تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

کاکولد چیست؟ انواع کاکولدیسم و درمان آن مدت مطالعه: 6 دقیقه
ای سنج 05 فروردین 1402 مدت مطالعه: 6 دقیقه

کاکولد چیست؟ انواع کاکولدیسم و درمان آن

کاکولدیسم یک فتیش جنسی است که در آن فرد از تماشای شریک زندگی خود در حال انجام فعالیت های جنسی با شخص دیگری، لذت می برد. در زیر فهرست مطالب این موضوع قرار دارد:

کاکولد یا کاکولدیسم چیست؟

اصطلاح کاکولد عموماً به مردی اطلاق می شود که شریک جنسی زن او بدون رضایت خودش یا بر خلاف میلش با مردان دیگر رابطه جنسی دارد. این اختلال که «کاکولدینگ» یا «کاکولیسم» نیز نامیده می‌شود، نوعی فتیش است.

از نظر تاریخی، اصطلاح "کاکولد" مفاهیم منفی داشت و برای شرمساری مردانی که در روابط خود ضعیف یا ناکافی تلقی می شدند استفاده می شد.

با این حال، در دوران مدرن، برخی از مردم کاکولدیسم را به عنوان شکل توافقی ابراز جنسی، که گاهی اوقات به عنوان "هات وایفینگ یا Hot Wifing" نامیده می شود، پذیرفته اند.

توجه به این نکته مهم است که کاکولدینگ شکلی از ابراز رضایت جنسی است و فقط باید با رضایت کامل و آگاهانه همه طرف های درگیر انجام شود.

اگر کسی علاقه ای به این ایده نداشته باشد یا با آن راحت نباشد، مجبور کردن یا تحت فشار گذاشتن کسی به این موضوع مناسب نیست.

کاکولد یا فاخته گری؟

در مواردی، کاکولد می‌تواند به صورت تماماً اختیاری و با رضایت همهٔ طرفین صورت گیرد و در چنین مواردی فاخته گری نیست و همان کاکولدینگ نامیده می شود.

اما در مواردی دیگر، این شیوهٔ برخورد ممکن است به صورت نارضایتی یا بدون رضایت یکی از طرفین رخ دهد که در این موارد به عنوان فاخته گری شناخته می‌شود.

ریشه یابی واژه کاکولد

 • منشأ کلمه "cuckold" نامشخص است، اما اعتقاد بر این است که در قرن سیزدهم از زبان انگلیسی سرچشمه گرفته است.
 • یک نظریه این است که این کلمه از فاخته می آید نوعی پرنده است و به تخم گذاری در لانه پرندگان دیگر معروف است، یعنی تخم هایش را زیر پرندگان دیگر قرار می دهد و بقیه پرندگان بچه ی او را بزرگ می کنند و این اصطلاح برای توصیف مردی به کار می رفت که همسرش با مرد دیگری رابطه جنسی داشت و از او باردار بود.
 • نظریه دیگر این است که این کلمه از نام پرنده ای به نام "Pint Cuckoo" یا کوکو پینت گرفته شده است که گلی به شکل فالیک دارد. در این نظریه، اصطلاح فاخته برای توصیف مردی به کار می‌رفت که «ضعف» یا ناتوان جنسی می‌شد، همان‌طور که اعتقاد بر این بود که گل پرنده پینت کوکو قدرت تنه‌گیری گیری را دارد یعنی از دیگران باردار می شود.
 • صرف نظر از منشأ آن، اصطلاح فاخته قرن ها برای توصیف مردانی که توسط همسران یا شریک زندگی خود مورد خیانت قرار می گیرند، استفاده می شود و اغلب به عنوان توهین برای شرمساری مردانی که ضعیف جنسی یا ناکافی دیده می شوند، استفاده می شود. در دوران مدرن، برخی از مردم این اصطلاح را انتخاب کرده و از آن برای توصیف روابط توافقی غیر تک همسری یا کاکولد استفاده می کنند.

کاربرد کلمه کاکولدیسم

اصطلاح "کاکولدیسم" گاهی اوقات برای توصیف فتیشیسم یا علاقه جنسی به کار برده می شود که در آن مرد از دیدن اینکه شریک زندگی وی با مردان دیگر رابطه جنسی دارد، برانگیخته می شود.

با این حال، توجه به این نکته مهم است که استفاده از اصطلاح "کاکولدیسم" رایج نیست و ممکن است توسط برخی افراد منسوخ یا توهین آمیز تلقی شود.

برخی از افراد ترجیح می دهند از عباراتی مانند "هات وایفینگ" یا "کاکولدینگ" برای توصیف روابط توافقی غیرتک همسری در روابط جنسی استفاده کنند.

اصطلاح "cuckold" معمولا برای توصیف شریک مرد استفاده می شود، در حالی که "cuckquean" می تواند به شریک زن اشاره کند.

علت لذت بردن از کاکولدیسم

دلایل لذت بردن از زناشویی می تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد و می تواند تحت تاثیر عوامل روانی، عاطفی و اجتماعی باشد.

 • برخی از افراد ممکن است از این نوع رابطه جنسی به عنوان نوعی اکتشاف و آزمایش جنسی لذت ببرند و به دنبال تحقق خیالات و خواسته های خود هستند.
 • دیگران ممکن است با دیدن شریک جنسی خود با فرد دیگر از احساس تسلیم یا تحقیر در موقعیت لذت ببرند و برانگیخته شوند.
 • برخی از افراد ممکن است متوجه شوند که این عمل، پیوند عاطفی بین آنها و همسرشان را تقویت می کند.

دلایل گرایش به کاکولدینگ چیست؟

 • عوامل روان‌شناختی

کاکولدینگ را می‌توان نوعی تحقیر جنسی در نظر گرفت و برخی از افراد دوست دارند توسط رابطه شریک زندگی‌شان با فرد دیگر تحت کنترل قرار گیرند. دیگران ممکن است از ماهیت تابو بودن این عمل لذت ببرند.

 • تخیلات جنسی

برای برخی افراد، تصور رابطه جنسی شریک زندگی خود با شخص دیگری می تواند یک فانتزی جنسی قدرتمند باشد. این ممکن است ناشی از میل به دیدن تجربه لذت بردن شریک جنسی از دیگری یا تمایل به مشاهده اعمال جنسی باشد که خود ممکن است به آن علاقه ای به شرکت در آنها نداشته باشند.

 • پویایی روابط

در برخی موارد، می تواند راهی برای زوج ها باشد تا مرزهای جنسی خود را کشف کنند. 

 • عوامل فرهنگی

کاکولدیسم سابقه ای طولانی در فرهنگ بشری دارد و قرن ها در ادبیات، هنر و فولکلور به تصویر کشیده شده است. در برخی فرهنگ‌ها می‌توان آن را نوعی رهایی جنسی یا راهی برای جدا شدن از نقش‌های جنسیتی سنتی دانست.

توجه به این نکته مهم است که در حالی که کاکولدینگ برخی از افراد را به خود جذب می کند، یک موضوع جهانی پذیرفته شده یا ضروری از تمایلات جنسی انسان نیست. مانند هر فعالیت جنسی، مهم است که همه افراد درگیر، رضایت آگاهانه و مشتاقانه داشته باشند.

انواع کاکولد

انواع کاکولد

کاکولد حاکم (Dominant Cuckold)

در کاکولد حاکم، کنترل تمام روی شریک جنسی و نفر سوم وجود دارد. یعنی فرد وارد رابطه جنسی نمی شود و به دو نفر دیگر دستور می دهد و به آنها امر و نهی می کند. گاهی برای ارضای فانتزی های ذهنی اش از ابزار و وسایل جنسی استفاده می کند.

کاکولد مطیع (Submissive Cuckold)

در این نوع کاکولد فرد دوست دارد از طریق دستور شرکای جنسی وارد رابطه 3 نفره شوند. یعنی اگر دو نفر دیگر بخاهند، این فرد نیز وارد رابطه با آنها شود و از تماشای آنان نیز لذت ببرد. یعنی به اصطلاح دوست دارد مطیع کامل همسر و شخص سوم شود.

کاکولد حقیر (Humiliation Cuckold) 

در این مدل فرد از مورد تحقیر گرفتن توسط همسر و نفر سوم رابطه لذت می برد. برای اینکه به اوج لذت جنسی برسد، باید حتما مورد تحقیر بگیرد. این اختلال کمی به مازوخیسم یا همان خود آزاری ارتباط دارد.

کاکولد هات وایف (Hotwife Cuckold)

در این مدل فرد از دیدن رابطه جنسی همسرش با فرد دیگر بسیار لذت می برد. حتی با دیدن فیلمشان، یا شنیدن داستان رابطه بسیار برانگیخته می شود.

کاکولد مدرن (Modern Cuckold)

در این نوع کاکولد خود فرد برای همسرش نفر سوم را بر می گزیند و آن دو را در رابطه همراهی می کند.

درمان کاکولدیسم

کاکولدینگ یک اختلال روانی در نظر گرفته نمی شود، بلکه نوعی ترجیح جنسی یا فتیش است. بنابراین، به طور کلی به عنوان یک بیماری درمان نمی شود.

با این حال، اگر فردی در نتیجه این مولفه، استرس یا اختلالاتی را تجربه می‌کند، ممکن است از درمان برای کشف و پردازش احساسات خود و رسیدگی به هر گونه مسائل روان‌شناختی زمینه‌ای که ممکن است به استرس او کمک می‌کند سود ببرند.

درمان می تواند برای افرادی که با حسادت، نا امنی یا اعتماد به نفس پایین مرتبط با کاکولدینگ خود دست و پنجه نرم می کنند، مفید باشد.

زوج‌درمانی همچنین می‌تواند برای زوج‌هایی که به دنبال راهی برای بهبود زندگی جنسی خود هستند، سودمند باشد، زیرا می‌تواند به همسران کمک کند تا با هر تعارض یا واکنش‌های عاطفی که ممکن است رخ دهد، مقابله کنند.

توجه به این نکته ضروری است که افراد فقط باید در فعالیت جنسی شرکت کنند که با آن راحت باشند و رضایت داشته باشند. ارتباط و احترام متقابل کلید حفظ یک رابطه جنسی سالم و توافقی است.

چگونه با همسر خود درباره کاکولدینگ صحبت کنیم؟

چگونه با همسر خود درباره کاکولدینگ صحبت کنیم؟

مطرح کردن کاکولدینگ با همسرتان می تواند یک مکالمه حساس و دشوار باشد. در اینجا چند نکته وجود دارد که ممکن است برای شروع گفتگو مفید باشد:

 • صادقانه و واضح صحبت کنید

با صادق بودن با شریک زندگی خود در مورد آنچه می خواهید شروع کنید. در ارتباطات خود شفاف حرف بزنید و از قضاوت یا انتقاد بپرهیزید.

 • زمان و مکان مناسب را انتخاب کنید

زمان و مکانی را بیابید که در آن شما و شریک زندگیتان بتوانید بدون حواس پرتی یا وقفه گفت و گوی راحت داشته باشید. مطمئن شوید که شریک زندگی شما آمادگی ذهنی مناسبی برای انجام این مکالمه قرار دارد و پذیرای حرف های شماست.

 • همدل باشید

مهم است که به احساسات و مرزهای شریک زندگی خود احترام بگذارید. تاکید کنید که موضوع ممکن است برای آنها ناراحت کننده یا دشوار باشد و آماده باشید با دیدی باز به حرف های آنها گوش دهید.

 • روی رضایت و ارتباط تمرکز کنید

اگر شریک زندگی شما پذیرای کاکولدینگ است، تعیین مرزها و انتظارات روشن بسیار مهم است. در مورد اینکه با چه چیزهایی راحت هستید و با چه چیزهایی راحت نیستید صحبت کنید، مطمئن شوید که هر دو طرف کاملاً موافق هستند و با شرایط راحت هستند.

 • در صورت نیاز کمک حرفه ای دریافت کنید

اگر برای انجام آن مکالمه با شریک زندگی خود مشکل دارید، یا اگر احساس می کنید که خواسته های شما باعث استرس یا تغییر در زندگی شما می شود، به دنبال کمک از یک روانشناس متخصص مسائل جنسی باشید.

کاکولدیسم بیشتر در مردان است یا زنان؟

تعیین شیوع کاکولدیسم بسیار دشوار است زیرا موضوعی حساس است. با این حال، تحقیقات نشان می‌دهد که فانتزی‌ها و رفتارهای زناشویی ممکن است در مردان شایع‌تر از زنان باشد.

برای مثال، یک مطالعه نشان داد که در بین زوج‌های دگرجنس‌گرا، 58 درصد از مردان و 33 درصد از زنان، فانتزی‌های زناشویی را گزارش کردند. مطالعه دیگری نشان داد که 21 درصد از مردان و 7 درصد از زنان حداقل یک بار رفتار زناشویی نامتعارف داشته اند.

توجه به این نکته مهم است که این آمارها ممکن است معرف جمعیت عمومی نباشد و تجربیات و ترجیحات فردی بسیار متفاوت است.

زمینه های بالینی انحراف کاکولدیسم

در کتاب راهنمای تشخیصی و آماری اختلالات روانی (DSM-5) کاکولدینگ به عنوان یک اختلال یا ناهنجاری بالینی شناخته نشده است. با این حال، برخی از متخصصان سلامت روان ممکن است آن را یک اختلال پارافیلیک در نظر بگیرند، به ویژه اگر باعث ناراحتی یا اختلال قابل توجه در زندگی فرد شود.

اختلالات پارافیلیک شامل برانگیختگی شدید جنسی و ارضای توهمات، امیال یا رفتارهای جنسی غیرعادی یا غیرقابل قبول اجتماعی است.

در زندگی زناشویی، فرد ممکن است از خیانت یا فعالیت جنسی شریک زندگی خود با دیگران برانگیختگی یا رضایت جنسی را تجربه کند.

در برخی موارد، کاکولدیسم می‌تواند با مسائل روان‌شناختی زمینه‌ای مانند عزت نفس پایین، اضطراب یا اختلال عملکرد جنسی مرتبط باشد. همچنین این امکان وجود دارد که سابقه آسیب یا سوء استفاده در ایجاد فانتزی های جنسی یا رفتارهای زناشویی نقش داشته باشد.

دانشمندی به نام دیوید لی می گوید که این افراد ممکن است درگیر فتیش کندولیسم باشند. این اختلال یعنی مرد از اینکه همسرش جذاب است و دیگران او را می خواهند احساس غرور می کند، بنابر این دوست دارد همسرش را به نمایش بگذارد و از این راه برانگیخته شود.

با این حال، توجه به این نکته مهم است که همه کسانی که رفتارهای زناشویی نامتعارف انجام می دهند یا فانتزی های زننده دارند، مشکل روانی یا اختلال روانی زمینه ای ندارند. بسیاری از مردم در یک رابطه سالم و رضایت‌بخش متقابل، تجربیات زناشویی رضایت‌بخشی دارند.

اگر فردی در نتیجه فانتزی ها یا رفتارهای زناشویی خود، استرس یا اختلال را تجربه کند، بهتر است از  یک روانشناس متخصص در مسائل جنسی کمک بگیرد. درمان می تواند به افراد کمک کند تا علل اصلی خواسته های خود را کشف کنند و مکانیسم ها و استراتژی های مقابله ای سالمی را پیش بگیرند.

آیا افراد دارای اختلال کاکولدیسم، فقط از راه دیدن صحنه ها لذت می برند؟

توجه به این نکته مهم است که همه کسانی که رفتارهای زناشوی نامتعارف یا فانتزی های زننده ای دارند، نمی خواهند صحنه هایی را تماشا کنند. برای برخی، فکر اینکه شریکشان از نظر جنسی با شخص دیگری صمیمی است می تواند برای تحریک یا رضایت جنسی کافی باشد.

آیا مبتلا بودن به کاکولدیسم، خطر دارد؟

کاکولدینگ یا کاکولدیسم یک امر خطرناک تلقی نمی شود. با این حال، درگیر شدن در فعالیت یا رفتار جنسی بدون رضایت و ارتباط مناسب با همه افراد درگیر می‌تواند از نظر جسمی و عاطفی آسیب‌رسان باشد.

اگر فردی در نتیجه امیال و رفتارهای زننده خود دچار استرس یا اختلال می شود، ممکن است مشورت با یک روانشناس متخصص در مسائل جنسی مفید باشد.

آنها می توانند به افراد کمک کنند تا خواسته های خود را به شیوه ای ایمن و با رضایت کشف کنند و راهنمایی هایی را در مورد نحوه برقراری ارتباط مؤثر با شریک خود ارائه دهند.

همچنین برای افرادی که درگیر این نوع رابطه زناشویی هستند، مهم است که با استفاده از محافظت و انجام رابطه جنسی ایمن برای جلوگیری از انتقال عفونت های مقاربتی (STI) ایمنی فیزیکی خود را در اولویت قرار دهند.

نتیجه گیری ای سنج درباره کاکولدیسم

به طور کلی کاکولدیسم یا کاکولدینگ نوعی فتیش جنسی است که باید علت آن ریشه یابی شود. اگرچه این برای موضوع برای همه افراد مناسب نیست، اما می تواند جنبه لذت بخش یک رابطه برای کسانی باشد که علاقه مند این موضوع هستند. مانند هر عمل جنسی، ارتباط، اعتماد، ایمنی و رضایت متقابل برای اطمینان از اینکه همه افراد درگیر رابطه جنسی احساس راحتی و امنیت کنند، امری کلیدی است.

 
 

 

 

بیماری، اختلال و سندروم چه تفاوتی باهم دارند؟
سندروم قلب شکسته یا مرگ عاشقانه چیست؟!!
کاکولد چیست؟ انواع کاکولدیسم و درمان آن
اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) چیست؟ علائم و درمان آن

اصطلاحات مهم این مقاله

جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید

سوالات متداول

 • کاکولد چیست؟

  • اصطلاحی است که برای توصیف مردی استفاده می‌شود که شریک زندگی‌اش با مردان دیگر خارج از رابطه، اغلب با آگاهی و رضایت او، درگیر فعالیت جنسی می‌شود و مرد از دیدن این رابطه برانگشخته می شود.
 • آیا کاکولدینگ یک عمل رایج است؟

  • کاکولدینگ یک فتیش جنسی است که برخی از مردم از آن لذت می برند، اما این یک عمل رایج در جامعه نیست. توجه به این نکته مهم است که هر عمل جنسی باید ایمن، سالم و رضایت‌بخش باشد.
 • انواع کاکولد را نام ببرید.

