند احساسات خود را به درستی پردازش کنند.

آنها همچنین به سختی می توانند درگیری بین فردی را کنترل کنند. اگرچه آنها از درگیری اجتناب نمی کنند، اما ممکن است در ارتباط با برخی از افراد بسیار صریح باشند. اگر بیش از حد رک باشند، ممکن است مشکل را بدتر کنند. برای حل صحیح تنش ها، ISTJ ها باید یاد بگیرد هنگام بحث در مورد مسائل سخت، صبورتر و ملایم تر باشد.

هنگامی که ISTJ ها با کارهایی پرتنش یا خسته کننده روبرو می شوند، ممکن است در سایر جنبه های زندگی منفعل شوند. در حالی که همه ما ناچاریم در نقاط مختلف زندگی با استرس روبرو شویم، بسیاری از اوقات می توان از بروز آن جلوگیری کرد. ISTJ ها، باید سعی کنند با چیزهایی درگیر شوند که به آنها انگیزه و انرژی ببخشد. مانند: تنها بودن و هدف گذاری های مهم. اجتناب از کارهایی که فشار بی رویه به آن ها القا میکند، آشکارا برطرف کردن استرس و انجام کارهایی که باعث تهییج می شود، به جلوگیری از سرخوردگی و خستگی آنها کمک می کند.

 

تست <strong class='view_keyword' data-description='شخصیت به عنوان مجموعه مشخص رفتارها، شناخت ها و الگوهای عاطفی تعریف می شود که از عوامل بیولوژیکی و محیطی تکامل می یابند.' onclick='view_tooltip(this)' >شخصیت</strong> کتل

چگونه مقابله با استرس خود را بهتر بسنجیم؟

تست سبک های مقابله با استرس در سایت ای سنج به شما کمک می کند تا به طور دقیق نحوه رویارویی با استرس را سنجیده و از راهکارهای آن برای کنار آمدن صحیح با مشکلات استفاده نمایید.

تست شخصیت شناسی کتل   کلیک نمایید

 


آگاهی از استرس سایر تیپ های شخصیت

16 تیپ شخصیتی می تواند به شما برای درک بهتر دیگران و دلیل رفتار آن ها در شرایط استرس زا کمک نماید. هرکدام از تیپ هایی که می خواهید در مورد نحوه مقابله با استرس آن، بیشتر بدانید را کلیک کنید: 

استرس های INTP 
استرس های INTJ
استرس های INFP 
استرس های INFJ
استرس های ISTP
استرس های ISTJ
استرس های ISFP
استرس های ISFJ
استرس های ENTP
استرس های ENTJ
استرس های ENFP
استرس های ENFJ
استرس های ESTP
استرس های ESTJ
استرس های ESFP
استرس های ESFJ

 


برگشت به صفحه اصلی ISTJ  کلیک نمایید

  صفحه اول ISTJ

 

 

ارتباط بین تیپ شخصیتی و سطوح جاه طلبی
معرفی تیپ MBTI هر شخصیت در سریال بازی مرکب
ارتباط بین تیپ شخصیتی و نحوه واکنش به تعریف و تمجید
ارتباط بین تیپ شخصیتی و حساس بودن
ارتباط بین تیپ شخصیتی و محترم بودن
ارتباط بین تیپ شخصیتی و لمس فیزیکی
ارتباط بین تیپ شخصیتی و خودکنترلی
ارتباط بین تیپ شخصیتی و جنبه احمقانه فرد
ارتباط بین تیپ شخصیتی و روابط معیوب
ارتباط بین تیپ شخصیتی و جدی بودن
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید