تست شخصیت شناسی MBTI ⚡ رایگان

تست شخصیت شناسی MBTI ⚡ رایگان

تست شخصیت شناسی MBTI ⚡ رایگان تست شخصیت شناسی MBTI ⚡ رایگان
پست وبلاگی
50 تست شخصیت شناسی و تست روانشناسی تصویری با جواب و تحلیل مدت مطالعه: 32 دقیقه
ای سنج 08 دی 1399 مدت مطالعه: 32 دقیقه

50 تست شخصیت شناسی و تست روانشناسی تصویری با جواب و تحلیل

تست روانشناسی تصویری مجموعه عکس ها و تصاویری است که بیشتر از آن برای تحلیل شخصیت یا شخصیت شناسی استفاده می شود. بنابراین این تست ها به عنوان تست های شخصیت شناسی تصویری نیز معروف هستند. در ادامه توضیح مختصری در رابطه با این نوع تست ها داده و سپس هر هفته تست های جدید را در این پست برایتان قرار خواهیم داد:

تست روانشناسی تصویری

منظور ما از تست روانشناسی تصویری مجموعه ای از تصاویری است که از طریق آن می توانیم اطلاعاتی را در مورد خود کسب کنیم. البته تست های تصویری در روانشناسی فقط مربوط به تست شخصیت یا خودشناسی نمی شوند بلکه آزمون هایی نظیر تست هوش تصویری، تست حافظه تصویری، تست هوش هیجانی تصویری نیز جزء این دسته قرار خواهند گرفت. منظور ما در این مقاله از تست روانشناسی تصویری همان تست شخصیت شناسی تصویری است.

تست شخصیت شناسی تصویری

تست شخصیت شناسی تصویری تاریخچه طولانی دارد. این آزمون هایی که از عکس ها تشکیل شده اند به دنبال بررسی انگیزه های ناخودآگاه افراد در پس پاسخ هایشان می گردند. البته امروزه در بسیاری از مجلات از این آزمون ها بیشتر برای سرگرمی استفاده می شود. این در حالی است که نسخه های علمی آن مانند تست های رورشاخ و تست اندریافت موضوع از جمله مواردی هستند که به صورت علمی در دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و مراکز مشاوره به کار می روند. ما در اینجا برخی از تست های شخصیت تصویری را خواهیم آورد. 

توجه توجه!!

این تصاویر به شما یک تصویر کامل روانشناختی و علمی از شخصیت شما نمی دهد، اما اطلاعاتی کلی درباره شخصیت تان ارائه می دهد که در نظر گرفتن آن ها می تواند سودمند باشد.

مجموعه تست های تصویری با جواب

تست شخصیت شناسی تصویری شماره 50

تاریخ انتشار: دوشنبه 20 دی (1400/10/20) 

به تصویر زیر نگاه کنید.

تست شخصیت شناسی تصویری

پاسخ تست شماره 50

در تصویر فوق چه چیزی توجه شما را در  نگاه اول به سمت خود جلب کرده است؟

تصویر یک غار نگاه من را در ابتدا به خود جلب کرد. شما فردی مثبت اندیش و دارای تمرکز بالا می باشید. بنابراین اطرافیان تان به راحتی نمی توانند تمرکز شما را بر هم بزنند. از سوی دیگر نگاه مثبت شما به زندگی سبب شده که در مسائل و مشکلات روزمره غرق نشوید و به جای آن روحیه شادی و شادمانی را در خود تقویت کنید. در نهایت با توجه به روحیاتی که دارید اغلب اوقات فردی شاد و شکرگذار هستید که همواره به سوی پیشرفت در  حال حرکت می باشید.

تصویر یک بشقاب پرنده نگاه من را در ابتدا به خود جلب کرد. در زندگی همواره فردی هستید که با استرس های زیادی زندگی می کنید. این استرس و تنش ها به حدی است که نمی توانید آن ها را کنترل و مدیریت کنید. بنابراین لازم است که برای کنترل این تنش ها در اسرع وقت برنامه ریزی لازم را داشته باشید و سطح توقع را از خودتان پایین بیاورید. گرچه تلاش برای پیشرفت در زندگی امری طبیعی می باشد اما باید به یاد داشته باشید که استرس زیاد مانع رسیدن به اهداف تعریف شده تان می شود. در نهایت سعی کنید که در زندگی برای خودتان و کسب آرامش خود وقت بگذارید، تا از سلامتی روانی و جسمانی خوبی برخودار شوید.

تصویر چهره یک آدم فضایی نگاه من را در ابتدا به خود جلب کرد. شما فردی هستید که در زندگی برای خودتان مشکل تراشی می کنید. در حقیقت در موقعیت هایی که حتی هیچ مشکلی وجود ندارد و همه چیز در آرامش هست خودتان را درگیر می کنید. از سوی دیگر شما فردی هستید که در "نه" گفتن مشکل دارید در حقیقت این ویژگی سبب می شود که در اکثر مواقع کارهایی را انجام دهید که به میل شما نمی باشد و همیشه خواسته های اطرافیان تان را به خودتان ترجیح دهید.


تست شخصیت شناسی تصویری شماره 49

تاریخ انتشار: دوشنبه 6 دی (1400/10/6) 

قبل از این که تصویر زیر را مشاهده کنید ابتدا دست های خود را مشت کنید.

تست شخصیت شناسی تصویری

پاسخ تست شماره 49

دست های مشت شده شما، شبیه کدام یک از دست های بالا می باشد؟

دست های مشت شده ام شبیه شماره A می باشد. با این وجود که فردی اجتماعی می باشید اما خیلی سخت می توانید به آدم ها اعتماد کنید. از سوی دیگر شما فردی هستید که خیلی علاقه زیادی به شرکت در مجالس عمومی ندارید، بنابراین بیشتر تمایل دارید که برای خود هدف خاصی را تعریف کنید و برای رسیدن به آن تمام تلاش خودتان را بکنید. در زندگی خود گرچه دوستانی دارید اما خیلی مورد اعتماد صد در صدی شما نیستند. در روابط عشقی هم به خاطر نگاه بدبینانه و ترس از شکستی که دارید به سختی تن به این نوع روابط می دهید. در نهایت باوجود توانایی ها و قلب بزرگ و مهربانی که دارید از اعتماد به نفس پایینی برخوردار هستید.

 دست های مشت شده ام شبیه شماره B می باشد. شما از آنجایی که فردی بسیار مهربان و دلسوز و از خودگذشته می باشید، همیشه به اطرافیان تان در شرایط سخت کمک می کنید. گرچه به خاطر این ویژگی ها بعضی از اوقات مورد سوء استفاده قرار می گیرید اما شما تغییری در رفتارتان نمی دهید و همیشه خواهان خیرخواهی برای دیگران و اطرافیان تان هستید. از سوی دیگر شما فردی خوش اخلاق و شوخ طبع می باشید که هیچ اتفاقی را جدی نمی گیرید و سعی می کنید در زندگی خوش باشید. در زندگی زناشویی به دنیال همسری مهربان و عاطفی هستید در نهایت گرچه در روابط خود فردی عاطفی هستید اما اصلاً تمایل ندارید که در نزد دیگران و ملاء عام عشق خود را به همسرتان نشان دهید.

دست های مشت شده ام شبیه شماره C می باشد.  شما از آنجا که فردی اجتماعی و خوش اخلاق هستید اطرافیان تان سرشار از آدم های پر انرژی و گرم می باشد. اما گرچه شما به ظاهر فردی خوش اخلاق به نظر می رسید ولی از درون فردی مضطرب و پر از تنش می باشید و این ویژگی سبب می شود که نیاز شدید به افراد حامی و مشاور داشته باشید. در نهایت شما در زندگی زناشویی خود به دنبال روابط سالم و پایدار هستید.


تست شخصیت شناسی تصویری شماره 48

تاریخ انتشار: دوشنبه 22 آذر (1400/9/22) 

به تصویر زیر نگاه کنید.

تست شخصیت شناسی تصویری

پاسخ تست شماره 48

در نگاه اول چه چیزی در تصویر بالا مشاهده کردید؟

من در نگاه اول یک ماهی را دیدم. از آن جا که نیمکره راست مغز شما فعال تر از نیمکره چپ می باشد بنابراین فرد هنرمندی به نظر می رسید. در حقیقت هنرمند بودن شما سبب شده است که در عرصه های مختلف بتوانید استعداد خودتان را شکوفا کنید و این مساله سبب افزایش اعتماد به نفس و محبوببت شما تا حدود زیادی شده است. 

من در نگاه اول یک دختر را دیدم. از آن جا که نیمکره چپ مغز شما فعال تر از نیمکره راست می باشد بنابراین ریاضیات ذهن شما بسیار قوی می باشد. از سوی دیگر با توجه به این توصیفات، فردی منطقی و اهل بحث و استدلال به نظر می رسید.

 من در نگاه اول ماهی و دختر را دیدم. شما از آن دسته از افرادی هستید که از هر دو نیمکره مغزتان استفاده می کنید این ویژگی سبب شده است که از سویی اهل استدلال باشید و از سوی دیگر از عواطف بالایی برخوردار باشید. همچنین این مساله منجر می شود که در لحظات احساسی بتوانید خیلی خوب تصمیم منطقی و نهایی را بگیرید و از سوی دیگر در مباحث جدی و منطقی بتوانید عواطف را هم وارد کنید. 


تست شخصیت شناسی تصویری شماره 47

تاریخ انتشار: دوشنبه 8 آذر (1400/9/8) 

به تصویر زیر فقط برای چند ثانیه کوتاه نگاه کنید.

تست شخصیت شناسی تصویری

پاسخ تست شماره 47

چند عدد اسب در این تصویر مشاهده کردید؟

کمتر از چهار عدد اسب مشاهده کردم. شما فردی سطحی نگر می باشید به همین خاطر در مسائل زندگی خیلی دقیق نیستید و  همیشه سعی می کنید بدون نگرانی خیلی سریع تصمیم گیری کنید. از سوی دیگر باید گفت شما بر این باور هستید که همه افراد به همدیگر مرتبط هستند و همه چیز بخشی از یک کل بزرگتر می باشد این نگاه سبب شده است که کارهای گروهی را به نحو احسنت درک کنید و بتوانید به خوبی رهبری دلسوز و محبوب برای یک گروه باشید. در نهایت شما سعی می کنید که در بیشتر مباحث شرکت کنید و به نوع نگاه دیگران به خود اصلا اهمیت ندهید.

بین پنج تا ده تصویر اسب مشاهده کردم. شما فردی جدی، کمال گرا، منطقی و با پشتکار هستید. به همین خاطر اغلب اوقات سعی می کنید بر وظایف خود متمرکز باشید و بهترین نتایج را به دست آورید. با توجه به کمالگرا بودن تان، در صورتی که به اهداف تعیین شده تان نرسید به شدت ناراحت می شوید اما باید این نکته را درک کنید که همیشه نمی توانید همه چیز را به دست بیاورید.

بیشتر از یازده اسب مشاهده کردم. شما فردی بسیار دقیق و ریز بین و گاهاً استرسی هستید، بنابراین در اطراف خود موارد و نکاتی را درک می کنید که دیگران از درک آن عاجز هستند. همیشه در تلاش هستید که همه ی کارها را بدون کم و کاستی و با برنامه ریزی مشخص انجام دهید، تا به بهترین نتیجه دست پید کنید.


تست شخصیت شناسی تصویری شماره 46

تاریخ انتشار: دوشنبه 2 آذر (1400/9/2) 

به دقت به تصویر زیر نگاه کنید.

تست شخصیت شناسی تصویری

پاسخ تست شماره 46

کدام یک از تصاویر فوق را بیشتر دوست دارید؟

من تصویر A را دوست دارم. شما فردی خوش بین هستید، بیشتر اوقات به قلب خود گوش می دهید و احساسات خود را دنبال می کنید. در واقع بیشتر اوقات در ابرها شناور هستید. در زمینه هنری بسیار قوی و خارق العاده عمل می کنید. در نهایت باتوجه به روحیات حساسی که دارید اجازه ندهید دیگران از شما سوء استفاده کنند.

من تصویر B را دوست دارم. شما فردی ریسک پذیر و شکست ناپذیری می باشید که به هیچ وجه دست از تلاش کردن بر نمی دارید. از طرفی با توجه به این که همیشه روحیه خوبی دارید، دوستان تان هرگز از شما خسته نمی شوند. همچنین شما گاهاً تصمیمات سریع و غیرمنطقی می گیرید، که خارج از نتیجه اش به زندگی تان ادامه می دهید و اشتباهات آن را فراموش می کنید.

من تصویر C را دوست دارم. شما فردی به شدت مستقل هستید به همین خاطر برایتان مشکل است که از دیگران کمک بخواهید. همچنین شما یک رهبر ذاتی هستید و این روحیه به موفقیت شما در شغلی که مشغول به آن هستید خیلی کمک می کند. در نهایت سعی کنید در زندگی تان، شادی را فراموش نکنید.تست شخصیت شناسی تصویری شماره 45

تاریخ انتشار: دوشنبه 24 آبان (1400/8/24) 

فقط چند ثانیه به تصویر زیر نگاه کنید.

تست شخصیت شناسی تصویری

پاسخ تست شماره 45

در تصویر فوق در ابتدا چه چیزی را مشاهده کردید؟

من در ابتدا شخصی که روی تپه ایستاده است را مشاهده کردم. شما از آن دسته افرادی می باشید که بسیار واقع بین هستید و دائماً سعی می کنید وظایف خود را به نحو عالی انجام دهید. همچنین به خاطر ویژگی های شخصیتی همیشه سعی در برنده شدن دارید.

من در ابتدا صورت یک زن را مشاهده کردم.  شما یک فرد احساسی با حس ششم هستید که همه انسان ها نمی توانند به آن ببالند. به دلیل غریزه خود، در موقعیتی هستید که می توانید بهترین تصمیم ها را بگیرید و در واقع مشاوران عالی هستید. از سوی دیگر، با این وجود، شما فردی منزوی هستید که از گذراندن وقت با خودتان لذت می برید.

من در ابتدا هلال ماه را مشاهده کردم. شما از نگاه دیگران افراد خوب و بامزه ای هستید، به عبارتی شما از آن دسته افرادی می باشید که اکثراً تمایل دارند با شما رابطه دوستی داشته باشند. شما همچنین بسیار دقیق و دوراندیش هستید و می‌توانید به آینده فکر کنید و زندگی خود را احتمالاً با کوچکترین جزئیات تنظیم کنید..


تست شخصیت شناسی تصویری شماره 44

تاریخ انتشار: دوشنبه 10 آبان (1400/8/10) 

به تصویر زیر نگاه کنید.

تست شخصیت شناسی تصویری

پاسخ تست شماره 44

در تصویر فوق در ابتدا چه چیزی را مشاهده کردید؟

من یک فیل را مشاهده کردم. با این وجود که شما فردی برنامه ریز و آینده نگر هستید، اما بیشتر اطرافیان تان بر این باور هستند که شما فردی هستید که بدون فکر هر تصمیمی را می گیرید. در هر صورت شما در تلاش هستید که بتوانید یک تصور کلی از  آینده تان داشته باشید و برای رسیدن به آن تمام تلاش خود را می کنید.

من یک موش را مشاهده کردم. شما فردی جزء نگر هستید که این ویژگی سبب می شود که اکثر مواقع در زندگی به مسائل کوچکی توجه کنید که دیگران از آن غافل هستند. به هر حال شما به خاطر داشتن این ویژگی می توانید در آینده به عنوان یک روان شناس موفق مطرح شوید.


تست شخصیت شناسی تصویری شماره 43

تاریخ انتشار: دوشنبه 3 آبان (1400/8/3) 

به دقت به تصویر زیر نگاه کنید.

تست شخصیت شناسی تصویری

پاسخ تست شماره 43

در تصویر فوق  ابتدا چه چیزی را مشاهده کردید؟

من در ابتدا یک مرغ را دیدم. شما فردی صبور و مثبت نگر هستید به همین خاطر همیشه در زندگی سعی دارید قسمت پر لیوان را ببینید. این ویژگی در شما سبب شده است اطرافیان تان شما را فردی عالی برای ارتباطات در نظر بگیرند  و همیشه خواهان ارتباط با شما باشند.

من در ابتدا یک زن با لب های قرمز را دیدم. شما فردی مستحکم و قوی به نظر می رسید به همین خاطر در زندگی تان همواره برای حل مشکلات و اتفاقات ناگهانی تا حدود زیادی بر خود مسلط هستید و این امر سبب می گردد که بتوانید رفتار حل مساله داشته باشید. بنابراین با توجه به این توصیفات پیشنهاد می گردد برای موفقیت روز افزون تان درگیر فعالیت های اجتماعی و خلاقانه باشید.

من در ابتدا یک مرد را دیدم. بدون شک شما فردی نابغه به نظر می رسید و به راحتی توانایی حل خیلی از مسائل را دارید. چرا که می توان گفت مغز شما بیشتر بر راه حل ها تمرکز دارد تا بر مشکلات. بنابراین با توجه به این توصیفات شما در هر زمینه شغلی می توانید به موفقیت دست پیدا کنید.


تست شخصیت شناسی تصویری شماره 42

تاریخ انتشار: دوشنبه 26 مهر(1400/7/26) 

به دقت به تصویر زیر نگاه کنید.

تست شخصیت شناسی تصویری

پاسخ تست شماره 42

آیا گربه از پله ها به سمت پایین می رود یا به سمت بالا؟

من احساس می کنم گربه از پله ها به سمت بالا می رود: شما فردی سطحی، نامنظم، انتقادناپذیر و محافظه کار می باشید. به همین خاطر اکثر مواقع در زندگی شخصی خود شخصی نامرتب و بی نظم نشان داده می شوید و از سوی دیگر سعی می کنید مسائل روزانه تان را خیلی عمیق ننگرید و بیشتر به فکر این باشید که لحظات را با شادی های سطحی و کم عمق تجربه کنید.

من احساس می کنم گربه از پله ها به سمت پایین می رود:  شما فردی به شدت حواس جمع، باهوش و با تمرکز بالا می باشید. در حقیقت شما همیشه در اکثر کارهای روزمره همه جوانب یک قضیه را با دقت زیاد می نگرید که این مساله باعث می شوند کمتر در امورات زندگی دچار خطا و اشتباه شوید.


تست شخصیت شناسی تصویری شماره 41

تاریخ انتشار: دوشنبه 19 مهر(1400/7/19) 

به دقت به تصویر زیر نگاه کنید.

تست شخصیت شناسی تصویری

پاسخ تست شماره 41

در نگاه اول در تصویر بالا چه چیزی را مشاهده کردید؟

من یک صخره را مشاهده کردم: شما در زندگی سعی می کنید که نیمه پر لیوان را ببینید به همین خاطر شما را اغلب به عنوان فردی خوش بین می شناسند. از طرفی به خاطر داشتن این ویژگی به راحتی خودتان را با دنیای بیرون تان تطبیق می دهید و نقاط مشترک خودتان را با دیگران پیدا می کنید و این ویژگی سبب می شود که هیچ وقت در اجتماع تنها نباشید و احساس تنهایی نکنید

من یک گربه را مشاهده کردم: شما فردی مسئولیت پذیر و باثبات به نظر می رسید به همین خاطر بر این باور هستید که هر فردی برای پیشرفت در زندگی باید به تعادل عاطفی و روانی رسیده باشد. از سوی دیگر به خاطر روحیه مسئولیت پذیری اغلب اوقات به وعده های خود در زندگی عمل می کنید.

من یک صورت را مشاهده کردم: شما فردی خلاق و هنرمند و اهل ادبیات و شعر به نظر می رسید. در زندگی بر این باور هستید که دنیا مکانی می باشد که سرشار از فرصت ها و موفقیت های روز افزون می باشد. به هر حال با توجه به ویژگی هایی که در شما میباشد علاقه زیادی به ادبیات و هنر دارید.


تست شخصیت شناسی تصویری شماره 40

تاریخ انتشار: دوشنبه 12 مهر(1400/7/12) 

به دقت به تصویر زیر نگاه کنید.

تست شخصیت شناسی تصویری

پاسخ تست شماره 40

در نگاه اول در تصویر بالا چه چیزی را مشاهده کردید؟

من یک درخت را مشاهده کردم: شما از آنجایی که فردی کمال گرا و بلند پرواز هستید، در موقعیت های زندگی همیشه به دنبال بهترین ها هستید بنابراین نسبت به اطرافیان تان همیشه جلوتر به نظر می رسید.

من یک ریشه را مشاهده کردم: شما فردی با درایت و اهل ترقی و پیشرفت می باشید بنابراین با توجه این توصیفات سعی دارید که همیشه شرایط موجود را به نحو احسنت تغییر بدهید تا وضعیت بهتر شود.

من یک لب را مشاهده کردم: شما فردی واقع بین هستید بنابراین همه چیزهای اطرف تان را همانطور که هستند مشاهده می کنید. سعی تان بر این است که همیشه آن ها را  با ارزش واقعی ای که دارند قضاوت کنید. همچنین شما علاقه ای ندارید که چیزهای اطرافتان را تغییر دهید.


تست شخصیت شناسی تصویری شماره 39

تاریخ انتشار: دوشنبه 5 مهر(1400/7/5) 

به دقت به تصویر زیر نگاه کنید.

تست شخصیت شناسی تصویری

پاسخ تست شماره 39

در نگاه اول در تصویر بالا چه چیزی را مشاهده کردید؟

من یک جادوگر و زن را مشاهده کردم: با توجه به روحیه رقابتی که در شما هست، سعی می کنید که در تمام امورات زندگی اعم از کار، تحصیلات، ورزش و ... با اطرافیان تان در حال رقابت باشید که این سبب می شود که شما همیشه بهترین باشید.

من یک چهره را مشاهده کرده ام: شما فردی با متانت، صادق و منعطف می باشید به همین خاطر اطرافیان تان در ارتباط با شما احساس خوبی دارند و شما نیز در حین ارتباط با آن ها لحظه به لحظه مراقب رفتارتان هستید.


تست شخصیت شناسی تصویری شماره 38

تاریخ انتشار: دوشنبه 29 شهریور (1400/6/29) 

به دقت به تصویر زیر نگاه کنید.

تست شخصیت شناسی تصویری

پاسخ تست شماره 38

در تصویر بالا چه حیوانی را مشاهده کردید؟

من یک سگ در تصویر می بینم. از آنجایی که تواضع، صداقت و وفاداری ویژگی های شخصیتی شما می باشد بنابراین دیگران خیلی راحت با شما ارتباط برقرار می کنند و از طرفی هم خیلی تمایل به جر و بحث های بی ثمر ندارید به همین خاطر همیشه از این نوع بحث ها دوری می کنید.

من یک خوک در تصویر می بینم. از آنجایی که فردی زیرک و تا حدی بازیگوش هستید اطرافیان تان علاقه ی زیادی دارند که با شما ارتباط برقرار کنند . همچنین شما با توجه به ویژگی هایی که دارا هستید، علاقه زیادی به چارچوب ها و تنگناهای زندگی ندارید. به همین خاطر از محدودیت های زندگی فاصله می گیرید.

من یک نهنگ یا دلفین در تصویر می بینم. شما فردی صلح طلب، عاشق، طبیعت دوست و البته مدیر می باشید. این ویژگی های ذاتی در شما سبب شده است، همیشه به دنیال صلح و آرامش باشید و از جنگ و نفاق به شدت دوری کنید. از طرفی لازم به ذکر است که شما به خاطر روحیه مدبرانه ای که دارید، همواره خواهان آن هستید که اطرافیان را تحت کنترل خود داشته باشید.

من یک گرگ در تصویر می بینم. شما فردی دوست داشتنی، تحسین برانگیز و همچنین کنجکاو هستید. اطرافیان تان اغلب در کنار شما آرامش دارند چرا که در نگاه آنان فردی خونسرد و آرام به نظر می رسید. همچنین گاهی اوقات روحیه کنجکاوی در شما سبب می شود که پیگیر بعضی از مسائل باشید.

من یک کوسه در تصویر می بینم. شما فرد سهل گیر، عاشق تا حدودی بی تفاوت نسبت به بعضی مسائل می باشید. این خصیصه ها در شما باعث شده که نسبت به مشکلات و مسائل اطرافتان تا حدود خیلی اهل مدارا و بیشتر دنبال شادی و شادمانی در زندگی باشید. همچنین می توان اشاره کرد که شما در زمینه های مختلف فردی ماهر می باشید.

من یک خرس در تصویر می بینم. شما از صبر و بردباری بالایی در زندگی برخوردار هستید همین خصیصه باعث شده است که فشارها و سختی های زندگی را به راحتی تحمل کنید. همچنین شما از طرفی فردی مرموز می باشید به همین خاطر اطرافیان تان به راحتی نمی توانند با روحیات و افکار شما آشنایی لازم را پیدا کنند.


تست شخصیت شناسی تصویری شماره 37

تاریخ انتشار: دوشنبه 22 شهریور (1400/6/22) 

یکی از ماه ها در تصویر زیر را انتخاب کنید.

تست شخصیت شناسی تصویری

پاسخ تست شماره 37

کدام یک از ماه ها را انتخاب کردید؟

من ماه شماره 1 را انتخاب می کنم. شما فرد دلیری هستید که هیچ وقت از چالش‌های زندگی فرار نمی‌کنید. از طرفی به خاطر داشتن روحیه مدبرانه، در جمع های خود اکثراً در نقش یک مدیر ظاهر می شوید. همچنین شما فردی هدفمند می باشید به همین خاطر زندگی بدون هدف را دوست ندارید و پیش شرط موفقیت هر فرد را هدفمندی می دانید. در نهایت همیشه دوست دارید که در کانون توجه اطرافیان تان قرار بگیرید

من ماه شماره 2 را انتخاب می کنم. شما آنقدر فردی راستگو، صادق و معتمد می باشید، که تحت هیچ شرایطی نمی خواهید از این ویژگی ها تخطی کنید. به همین دلیل به خاطر این خصوصیات گاهاً اطرافیان تان شما را فردی گستاخ و رک می پندارند. البته لازم  به ذکر است که نگاه دیگران برای شما هیچ ارزشی ندارد و فقط از دروغ و دو رویی بیزار هستید.

من ماه شماره 3 را انتخاب می کنم. شما فردی امیدوار هستید یعنی حتی اگر در دنیایی پر از ناامیدی و تاریکی زندگی کنید اما همچنان قسمت پر لیوان را می بینید. در ارتباط با اطرافیان تان همیشه سعی می کنید که به آنان امیدواری بدهید تا بتوانند از سختی ها و مشکلات زندگی به راحتی عبور کنند. به خاطر داشتن این ویژگی، اطرافیان تان شما را از صمیم دل دوست دارند و در نزد آنان به شدت محبوب هستید.

من ماه شماره 4 را انتخاب می کنم. شما فردی همدل، بخشنده، دگرخواه و مهربان هستید. به همین خاطر همیشه سعی می کنید در دسترس دیگران باشید تا بتوانید به آن ها کمک کنید. این ویژگی ها سبب شده است که مدام در حال توجه به دیگران و درک مشکلات آنان باشید. ویژگی همدلی در شما سبب می شود که خودتان را جای دیگران بگذارید و مشکلاتشان را عمیقاً درک کنید و از طرفی انرژی زیادی در این مسیر  از دست بدهید. به همین خاطر به نظر می رسد که مدتی باید به خودتان استراحت بدهید تا بتوانید انرژی لازم را کسب کنید.


تست شخصیت شناسی تصویری شماره 36

تاریخ انتشار: دوشنبه 15 شهریور (1400/6/15) 

به تصویر زیر با دقت نگاه کنید.

تست شخصیت شناسی تصویری

پاسخ تست شماره 36

به نظر شما کدام یک از بچه ها در این تصویر به ظاهر کم عقل و بی احتیاط تر به نظر می رسد؟

من بچه شماره A را انتخاب می کنم. شما فردی برون گرا می باشید و از طرفی به خاطر دارا بودن روحیه مدیریتی، اطرافیان تان بر این باور هستند که می توانند در سختی های زندگی روی شما حساب باز کنند. همچنین به خاطر روحیه لجبازی که دارید گاهی اوقات در زندگی تان تصمیماتی بدون هماهنگی و یهویی می گیرید. در هر صورت لازم است که در ارتباط با دیدگاه ها و نظراتتان زمان بیشتری را صرف فکر کردن به آن ها اختصاص دهید.

من بچه شماره B را انتخاب می کنم. شما فردی فهیم و دانا هستید به همین خاطر بیشتر به فکر انجام کار مفید هستید. گرچه بعضی از اوقات می خواهید مسئولیت کارهای خودتان را بر دوش اطرافیان تان بیاندازید ولی در کل فردی عاطفی هستید و همین روحیه باعث می شود که مورد سوء استفاده دیگران قرار بگیرید.

 من بچه شماره C را انتخاب می کنم. شما گرچه فردی رویا پرداز می باشید اما در کل برای به واقعیت تبدیل کردن این رویاها تمام تلاش تان را می کنید. از طرفی هم به خاطر این روحیه رویا پردازی ای که دارید مردم نمی توانند خیلی راحت با شما ارتباط برقرار کنند.

من بچه شماره D را انتخاب می کنم. شما تا حدودی فرد خودسری می باشید و به لحاظ روحی در هر شرایطی آمادگی این را دارید که برخلاف شرایط و وضع موجود پیش بروید. به همین خاطر باید احتیاط کنید که در لحظاتی که قصد دارید خود را به اطرافیان ثابت کنید به خودتان آسیب وارد نکنید.


تست شخصیت شناسی تصویری شماره 35

تاریخ انتشار: دوشنبه 8 شهریور (1400/6/8) 

به تصویر زیر با دقت نگاه کنید.

تست شخصیت شناسی تصویری

پاسخ تست شماره 35

در عکس بالا تصویر چه حیوانی نگاه شما را به خود جلب کرد؟

من تصویر خرگوش را دیدم. شما به این خاطر که نیمکره چپ مغز بر نیمکره راست غالب هست بیشتر اوقات فردی محتاط هستید. به همین خاطر خیلی کم در فعالیت های روزمره تان ریسک می کنید.

من تصویر مرغابی را دیدم. شما به این دلیل که نیمکره راست مغزتان بر نیمکره چپ غالب هست اغلب اوقات فردی احساساتی، مهربان و انسان دوست می باشید. به همین خاطر دوستان و اطرافیان تان علاقه ی خاصی به شما دارند.

 من تصویر مرغابی و خرگوش را دیدم. شما فردی خلاق و دارای قدرت تخیل بالا می باشید به همین دلیل می توانید به راحتی احساسات حقیقی دیگران را از روی نحوه ی صحبت کردن و رفتارهای ظاهری شان تشخیص دهید.


تست شخصیت شناسی تصویری شماره 34

تاریخ انتشار: دوشنبه 1 شهریور (1400/6/1) 

به تصاویر زیر با دقت نگاه کنید و یکی را انتخاب کنید.

تست شخصیت شناسی تصویری

پاسخ تست شماره 34

کدام تصویر را انتخاب کردید؟

من تصویر A را انتخاب کردم. شما به خاطر سادگی و سازگاری بالایی که دارید به اطرفیان خود احساس امنیت و آرامش را انتقال می دهید. از طرفی در زندگی همیشه سعی می کنید که از مباحث پیش پافتاده فاصله داشته باشید. و این سبب می گردد که زندگی خودتان را کمتر درگیر مسائل حاشیه ای کنید.

من تصویر B را انتخاب کردم. شما فردی تحلیل گر، قابل اعتماد و متکی به خود می باشید. از طرفی علاقمند هستید که همیشه در جمع های مختلف مورد توجه دیگران قرار بگیرید. در نهایت خودتان را فردی بافرهنگ و باوقار می پندارید به همین خاطر در ارتباط با آدم ها به فرهنگ و سطح پرستیژ آن ها دقت می کنید.

من تصویر C را انتخاب کردم.  شما اغلب اوقات فردی سرحال و بانشاط  هستید به همین خاطر سعی می کنید که تحت هر شرایط در زندگی لذت ببرید. چون بر این باور هستید که هر فردی فقط یکبار به دنیا می آید بنابراین باید غم و ناراحتی را کنار بگذارد. در نهایت هیچ چیز برایتان بدتر از مقید بودن و محدود کردن نیست.

من تصویر D را انتخاب کردم. شما فردی مستقل و فردگرایی هستید به همین خاطر همیشه خواستار یک زندگی آزاد و بدون وابستگی و تقلید هستید. از طرفی فردی نامعلوم الحال و غیرقابل پیش بین هم هستید یعنی بعضی اوقات کارهایی انجام می دهید که برخلاف رفتارهایی است که از شما انتظار می رود.

من تصویر E را انتخاب کردم. از آنجایی که فردی درون گرا هستید بنابراین اکثر اوقات سعی می کنید که در خلوت خود باشید تا این که بخواهید در جمع های مختلف حضور داشته باشید. گرچه فردی اجتماعی نیستید ولی رابطه خیلی قوی ای با دوستان صمیمی خود دارید.

من تصویر F را انتخاب کردم. شما فردی فعال و ریسک پذیر هستید به همین خاطر  در زندگی همیشه سعی دارید کارها و فعالیت هایی را انجام دهید که متفاوت و هیجان انگیز باشد. در نهایت با توجه داشتن این روحیه یکنواختی و تکراری بودن در زندگی تان را نمی توانید تحمل کنید.

من تصویر G را انتخاب کردم. از آنجایی که فردی حساس، خیال پرداز و احساساتی هستید علاقه ای به تحلیل کردن و دیدن مسائل به صورت منطقی ندارید. در کل در زندگی تان، احساسات و عواطف نقش مهمی برای شما دارد. بنابراین در روابط اجتماعی خود با افرادی که از این احساسات به دور هستند فاصله می گیرید.

من تصویر H را انتخاب کردم. شما فردی محتاط و آرام هستید و از خلوت و تنهایی لذت می برید. آرامش در زندگی برای شما مهم ترین اصل می باشد به همین خاطر سعی می کنید شرایط داشتن آرامش را برای خود حفظ کنید. در نهایت گرچه شما فردی منزوی نیستید اما از تنهایی خیلی لذت می برید.

من تصویر I را انتخاب کردم. شما فردی قوی، عمل گرا و مطمئن به خود هستید به همین خاطر در زندگی اغلب اوقات مستقل عمل می کنید و مسئولیت زندگی تان را خودتان بر عهده می گیرید. اغلب اوقات سعی می کنید که مسائل و مشکلات تان را به شیوه ای ساده و عملی حل کنید. از سوی دیگر همیشه نگاهی واقع بینانه به مسائل زندگی خود دارید.


تست شخصیت شناسی تصویری شماره 33

تاریخ انتشار: دوشنبه 25 مرداد (1400/5/25) 

از بین درخت های رنگی زیر یکی را انتخاب کنید.

تست شخصیت شناسی تصویری

پاسخ تست شماره 33

کدام درخت را انتخاب کردید؟

A: من درخت بلوط نارنجی رنگ را انتخاب کردم. شما فردی خوش بین هستید به همین خاطر اکثر مواقع در زندگی سعی می کنید در مواجه با مسائل، نیمه پر لیوان را ببینید. همچنین شما علاقه زیادی به تجربیات تازه و تغییرات دارید. بنابراین هیچ وقت اجازه نمی دهید تنگناهای زندگی، شما را محدود کند.

B: من درخت صنوبر سبزآبی رنگ را انتخاب کردم. شما به خاطر داشتن روحیه استقلال طلبی، فعالیت های خود را بدون وابستگی به دیگران انجام می دهید. به هر حال با توجه به این روحیه هیچ محدودیتی نمی تواند در مسیری که انتخاب نموده اید قرار بگیرد.

C: من درخت افرا قرمز رنگ را انتخاب کردم. شما بیش از حد احساساتی می باشید. بنابراین داشتن این روحیه سبب می شود که خیلی به خود و دنیای اطرافتان فکر کنید.

D: من درخت توسکا سبز رنگ را انتخاب کردم. شما فردی قوی و عمل گرا می باشید. اما باوجود داشتن این روحیه باز هم علاقه دارید که دیگران و اطرافیان تان شما را فردی احساساتی نگاه کنند. به همین خاطر با جنس مخالف خیلی سخت می توانید ارتباط برقرار کنید.

E: من درخت مورد آبی رنگ را انتخاب کردم. از آنجایی که از اعتماد به نفس بالایی برخوردار هستید، اغلب همه چیز را با مهارت های خاص خود تحت کنترل قرار می دهید. همچنین در برنامه های زندگی تان هیچ کاری را به تعویق نمی اندازید و تا به نتیجه نرساندن یک برنامه به رضایت و آرامش صد در صدی نمی رسید.

F: من درخت  آلو پسته ای رنگ را انتخاب کردم. شما از آنجا که فردی آرام و منطقی هستید، دوستان زیادی در اطراف خود دارید ولی از طرفی از تنها بودن هم لذت زیادی می برید به همین خاطر گاهی اوقات برای فکر کردن به مفهوم زندگی و دور شدن از دنیای بیرون با خود خلوت می کنید. 

G: من درخت زیرفون صورتی رنگ را انتخاب کردم. شما با توجه به داشتن ویژگی اعتماد به نفس بالا و تفکر تحلیلی، فردی معتمد در بین اطرافیان تان می باشید. همچنین لازم به ذکر است که حساسیت شما سبب می شود که همه چیز را به خوبی درک کنید.

H: من درخت شاه بلوط جگری رنگ را انتخاب کردم. با توجه به رویاپردازی و رمانتیک بودن تان، اغلب اوقات در کارهای خود چندان عجله ایی ندارید. چرا که بر این باور هستید که باید همه چیز را براساس حس خود پیش ببرید. بنابراین با افرادی که  مثل شما فکر نمی کنند نمی توانید به راحتی ارتباط برقرار کنید.

I: من درخت بید یشمی رنگ را انتخاب کردم. شما در زندگی فردی ریسک پذیر و برون گرا می باشید. به همین خاطر از پذیرفتن مسئولیت های بزرگ، سخت، گوناگون و ناشناخته هراسی ندارید.


تست شخصیت شناسی تصویری شماره 32

تاریخ انتشار: دوشنبه 18مرداد (1400/5/18) 

به تصویر زیر با دقت نگاه  کنید. 

تست شخصیت شناسی تصویری

پاسخ تست شماره 32

در تصویر بالا چه چیزی در ابتدا نگاه شما را به خود جلب کرد؟

من عکس یک جمجمه را دیدم. شما فردی واقع بینی هستید. سعی می کنید از توهمات و تخیلات تا حدودی فاصله بگیرید. همچنین بر این باور هستید که همۀ چیز در زندگی زودگذر می باشد.

من عکس یک زن را دیدم. شما فرد بسیار ساده ای می باشید به همین خاطر اغلب مسائل و تهدیدهایی که با آن در حال روبرو شدن هستید را نمی‌توانید متوجه شوید.


تست شخصیت شناسی تصویری شماره 31

تاریخ انتشار: دوشنبه 11 مرداد (1400/5/11) 

اولین کاری که بعد از ورود به این خانه انجام می دهید را انتخاب کنید.

تست شخصیت شناسی تصویری

پاسخ تست شماره 31

کدام کار را در اولویت قرار می دهید؟

A: من خاموش کردن کتری را انتخاب کردم. در اولویت قرار دادن کتری حاکی از آن است که شما فردی هستید که خیلی زود عصبانی می شوید. از طرفی در هنگام تصمیم گیری خیلی زود اقدام می کنید و هیچ چیزی نمی تواند مانع دستیابی شما به اهداف تان شود. شما خیلی به امنیت جانی تان اهمیت قائل می شوید و در این راه از هر کوششی استفاده می کنید. در آخر باید گفت شما فردی منظم هستید که برای همه کارهای تان از پیش برنامه ریزی می کنید.

B: من پاسخ دادن به تلفن را انتخاب کردم.  در اولویت قرار دادن تلفن حاکی از آن است که شما فردی سیاستمدار و وظیفه شناس هستید. از طرفی باید گفت که با وجود در مرکز توجه قرار گرفتن، اجتماعی بودن و ارتباطات گسترده تان، به راحتی نمی توانید از اشتباهات اطرافیان تان چشم پوشی کنید و با آن ها برخورد جدی می کنید. در نهایت شما فردی هستید که می توانید در آن واحد چند کار را با همدیگر پیش ببرید و به نتیجه برسانید.

C: من بغل کردن نوزاد را انتخاب کردم. در اولویت قرار دادن نوزاد حاکی از آن است که شما شخصیتی آرام، متین و فکوری دارید. به همین دلیل همیشه به فکر خدمت رسانی به اطرافیان تان هستید. در نهایت می توان گفت شما فردی خانواده دوست می باشید و برای آن ها حاضرید از منافع خود به راحتی عبور کنید. به شدت از دورهمی های آرام و خانوادگی لذت می برید و اغلب اوقات از تنهایی دوری می کنید.

D: من متوقف کردن سگ از جویدن بالش را انتخاب کردم. در اولویت قرار دادن سگ حاکی از آن است که شیفته نظم و انضباط هستید و همیشه سعی بر آن دارید که در محیط کار یا منزل از شلختگی به دور باشید. از سوی دیگر باید گفت شما در تلاش هستید که همه امورات زندگی را تحت کنترل خود قرار دهید تا به آرامش برسید. در جمع های مختلف هم اغلب سخنگوی خوبی هستید و برای همه مباحث، آمادگی لازم برای صحبت کردن را دارید.


تست شخصیت شناسی تصویری شماره30

تاریخ انتشار: دوشنبه 4مرداد (1400/5/4) 

به چشم های زیر با دقت نگاه کنید و یکی را انتخاب کنید.

شخصیت تصویری


پاسخ تست شماره 30

کدام یک از چشم ها را انتخاب کردید؟

من چشم شماره 1 را انتخاب کردم. شما فردی همدل و بسیار مهربان هستید. همچنین زمانی که غم دارید سعی می کنید ناراحتی های تان را کسی متوجه نشود. در حقیقت دوست ندارید که مشکلات تان را با دیگران در میان بگذارید. در نهایت می توان گفت به خاطر داشتن روح بزرگ، کمک به دیگران یکی از بهترین ویژگی های شما می باشد.

من چشم شماره 2 را انتخاب کردم.  همیشه تلاش می کنید که تصویر مثبتی از خود در ذهن دیگران ایجاد کنید. از طرف دیگر به خاطر روحیه وظیفه شناسی از وجود بی عدالتی در جامعه رنج می برید به همین دلیل سعی می کنید که تا حدودی با فعالیت های خود برای کاهش آن قدم بردارید.

من چشم شماره 3 را انتخاب کردم. از آنجایی که گذشته ی تلخ شما بر زندگی امروزتان تاثیر گذار می باشد، از آن بیزار هستید. با این حال شما فرد بسیار قوی ای هستید به طوری که سعی می کنید هر طور که شده آرامش را به زندگی خود بیاورید.

من چشم شماره 4 را انتخاب کردم. شما خیلی فکر می کنید و مدام در حال تجزیه و تحلیل کردن مسائل اطرافتان هستید. به همین خاطر به جزئیات زندگی خود توجه زیادی می کنید. در نهایت از نظر شما زندگی مثل معما می باشد که باید مدام آن را حل کرد.

من چشم شماره 5 را انتخاب کردم. شما شخصیت مرموزی دارید و به این سادگی چیزی از خودتان را بروز نمی دهید. همچنین شما در مورد مسائلی صحبت می کنید که کاملا در مورد آن ها اطمینان داشته باشید.

من چشم شماره 6 را انتخاب کردم.  شما احساسات بسیار عمیقی دارید به همین خاطر بی اهمیت و ناچیزترین چیزها به راحتی می تواند روی شما تاثیر گذار باشد. از طرفی به خاطر بالا بودن جنبه شهودی تان، اغلب اوقات خیلی زودتر از دیگران پی به اتفاقات می برید.

من چشم شماره 7 را انتخاب کردم. از آن جایی که فردی پر قدرت و پرانرژی به حساب می آیید، همیشه مورد تحسین اطرافیان تان قرار می گیرید و برای آن ها الگو هستید. در زندگی گرچه تا حدودی مضطرب هستید اما آن را پنهان نگه می دارید و در تصمیم گیری های زندگی هم همیشه قاطع عمل می کنید.

من چشم شماره 8 را انتخاب کردم. شما فرد منحصر به فردی هستید و این یونیک بودن شما باعث شده که در نزد دیگران فردی متفاوت و عجیب به نظر برسید. در زندگی خودتان خیلی همراه با قوانین پیش نمی روید یعنی فعالیت های زندگی را براساس سبک دلخواه خود پیش می برید.

من چشم شماره 9 را انتخاب کردم. شما فردی کاریزماتیک، پر انرژی و مهربان هستید. همیشه در دسترس هستید و می خواهید مشکلات دیگران را حل کنید. همچنین شما فرد خوش بینی هستید و سعی می کنید همیشه جنبه های مثبت دیگران را ببینید.تست شخصیت شناسی تصویری شماره29

تاریخ انتشار: دوشنبه 28 تیر (1400/4/28) 

به وسایلی که در زیر زمین این خانه وجود دارد با دقت نگاه کنید و یکی را انتخاب کنید.

شخصیت تصویری


پاسخ تست شماره 29

کدام یک از وسایل بالا را انتخاب کردید؟

من دوچرخه را انتخاب کردم. دوچرخه سواری زمانی صورت می گیرد که فرد بتواند تعادلش را حفظ نماید. بنابراین انتخاب دوچرخه نشانه تعادل درونی خوب شما می باشد. همچنین باید گفت که شما اغلب به خاطر داشتن یک روحیه کنجکاوانه، در مسیر زندگی در حال تلاش برای یافتن رویدادها و کشفیات جدید می باشید.

من تاب را انتخاب کردم.  می توان گفت که تاب سمبل سرگرمی و امیال جسمانی می باشد. از سوی دیگر وقتی کودکی سوار تاب شود میلی به پیاده شدن ندارد بنابراین انتخاب تاب احتمالا به این معنا باشد که شما در زندگی خود به یک سرگرمی یا موضوع خاصی اعتیاد شدیدی پیدا کرده اید.

من کتاب را انتخاب کردم. کتاب سمبل دانایی و یادگیری می باشد. اما انتخاب کتاب خاک خورده ای که در زیرزمین افتاده است احتمالا شما در در تلاش برای یافتن حقیقت در زندگی می باشید گرچه احتمالا در این راه تا حدودی مسیر افراط را پیش برده اید.

من عروسک را انتخاب کردم. انتخاب عروسک نشان از فعالیت های کودک درون شما می باشد. احتمالا شما علاقه ای به بزرگ شدن ندارید و همیشه سعی می کنید ظاهر خودتان را حفظ کنید تا جوان تر از چیزی که هستید به نظر برسید.

من سطل رنگی که درش باز است را انتخاب کردم.  انتخاب سطل در باز نشان از این دارد که شما فرد برون گرایی می باشید که این برون گرایی سبب می شود که اغلب اوقات در جمع احساسات خودتان را به نمایش بگذارید. همچنین این روحیه باعث شده که اغلب اوقات حرف ها و ایده هایتان را به دیگران به قبولانید.

من سطل رنگی که درش بسته است را انتخاب کردم. شما فرد درون گرا و ساکتی هستید. این روحیه سبب شده است که اضطراب در شما بیشتر شود . در آخر باید گفت که دلیل اصلی مشکلات‌تان با دیگران، عقب نشینی مستمرتان در روابط اجتماعی‌ می باشد.

من سبد سیب را انتخاب کردم. سیب نماد سلامتی و شادی می باشد. از آنجایی که فردی منظم و برنامه ریز هستید اکثر اوقات در زندگی فردی خردمند و موفق هستید. از سوی دیگر این موفقیت های پی در پی سبب شده است فردی شاد و سرخوش به نظر برسید.

من کلاه ایمنی را انتخاب کردم. گرچه احتمالا خیلی از افراد کلاه ایمنی را انتخاب نمی کنند ولی انتخاب کلاه ایمنی نشانه جنگجویی و شجاع بودن شما می باشد. البته از زاویه ای دیگر می توان گفت این انتخاب نمادی از ناتوانی در تصمیم‌گیری های روزمره در زندگی می باشد.

من چکش را انتخاب کردم. چکش هم سمبل خشونت و  هم جدال درونی شما می باشد. احتمالا در زندگی مشکلات زیادی را تجربه کرده اید که این مسائل باعث شده روحیه خشن در شما می شود. گرچه در بعضی اوقات هم فردی مهربان به نظر می رسید.

من تابلوی نقاشی را انتخاب کردم. تابلوی نقاشی سمبل احساسات لطیف می باشد. کسی که تابلوی نقاشی را انتخاب کند احتمال زیاد فرد آرام و دارای ثبات ذهنی و شفافیت فکری است.

من ماسک های روی دیوار را انتخاب کردم. ماسک‌های روی دیوار سمبلی از احساسات مثبت و منفی ما می باشد. در حقیقت باید گفت ماسک های خندان و گریان هر کدام نشانه ای از احساسات درونی شما می باشد.

من ساعت را انتخاب کردم. ساعت سمبل وقت شناسی است. انتخاب ساعت یعنی این که شما تا حدود زیاد در زندگی با برنامه ریزی پیش می روید. گرچه اطرافیان تان به خاطر این ویژگی از شما خسته و دلزده شده اند اما وقت شناسی در شما سبب موفقیت های زیادی شده است.

من چرخ روی دیوار را انتخاب کردم. چرخ روی دیوار سمبلی از وابستگی می باشد. از سوی دیگر از آن جایی که این چرخ گرد می باشد هر فردی می تواند دور آن را بیشمار بار بچرخد که این می تواند نشان از این باشد که شما در یگ گرفتاری گیر کرده اید و تمایلی به بیرون آمدن از این معضل ندارید.

من میله های آهنی پنجره را انتخاب کردم. میله های پنجره سمبل مشکلات و موانع زیاد در زندگی می باشد، که علاقه دارید آن ها را در زندگی تان حذف کنید. از سوی دیگر باید گفت انتخاب میله ها حاکی از آن است که شما فردی تنها، افسرده و مضطرب می باشید.

من نردبان را انتخاب کردم. انتخاب نردبانی که یک پله اش شکسته، نشان از هدفمندی و کوشش و روحیه خستگی ناپذیر شما در زندگی می باشد. شما فردی خلاق و مبتکر می باشید بنابراین در زندگی همواره در حال طی کردن پله های ترقی و پیشرفت می باشید.

من جعبه مقوایی را انتخاب کردم.احتمالا اطرافیان تان شما را فرد راز آلود می پندارند. به همین خاطر در زندگی تان خیلی با اطرافیان تان راحت نیستید و از سویی تمایل دارید که مسائل تان را خودتان حل کنید. همچنین می توان گفت شما سنگ صبور خوبی برای دوستان صمیمی خود می باشید.

من جارو را انتخاب کردم.جارو نشان از علاقه شما به فرد مورد نظرتان می باشد. به خاطر شدت علاقه ای که معشوقه تان دارید حاضر هستید تمام سختی های مسیر را به جان بخرید. همچنین شما فردی خیر و مهربان هستید.

من صندلی  را انتخاب کردم.به خاطر مشکلات و فعالیت های روزمره همیشه احساس خستگی دارید. به همین خاطر شدیدا نیاز به یک استراحتگاه یا یک مشاور و یا حتی یک دوست صمیمی که شما را درک کند دارید.

من آیینه را انتخاب کردم.آیینه سمبل نگاه به خود می باشد. از سویی به این دلیل که این آیینه شکسته است می توان گفت از یک درگیری درونی به شدت ناراحت هستید و مدت هاست که در حال دست و پنجه نرم کردن با آن هستید.

من عنبر را انتخاب کردم.احتمالا از مسیری که در زندگی آمده اید خیلی راضی نیستید. این مساله باعث شده که اکثر اوقات احساس افسردگی داشته باشید. به هر حال از این که گاه گاهی مجبور هستید برخلاف میل تان تصمیم بگیرید غمگین می باشید.

من میخ را انتخاب کردم.میخ سمبلی از خشم و طغیان می باشد. این خشم هم به سوی خود می باشد و هم اطرافیان. از سوی دیگر باید گفت شما فردی هستید که نمی توانید احساسات خودتان را بروز دهید که این روحیه سبب تقویت خشونت درونی شما شده است.


تست شخصیت شناسی تصویری شماره28

تاریخ انتشار: دوشنبه 21 تیر (1400/4/21) 

به اشکال زیر با دقت نگاه کنید یکی از آن ها را انتخاب کنید.

شخصیت تصویری

پاسخ تست شماره 28

در تصویر بالا کدام یک از شکل ها را انتخاب کردید؟

من شکل A را انتخاب کردم.  شما انرژی بالایی دارید به همین خاطر اکثر اقات آمادگی لازم جهت رو به رو شدن با چالش های جدید را دارید. همچنین همیشه شکر گزار نعمت ها و امکاناتی هستید که خداوند متعال به شما داده است.

من شکل B را انتخاب کردم.شما فردی مستعد و توانا هستید و اغلب اوقات برای یاری رساندن به دیگران آماده باش هستید. در حقیقت کمک رسانی برای شما بهترین لذت دنیا تلقی می شود. از سوی دیگر باید اشاره کرد که گرچه شما فردی حامی هستید اما توانایی لازم برای ابراز احساسات را ندارید.

من شکل C را انتخاب کردم.از آنجایی که شما فردی هیجانی و شادابی هستید، اگر بر سر راه اهدافتان موانعی ایجاد شود ناامید نمی شوید و سعی می کنید از آن ها به عنوان وسیله ای برای افزایش توانایی های تان استفاده کنید. از سوی دیگر باید گفت شما فردی انتقادپذیر و قابل اعتماد برای اطرافیان تان می باشید.

من شکل D را انتخاب کردم.شما شخصیتی حامی و مثبت نگر هستید به همین خاطر اکثر اوفات بدنبال بهبود عملکرد خودتان هستید و سعی می کنید که به سادگی ناامید نشوید و مستقل عمل کنید.

من شکل E را انتخاب کردم.شخصیت شما ترکیبی از افراد درون گرا و برون گرا می باشد یعنی از سویی بسیار صادق و ساده هستید و از سوی دیگر بسیار اجتماعی می باشید. گرچه دوستان زیادی دارید اما با این حال زیرکانه مراقب هستید که مبادا از مهربانی شما سوءاستفاده کنند.

من شکل F را انتخاب کردم.شما فردی کنجکاو، صادق و باهوش می باشید و از سوی دیگر به افرادی که با شما در آراء مخالف هستند احترام می گذارید. در نهایت باید گفت شما به دنیا آمده اید تا اطرافیان تان را حمایت کنید.

من شکل G را انتخاب کردم.شما فردی علاقه مند به ایجاد اهداف بزرگ در زندگی می ‎باشید. به همین خاطر همیشه در چشم اطرافیان تان فردی قوی و مثبت به نظر می رسید.

من شکل H را انتخاب کردم.شما فردی دقیق، مودب، پخته و صبور هستید به همین خاطر اکثر مواقع در انجام کارهایتان به جزئیات توجه زیادی دارید. از سوی دیگر گرچه فردی احساساتی هستید ولی در تصمیم گیری های تان بر عقل تکیه می کنید.


تست شخصیت شناسی تصویری شماره27

تاریخ انتشار: دوشنبه 14 تیر (1400/4/14) 

به شکل زیر با دقت نگاه کنید یکی از پروانه هایی که دوست دارید را انتخاب کنید.

شخصیت تصویری

پاسخ تست شماره 27

در تصویر بالا کدام یک از پرونه ها را انتخاب کردید؟

من پروانه شماره یک را انتخاب کردم. شما فردی حساس، عاشق و صادق هستید به همین خاطر بیشتر اوقات با دیگران احساس همدردی زیادی می کنید. شما به خاطر داشتن ویژگی همدلی، احساسات افرادی را که نمی شناسید را هم درک می کنید زیرا هر لحظه خودتان را جای آن ها می گذارید. 

 من پروانه شماره دو را انتخاب کردم.  شما از آنجایی که فردی هماهنگ و صلح جو می باشید، شخصیتی آرام به نظر می رسید. در نهایت می توان گفت که کلمه تعادل یکی از واژه هایی می باشد که می تواند شما را به بهترین شکل توصیف کند. چرا که اکثر مواقع سعی می کنید این تعادل را در جنبه های مختلف زندگی خود پیاده کنید.

من پروانه شماره سه را انتخاب کردم. شما همیشه همه چیز را زیبا می بینید و از طرف دیگر علاقه زیادی به تحلیل کردن دارید. یعنی تحت هر شرایطی میل به تحلیل اتفاقات اطراف خود دارید.

من پروانه شماره چهار را انتخاب کردم. به شدت از تنبلی بیزار هستید و همیشه برای خود هدف تعریف می کنید.. به همین خاطر از ارتباط با افراد بی هدف به شدت بیزار هستید و سعی می کنید با افراد سختکوش در ارتباط باشید.

من پروانه شماره پنجم را انتخاب کردم. از آنجایی که همیشه نیمه پر لیوان را می بینید، در زندگی خود از همه چیز لذت می برید. و هر لحظه برای خود رویاها و اهداف زیبا می سازید و برای رسیدن به آن ها تلاش می کنید چرا که معنای زندگی را جنب و جوش و تلاش می دانید. در نهایت می توان گفت یکی از بزرگ ترین ترس های شما خستگی است.

من پروانه شماره ششم را انتخاب کردم. از آن جایی که شما فردی عاقل و منطقی به نظر می رسید و از طرفی علاوه بر اخلاقی بودن در کنترل احساسات خود قوی عمل می کنید، اغلب اوقات دوستان و اطرافیان تان از شما برای حل مسائل مختلف استفاده می کنند. همچنین شما بر این باور هستید که نباید اجازه داد احساسات در کارهای عقلانی و جدی روزمره وارد کار شود چرا که این احساسات و عواطف اغلب سبب می گردد که درست و غلط را از یکدیگر تشخیص ندهید. 


تست شخصیت شناسی تصویری شماره26

تاریخ انتشار: دوشنبه 7 تیر (1400/4/7) 

به شکل زیر با دقت نگاه کنید اولین پَری که دوست داشتید را انتخاب کنید.

شخصیت تصویری

پاسخ تست شماره 26

در تصویر بالا کدام یک از پَرها راانتخاب کردید؟

من پَر شماره یک را انتخاب کردم. شما فرد آرام و ساکتی هستید همچنین علاقه زیادی دارید که به دوستان خود کمک کنید، گرچه آن ها این کار را نشانه ضعف شما می دانند. در نهایت باید گفت که بین شما دنیای اطرافتان هماهنگی خاصی وجود دارد.

من پَر شماره دو را انتخاب کردم. شما به خاطر نظم و برنامه ریزی دقیقی که دارید اغلب اوقات دوست دارید هماهنگی خاصی بین ذهن و کارهایی که انجام می دهید وجود داشته باشد. در نهایت باید گفت که در شما کمالگرایی زیادی وجود دارد. و از طرفی همیشه در حال یادگیری می باشید.

من پَر شماره سه را انتخاب کردم. از آنجایی که فردی با مصمم و با اراده ایی هستید، همیشه بدون توجه به نظرات دیگران به دنبال رویاهای خود می روید و به هر زحمتی که شده به اهداف مورد نظرتان می رسید.

من پَر شماره چهار را انتخاب کردم. از آنجایی که فرد خردمندی هستید در زندگی می توانید مدیر قوی ای باشید. فقط باید سعی کنید که درک خودتان را از تفاوت های بین فردی افزایش دهید تا بتوانید از زندگی لذت بیشتری ببرید.

من پَر شماره پنجم را انتخاب کردم. گرچه فرد هنرمندی هستید اما از روحیه بسیار حساس و پر تردیدی برخوردار هستید. بنابراین سعی کنید بر ترس و شکست های خودتان غلبه کنید.


تست شخصیت شناسی تصویری شماره25

تاریخ انتشار: دوشنبه 31 خرداد (1400/3/31) 

در تصویر زیر چه چیزی در نگاه شما برجسته تر به نظر می رسد؟

شخصیت تصویری

پاسخ تست شماره 25

شما در نگاه اول در تصویر بالا چه چیزی را دیدید؟

من ابتدا چهره صلح آمیز را دیدم (A): شما فردی باهوش هستید که همیشه چند قدم جلوتر فکر می کنید و می توانید به راحتی هر موقعیتی را تجزیه و تحلیل کنید. همچنین می توانید با حفظ استرس، زندگی را برای خود و عزیزانتان بهتر کنید.

من ابتدا چهره مرد را دیدم(B): شما ترجیح می دهید از تعاملات اجتماعی خودداری کنید و از مشاهده افراد از راه دور احساس راحتی بیشتری دارید. این رفتار می تواند به دلیل ترس شما از طرد شدن یا خجالتی بودن شما باشد.

من ابتدا مادر و کودک را دیدم(C): شما بیش از حد به عقاید خانواده اعتماد می کنید. همیشه به خانواده خود اولویت می دهید و آنها را مهمترین قسمت زندگی خود می دانید. هویت شما به طور قابل توجهی تحت تأثیر خانواده قرار می گیرد و روابطی که با آنها دارید مشترکاً بر همه جنبه های دیگر زندگی شخصی و شغلی شما تأثیر می گذارد.

من ابتدا شخصی که میوه می چیند را دیدم(D): شما در مورد حرفه خود بسیار بلند پرواز هستید. همچنین همیشه مصمم هستید که در زمینه حرفه ای خود بهترین باشید.

من ابتدا پرندگان در حال پرواز را دیدم(E): شما یک رویاپرداز غیر عملی هستید. در واقع بیشتر وقت خود را در رویاپردازی می گذرانید. همانطور که یک رویاپرداز هستید، دیدگاه منحصر به فردی دارید و جهان را متفاوت می بینید.

 

توجه: برای دیدن جنبه های مشخص شده تصویر شماره 25، این جا را کلیک کنید.


تست شخصیت شناسی تصویری شماره 24

تاریخ انتشار: دوشنبه 25خرداد (1400/3/25) 

در عکس زیر کدام یک از سه تصویر را بیشتر از همه دوست دارید و انتخاب کنید؟

تست شخصیت

پاسخ تست شماره 24

کدام یک از تصاویر زیر را انتخاب می کنید؟

تصویر شماره یک را دوست دارم. ( استثنایی ، حواس پرتی، ظریف)

شما خوش بین هستید، بیشتر اوقات به قلب خود گوش می دهید و احساسات خود را دنبال می کنید. به همین خاطر اکثر مواقع در تخیلات شناور هستید. همچنین هنرمند فوق العاده ای هستید.

تصویر شماره دو را دوست دارم. (تکانشی، شاد، شجاع)

شما یک ریسک پذیر هستید. به همین خاطر گاهی اوقات تصمیمات سریع و غیر منطقی می گیرید.  از سوی دیگر به خاطر روحیات و ویژگی های شاد، دوستانتان هرگز از ارتباط با شما خسته نمی شوند.

تصویر شماره سه را دوست دارم. (مطمئن، قوی، غیر معمول)

شما بسیار اصیل و مستقل هستید و  به سختی می توانید از دیگران کمک بگیرید. همچنین به راحتی می توانید از هر موقعیتی خارج شوید. در اکثر مواقع هم می توانید یک رهبر قوی باشید.


تست شخصیت شناسی تصویری شماره23

تاریخ انتشار: دوشنبه 17 خرداد (1400/3/17) 

در نقاشی زیر چه چیزی در نگاه شما برجسته تر به نظر می رسد؟

تست شخصیت

پاسخ تست شماره 23

در نقاشی زیر چه چیزی در نگاه شما برجسته تر به نظر می رسد؟

من ابتدا یک چهره نشسته و ایستاده را دیدم. نشان دهنده دانش آموز بودن و معلمی در زندگی است. شما به احتمال زیاد تحصیلات گسترده ای داشته اید و در مورد بسیاری از موضوعات جهان چیزهای زیادی آموخته اید. ترجیح می دهید به جای اینکه در مورد عمق دانش یا موفقیت های زیادی که در زندگی دارید ، لاف بزنید ، از خلوت ساکت و آرامش ناشی از حضور در طبیعت و زندگی فروتنانه لذت می برید.

من ابتدا تصویر مونالیزا را دیدم. یک چشم عقاب برای جزئیات دارید و یکی از باهوش ترین افراد هستید. مونالیزا ، نقاشی شده توسط نابغه لئوناردو داوینچی ، به عنوان "شناخته شده ترین ، پربازدیدترین اثر هنری در جهان" توصیف شده است. احتمالاً اغلب ایده هایی از نبوغ عمیق به ذهن تان خطور می کند. کلید ایده های نبوغ شما در قلب مهربان و ذات لطیف شما نهفته است.

من ابتدا تصویر لئوناردو داوینچی را دیدم. چشم شما نبوغ درون نقاشی را می بیند ، مانند یک آینه، نبوغ موجود در خود را باز می گرداند. شما به احتمال زیاد در بسیاری از زمینه های زندگی خود سرآمد بوده اید و غالباً با توانایی منحصر به فرد خود در انجام کارهای سخت و سریع به راحتی دیگران را متحیر می کنید.


تست شخصیت شناسی تصویری شماره22

تاریخ انتشار: دوشنبه 10 خرداد (1400/3/10) 

در تصویر زیر چه چیزی در نگاه شما برجسته تر به نظر می رسد؟

تست شخصیت

پاسخ تست شماره 22

شما در نگاه اول چه چیزی را در تصویر بالا مشاهده کردید؟

من ابتدا یک جمجمه را دیدم. شما در تصمیم گیری و انتخاب راهِ پیش رو، مشکل دارید. ممکن است موانع زیادی پیش روی شما باشد اما به یاد داشته باشید که برای بیرون آمدن از این موانع قویتر خواهید شد. بنابراین بی حرکت نمانید، مسیری را انتخاب کنید و به جلو حرکت کنید.

من ابتدا یک زن را دیدم. (زن موجود در عکس در حالی که دست خود را روی سر خود قرار داده و خود را در دامان خود پوشانده است، بر زمین خمیده است. او در موقعیت بسیار دفاعی به سر می برد.) بنابراین می توان این فکر را کرد که شما نیز ممکن است در زندگی خود نیز همین کار را انجام دهید. ممکن است در حال حاضر احساس خستگی جسمی یا روحی داشته باشید. دیدن ِزن، نشان دهنده پشیمانی درونی شما است.


تست شخصیت شناسی تصویری شماره21

تاریخ انتشار: دوشنبه 3 خرداد (1400/3/3) 

در تصویر زیر چه چیزی در نگاه شما برجسته تر به نظر می رسد؟

تست شخصیت شناسی تصویری

پاسخ تست شماره 21

شما در نگاه اول چه چیزی را در تصویر بالا مشاهده کردید؟

من ابتدا یک گورخر را دیدم. شما یک فرد برون گرا هستید که عاشق دیدار و گفتگو با افراد جدید، مهمانی گرفتن و سایر کارهای جدید می باشید. بنابراین خیلی دوست ندارید که در زندگی تان، همان روال همیشگی را دنبال کنید.

من ابتدا یک شیر را دیدم. شما یک فرد درونگرا هستید که دوست دارید اوقاتتان را تنها در کنار یک عزیز بگذرانید. در نهایت شما ترجیح می دهید که در خانه باشید و برنامه تلویزیونی مورد علاقه خودتان را با یک لیوان نوشیدنی مورد علاقه تماشا کنید، تا اینکه به بیرون یا مهمانی بروید.


تست شخصیت شناسی تصویری شماره20

تاریخ انتشار: دوشنبه 27 اردیبهشت (1400/2/27) 

در تصویر زیر چه چیزی در نگاه شما برجسته تر به نظر می رسد؟

تست شخصیت شناسی تصویری

پاسخ تست شماره 20

شما در نگاه اول چه چیزی را در تصویر بالا مشاهده کردید؟

من ابتدا یک سیب را دیدم. شما کاملاً وفادار هستید و وقتی در یک رابطه هستید بسیار فداکاری می کنید. شما برای عشق بی قید و شرط بسیار ارزش قائلید. می توانید افراد زندگی خود را ببخشید و همیشه سعی می کنید طوری عمل کنید که همه به هم نزدیک شوند.

من ابتدا یک پروانه را دیدم. شما فردی بسیار امیدوار و با ایمان هستید. باور دارید که هر چقدر شب تاریک شود، خورشید فردا طلوع خواهد کرد، و این درک عمیق شما باعث می شود مردم واقعاً شما را دوست داشته باشند. شما همچنین احتمالاً دوران سختی را در زندگی خود پشت سر گذاشته اید، تا این که امروز به یک فرد دوست داشتنی تبدیل شده اید.


تست شخصیت شناسی تصویری شماره19

تاریخ انتشار: دوشنبه 20 اردیبهشت (1400/2/20) 

در تصویر زیر چه چیزی در نگاه شما برجسته تر به نظر می رسد؟

تست شخصیت شناسی تصویری

پاسخ تست شماره 19

شما در نگاه اول چه چیزی را در تصویر بالا مشاهده کردید؟

من ابتدا یک روباه را دیدم شما ماهیت بسیار شریف، مثبت و عاشقانه ای دارید. همچنین با طبیعت ارتباط بسیار قوی ای دارید و در عشق به دنبال شخصی با ارزش های والا هستید. خرد، ابرقدرت طبیعی شماست. به خاطر روحیه ی عاشقی، مشکلی برای رابطه طولانی مدت ندارید، البته به شرطی که احساس نکنید گرفتار شده اید.

من ابتدا یک دولفین  را دیدم شما فردی کاملاً باهوش و آرام هستید و  البته گاهی اوقات خوش شانس به حساب می آیید. در مورد زندگی عاشقانه خود، شما به دنبال یک فرد باهوش و آرام هستید. همچنین بسیار جذاب هستید و مردم دوست دارند در اطراف شما باشند. در روابط اجتماعی تان به همه احترام می گذارید و همه را دوست دارید به همین خاطر به همه اطرافیان تان اهمیت می دهید و همیشه به یاد می آورید که آنها چه چیزی را دوست دارند و چه موقع روز تولد آنها است.

 


تست شخصیت شناسی تصویری شماره18

تاریخ انتشار: دوشنبه 13 اردیبهشت (1400/2/13) 

در تصویر زیر چه چیزی در نگاه شما برجسته تر به نظر می رسد؟

شخصیت تصویری

پاسخ تست شماره 18

شما در نگاه اول در تصویر بالا چه دیدید؟

پاسخ تست برای زن ها

من چهره یک مرد را دیدم. احتمالاً شما در حال حاضر به دنبال یک شریک عاشقانه هستید، یا تمایلات جنسی زیادی دارید. اگر هم متاهل هستید این به آن معنی است که در حال حاضر ارتباط عمیقی با شریک تان دارید.

من ابتدا چهره یک زن را دیدم. به جنسیت خود افتخار می کنید و  این می تواند نشان از اعتماد به نفس بالای شما هم باشد.

پاسخ تست برای مرد ها

من ابتدا چهره یک مرد را دیدم. شما ممکن است نگران روابط بین فردی خود با سایر مردان (از قبیل؛ همکاران، دوستان نزدیک تان و ...) باشید.

من ابتدا چهره یک زن را دیدم. این ممکن است نشان دهد که شما به دنبال شریک زندگی خود هستید تا زندگی خود را با او به اشتراک بگذارید. به هر حال لازم است که کمی، به خودتان وقت بدهید تا بگذارید روابط عاشقانه به طور طبیعی رخ دهد.