  • کاکولد مطیع، کاکولد حاکم، کاکولد حقیر، کاکولد هات وایف و...
 • آیا کاکولدیسم فقط در مردان اتفاق می افتد؟

  • مواردی وجود دارد که زنان درگیر این موضوع باشند ولی باتوجه به آمارها، این موضوع بیشتر در مردان اتفاق می افتد.
 • درمان کاکولدینگ چیست؟

  • با مراجعه به روانشناس متخصص امور جنسی یا سکس تراپیست می توان این موضوع را درمان نمود.
لطفا امتیاز خود را برای این محتوا ثبت کنید
01 اسفند 1402 10:27

چی تو ذهن نویسنده مقاله می گذره که میگه "توجه به این نکته مهم است که کاکولدینگ شکلی از ابراز رضایت جنسی است و فقط باید با رضایت کامل و آگاهانه همه طرف های درگیر انجام شود." واقعا متاسفم روشنفکری هم حد و حدودی داره

29 دی 1402 23:42

سلام وقت شمابخیر.منم خیلی دوس دارم همسرم رابایک ی دیگه درحال سکس ببینم یکی ازاارزوهای بزرگ منه.با خداهمسرم رابیشترازجونم دوس دارم .ولی چکارکنم حتی خیال وتوهم نفرسوم راهم خیلی دوس دارم.ولی روم نمیشه بهش بگم .ونمیخوام ازمن متنفربشه.هم برای زنم میمیرم وهم آرزوی دیدن سکس خانمم بایکی دیگه رادارم .وخیلی عذاب میکشم .میدونم که تااخرعمرم نمیتونم بهش بگم.

22 دی 1402 10:22

شوهر منم اوایل از این فانتزیش حرف میزد و یکم که گذشت برام یه نفرو پیدا کرد که بریم انجامش بدیم اما من ترسیدم و گفتم نه، بعدش که کمی گذشت بازم همش پیشنهاد میده که بریم فلان کارو برات میکنم و .. و چند روز دیگه با یه مرد دیگه قرار گذاشته و منم حاملم و میگه باید انجامش بدی. خواستم بگم نکنین اینکارو، زن میشکنه زن فقط از زندگی محبت و ارامش از مرد میخواد نه شهوتی که به اینجا برسه. من نمیدونم اخر این بچه چی میشه با این زندگی ، ولی بارها خواستم خودکشی کنم ولی از ابرو خانوادم میترسم. کاش بیشتر از فکر کردن به شهوتتون کمی منطقی و عاقلانه تر فکر کنین و تصمیم بگیرین

19 دی 1402 01:26

سلام بیست ساله این اختلال جنسی همسر من داره و از همون سال اول بیان کردن خوب من که یک زن هستم این اختلال پذیرفتم و خواستم ایشون با حرف زدن لذت رو هم تجربه کنه ، متاسفانه چند سال اخیر ایشون پیشنهاد وارد شدن نفر سوم دادن که بنده به شدت تمام مخالف بوده و هستم و حالا شدت فانتزی های کلامی اینقدر زیاد شده در این سال‌ها بخصوص چندسال اخیر که دیگه هیچ لذت جنسی برای من وجود نداره و گاهن با وجود اینکه در هفته ممکنه پنج تا شش بار رابطه داشتم از اول زندگی ، الان به جرات میگم از س ک س متنفر شدم و هر زمان اگر همسرم سمت من بیاد دیگه باور نمیکنم بخاطر من و احساس یک برده جنسی دارم ، آقایون عزیز این اختلال رفتاری به مرور باعث شکسته شدن زن رو داره و بنده هر شب به خودکشی فکر میکنم و آرزو مرگ دارم همین

11 آذر 1402 17:26

به نظر من که خیلی لذت بخشه. اوفففف جووووووون

04 آذر 1402 02:49

آقایون هم وقتی به شریک جنسیشون حس عاطفی دارن بیشتر لذت میبرن و این موضوع فقط مختص خانومها نیست.این در جواب اون خانم که فرمودن شاید فقط آقایون ... در خصوص این حس هم خب بعضی افراد واقعا ازش لذت میبرن و شنیدم میگن رابطمون بهتر شده با همسرم و اینکه باعث میشه خیانتی هم اتفاق نیفته و تمام نیازهای شریک جنسی برطرف میشه.غیرت رو هم در این خصوص جایز نمیدونن و میگن چون خودم هستم و بدون اجازه و پشت سر من نیست و اینکه خودم از خانومم میخوام پس غیرتی شدن نداره.درکل من نه تایید میکنم نه مخالفت میکنم با این افراد.چون اعتقادات هرکس قابل احترام هستش.البته بخاطر فرهنگ ما اصلا اینکار پذیرفته نمیشه و بهتره که اینجور افراد اگه ترس از انجام اینکار دارن توی سکسشون تصور کنن این حالت رو و درموردش حرف بزنن با شریک جنسیشون موقع سکس.ممکنه همین حد هم به رضایت برسونه هردوطرف رو. درکل امیدوارم همه زوج ها از همدیگه اوج لذت جنسی رو ببرن...

26 آبان 1402 23:57

سلام. من دقیقا هفته قبل بعد از ده سال زندگی مشترک به زنم از حس و علاقم گفتم. اینقدر خانومم منطقی رفتار کرد که می گم چرا زودتر بهش نگفته بودم. واقعا زندگی ما به نحو عجیبی بهتر شده. البته هنوز نفر سومی وارد رابطمون نشده ولی تو سکس در موردش حرف می زنیم. شایدم یه کیس مناسب پیدا بشه و واقعی لذت ببریم.

05 آبان 1402 02:39

من مدتی هست به عنوان نفر سوم درگیر این رابطه شدم اونا ی زن و شوهر خیلی مهربون و باحال و دوس داشتنی هستن و بشدت هم خانومه زیبا و هاته فقط مشکل اینجاس این کار با ذهنیت و پیشینه من اصلا سازگاری نداره و من بین ی کشش درونی احساس و عقاید عقلانی خودم موندم نمی‌دونم چطوری میتونم به ی سمتی با خیال راحت سوق پیدا کنم واقعا

23 مهر 1402 22:08

سلام. به نظرتون این فتیش ربطی به دیدن فیلم پورن توسط مرد داره؟ منظورم اینه که مرد آنقدر فیلم پورن تماشا کرده که سکس از نظر او نگاه به سکس دو نفر هست

21 مهر 1402 03:28

ینی اصلا غیرتی نمیشین؟. 🤔🤔چطورمیتونید عشقتونو تو بغل یکی دیگه ببینیدو لذت ببرید؟!!!!!!!!!!!

03 مهر 1402 02:13

سلام .من 40سالمه .10ساله ازدواج کردم. یه دوستی دارم خیلی قدیمیه . همسرم هم خیلی دوسش داره. ولی اصلا به روش نمیاره. رابطه منو همسرم خیلی عالیه از هر لحاظ. خودم بیشتر مواقع توسکسهامون وجودشو تصور میکنم.ینی دوست دارم که رابطه 3نفره باشه. 29شهریور بالاخره حرف دلمو به دوستم گفتم.واون خیلی جاخوردوکلی بحث غیرتی و رفاقتی زد بهم. حرف آخرمم این بود که داداش تصمیم خودمو به توگفتم مونده همسرم.الان 4روز میگزره موندم چجوری بهش بگم .ولی بالاخره خواهم گفت.لطفا بانظراتتون منو کمک کنید.مرسی

27 مرداد 1402 01:42

سلام به عزیزانی که این حس را دارند نه ناراحت باشند و نه احساس شرم داشته باشند من یه مرد ۴۷ ساله هستم این حس را کاملا تجربه کردم توصیه میکنم فقط با این حس خوش باشید و لذت ببرید اما به هیچ عنوان جدیش نگیرید و با هیچکس در موردش صحبت نکنید حتی با همسرتان بعد یه مدت خود به خود از بین میره و بعدش مثل من خیلی احساس رضایت از حس لدت بخششی که داشتید را دارید و بسیار خوشحال و راًضی از این که زندگیتان را به هم نریختید فقط تو ذهن خود ازش لذت ببرید

24 مرداد 1402 15:52

یادبگیرم به خواست دیگران احترام بزاریم

22 مرداد 1402 16:05

دوستانی که کاکولد هستن و میگن سعی کنید احترام بذارید... یا لذت داره که لذت شریک جنسیت رو تماشا کنی -_- عزیزان اون همسر، دوست دختر، پارتنر شما از نظر عاطفی به شما وابسته س برا خیلی از دخترا مسئله سکس با عشق همراهه شاید پسرا بتونن به لذت جنسی با یه غریبه برسن ولی دخترا باید به طرف حس علاقه داشته باشن تا لذت ببرن ...با اینکار فقط همسرتونو از دست میدید یا اون دختر حس حقارت بهش دست میده من دوس پسرم ازم میخواست سکس چت کنم بعد که به خاطر لذت بردنش اینکارو کردم و حس شهوتش خوابید منو نصیحت می کرد که چرا با پسرا راحت رفتار میکنی یا فلان پسرو بلاک کن رسما سواستفاده و استفاده ابزاری جنسی از آدماست این فتیش

21 مرداد 1402 08:14

شیوه بهره بری جنسی خیلی واضح و مشخصه. و هر راهی غیر از راه صحیحش، انحراف هست. این کاریه که فرهنگ لاقید غرب برای انحراف همه مردم دنیا انجام داده و میده، که هر انحرافی رو یه جور ماله کشی می‌کنه. اسمشو عوض می‌کنه. رنگ و لعاب علمی بهش میده و غیره. خلاصه کاری کردن که افراد از ازدواج استاندار، به ارضای جنسی با خود، محارم، همجنس، حیوان، انواع اشیا و سکس فانتزی و تخیلی رسیدن. خدا عاقبتمونو بخیر کنه.

17 مرداد 1402 19:38

متاسفانه این موضوع تو فرهنگ ما کاملا‍ و به شدت تابو شده و هیچکس جرات حرف زدن در این خصوص نداره من به شخصه خیلی دوست دارم که همسرم فقط با یک آدم خاص که مد نطر من هست رایطه داشته باشه ولی جراتش را ندارم نه به آن شخص مورد نظر بگم و نه به همسرم در خالی که مطمئن هستم هردو انها اگه پیشنهاد بدم قبول میکنند اما فقط تو ذهم و فکر خودم از تصور این رابطه لذت میبرم و فکر نکنم هیچ وقت هم این موضوع را مطرح کنم امیدوارم در نسلهای آینده این موضوع حل بشه و از تابو بودن در بیاد تا افرادری که این میل و حس را دارند بدون ترس مطرح و از روابط جنسی لذت ببرند

14 مرداد 1402 00:20

سلام خاستم بدونم کجا برم درمان کنم

04 مرداد 1402 02:00

سلام خیلی عذاب داره

08 تیر 1402 14:51

مطلب بسیار مفید و البته واقعی... یاد بگیریم آدمها رو با تفاوت‌هاشون بپذیریم... من دقیقا همین جوریه حسم درمورد هم‌بسترم

17 خرداد 1402 13:54

لذت خاصی داره لذت بردن همسرت رو تماشا کنی

27 اردیبهشت 1402 02:46

رفتار های جنسی یه موضوع کاملا شخصیه تا وقتی که به کسی آسیب نزنه و هر دو طرف یعنی زن و شوهر یا در این مورد هر سه طرف مشکلی نداشته باشند به هیچ کس هیچ ارتباطی نداره . کاش یاد بگیریم به همدیگر احترام بزاریم

12 اردیبهشت 1402 04:44

به نظر من یک بیماری روانیه و نه با شرع سازگاره و نه اخلاق میشه پست تر از حیوون

05 اردیبهشت 1402 01:13

بسیار عالی و‌مفید و بدون غرض ورزی