تست شخصیت شناسی تصویری شماره17

تاریخ انتشار: دوشنبه 6 اردیبهشت (1400/2/6) 

در تصویر زیر چه چیزی در نگاه شما برجسته تر به نظر می رسد؟

شخصیت

پاسخ تست شماره 17

شما در نگاه اول در تصویر بالا چه دیدید؟

یک ساکسیفونیست دیدم(نوازنده ساکسوفون). شما بسیار اجتماعی هستید. به عنوان یک فرد اجتماعی، تمایل دارید همیشه در مرکز اتفاقات و مباحث باشید و مردم به راحتی به سمت شما جذب می شوند. به هر حال بهتر است هر چند وقت یک بار استراحت کنید.


یک ببر را دیدم. شما از مهمانی های بزرگ پر سر و صدا بدتان می آید زیرا این جمع ها باعث می شود که شما از نظر روحی و جسمی خسته شوید.


تست شخصیت شناسی تصویری شماره16

تاریخ انتشار: دوشنبه 30فروردین (1400/1/30) 

در تصویر زیر چه چیزی در نگاه شما برجسته تر به نظر می رسد؟

شخصیت

پاسخ تست شماره 16

شما در نگاه اول در تصویر بالا چه دیدید؟

چهره یک مرد را دیدم. شما با اراده و سرسخت هستید. هر زمان که در زندگی با سختی روبرو شوید، ناامیدی و ناراحتی خود را به دیگران نشان نخواهید داد. همچنین شما همیشه طوری رفتار می کنید که در ظاهر معمولاً خوشحال و بی دغدغه به نظر می رسید زیرا افکار و احساسات خودتان را به راحتی برای دیگران آشکار نمی کنید. در نظر دیگران، همیشه پرانرژی هستید و از مهارت های رهبری بالایی برخوردار هستید. و قادر به تصمیم گیری قاطع هستید، تحلیلی فکر می کنید و شایعات را به راحتی دنبال نمی کنید. 

چهره زنی را دیدم. شما بسیار سخاوتمند و مثبت اندیش هستید و همیشه وقتی که می خواهید اهداف و رویاهای خود را دنبال کنید، خیلی هزینه می کنید. مردم شما را بخاطر سخاوت و ذهنیت مثبت در زندگی تحسین می کنند. در گروه ها، شما نه تنها در برنامه ریزی و اجرا مهارت دارید، بلکه بسیار کارآمد هستید. به دلیل داشتن ویژگی همدلی، وقتی با دیگران ارتباط برقرار می کنید به راحتی آزرده نخواهید شد و با مردم همانطوری رفتار می کنید که دوست دارید با شما رفتار شود. با این حال، شما در انتخاب افرادی که می خواهید با آنها معاشرت داشته باشید یا با آنها نزدیک باشید، بسیار حساس هستید. این بدان دلیل است که می دانید اگر زمان زیادی را با افرادی که افکار مسموم دارند سپری کنید، بر روحیه و سلامتی شما تأثیر منفی می گذارد.


تست شخصیت شناسی تصویری شماره15

تاریخ انتشار: دوشنبه 16 فروردین (1400/1/16) 

در تصویر زیر چه چیزی در نگاه شما برجسته تر به نظر می رسد؟

شخصیت

پاسخ تست شماره 15

در نگاه اول در تصویر بالا چه چیزی را دیدید؟

نوزاد را دیدم. خودتان را بیشتر از دیگران ترجیح می دهید و دوست ندارید زیاد بیرون بروید. همچنین شما نباید نسبت به آنچه که هستید احساس گناه کنید بنابراین سعی کنید از زندگی لذت ببرید.

زن و شوهر را دیدم. شما به دوستانتان بسیار اهمیت می دهید و خیلی برای آن ها وقت می گذارید و از سوی دیگر از معاشرت در گروه های بزرگ یا رفتن به مهمانی های پر سر و صدا لذت نمی برید.

درختان را دیدم. همیشه آماده هستید که چیز جدیدی را تجربه کنید بنابراین تغییر همان چیزی است که شما آن را دوست دارید.

تست شخصیت شناسی تصویری شماره 14

تاریخ انتشار: دوشنبه 9 فروردین (1400/1/9) 

در تصویر زیر چه چیزی در نگاه شما برجسته تر به نظر می رسد؟

شخصیت

پاسخ تست شماره 14

شما در نگاه اول در تصویر بالا چه دیدید؟ 

یک درخت را دیدم. شما فردی صادق و منطقی هستید و به مثبت بودن معروف هستید و دوستانتان اغلب برای مشاوره به شما مراجعه می کنند. همچنین ذاتاً رهبری می باشید که از توانایی های خود آگاه و به سخت گیری بیش از حد مشهور هستید. بنابراین باید سعی کنید در زندگی روزمره خودجوش و انعطاف پذیرتر شوید. در نهایت شخصیت قوی و تأثیرگذاری دارید.

یک گوریل دیدم. شما فردی کاملاً تحلیلی هستید. همیشه در همه چیز معنای عمیق تری پیدا خواهید کرد. شما همچنین همیشه به دنبال فرصت هایی هستید که خودتان را کامل کنید زیرا اعتقاد دارید همه فرصت رشد دارند. همچنین دوست دارید مردم و محیط اطراف خود را رصد کنید. و از سوی دیگر اغلب تمایل دارید مشکلات تان را خودتان حل کنید زیرا نمی خواهید شخص دیگری را به دردسر بیندازید.

دو ماهی در پایین تصویر دیدم. شما یک فرد خوش بین و خوش روح هستید. همیشه نگاه مثبتی به زندگی دارید و اغلب به عنوان یک رویاپرداز و آرمانگرا درنظر گرفته می شوید. همچنین زمان هایی پیش می آید که افراد دیگر از شما سوءاستفاده می کنند زیرا شما تمایل به ساده لوحی دارید.


تست شخصیت شناسی تصویری شماره13

تاریخ انتشار: دوشنبه 2 فروردین (1400/1/2) 

در تصویر زیر چه چیزی در نگاه شما برجسته تر به نظر می رسد؟

شخصیت

پاسخ تست شماره 13

شما در نگاه اول در تصویر بالا چه دیدید؟

چهره ها رو دیدم. این بدان معنی است که شما بسیار مردم مدار هستید و اکثر اوقات این قضیه ذهن تان را درگیر می کند. همچنین شما بیشتر یک فرد برون گرا هستید که انرژی خود را از تعاملات اجتماعی می گیرید. 

شمع را دیدم. شما بیشتر یک فرد درونگرا هستید و بیشتر درگیر افکار خود هستید. شما بیشتر از اینکه بیرون بروید و لذت ببرید، در خانه بودن را بیشتر دوست دارید. بنابراین شما از تنها بودن، یا نهایتاً با چند دوست صمیمی بودن لذت بیشتری می برید.


تست شخصیت شناسی تصویری شماره12

تاریخ انتشار: دوشنبه 25اسفند (1399/12/25) 

در تصویر زیر چه چیزی در نگاه شما برجسته تر به نظر می رسد؟

شخصیت

پاسخ تست شماره 12

شما در نگاه اول چه چیزی را دیده اید؟

پیرمرد را دیده ام. این بدان معناست که روح شما آنقدر حساس و لطیف است که نسبت به دیگران بسیار همدل می باشید. همچنین دیدن این تصویر حاکی از آن است که شما از نیمکره سمت چپ بیشتر استفاده می کنید. این نیمکره نشان می دهد که شما بیشتر فردی هنری هستید.

زن را دیده ام. شما به احتمال زیاد در مقایسه با کسانی که ابتدا پیرمرد را دیده اند فردی تحلیلی، متفکر و حساب شده هستید. همچنین دیدن این تصویر حاکی از آن است که شما از نیمکره سمت راست بیشتر استفاده می کنید. با توجه به این نیمکره، ذهن تحلیلی و متفکرتان در زندگی، مدام به شما کمک می کند.


تست شخصیت شناسی تصویری شماره11

تاریخ انتشار: دوشنبه 18اسفند (1399/12/18) 

در تصویر چه چیزی در نگاه شما برجسته تر به نظر می رسد؟

شخصیت شناسی

پاسخ تست شماره 11

شما در نگاه اول چه چیزی را دیده اید؟

ماشین را دیده ام. آزادی برای شما بسیار مهم است و از سفر کردن بسیار لذت می برید. توانایی برخورد به جاده و رفتن به یک ماجراجویی چیزی است که شما آن را بسیار اولویت بندی می کنید. همچنین شما زندگی را با سرعت خودتان پیش می برید و آنچه را که به طور طبیعی می آید انجام می دهید.
به احتمال زیاد به این معنی است که آزادی برای شما بسیار مهم است.

دوربین شکاری را دیده ام. شما یک فرد تحلیلی هستید. شما تمایل دارید که روی تصویر بزرگ تمرکز کنید و مسائل جزئی را نادیده بگیرید. همچنین شما یک یادگیرنده بصری هستید و سریع درس می گیرید.

 من حرف "A" را دیدیم. یک چشم عقاب دارید که با کسی قابل مقایسه نیست. شما تمایل به بررسی جزئیات دارید و بسیار شهودی هستید. معمولاً می توانید نکات ظریف را انتخاب کنید که ممکن است مورد توجه دیگران قرار نگیرند.


تست شخصیت شناسی تصویری شماره 10

تاریخ انتشار: دوشنبه 11 اسفند (1399/12/11) 

چه چیزی در تصویر زیر با نگاه اول در ذهن شما تداعی می شود؟

شخصیت شناسی

پاسخ تست شماره 10

شما در نگاه اول چه چیزی را دیده اید؟

صورت را می بینم. فرد حساس و صمیمی هستید که مشاجره را دوست ندارد، همچنین فرد اهل شهودی هستید که هر روز از این حس بهره می برید.

دو پرنده را می بینم. فرد شاد و پذیرایی هستید که در ملاقات افراد جدید ماهر بوده و همیشه به دوستان و آشنایانتان گوش می دهید.


تست شخصیت شناسی تصویری شماره9

تاریخ انتشار: دوشنبه 4 اسفند (1399/12/4) 

در تصویر زیر چه چیزی را با اولین نگاه مشاهده می کنید؟

شخصیت شناسی

پاسخ تست شماره 9

شما در نگاه اول چه چیزی را دیده اید؟

روستایی با خانه های کوچک، درختان و پرندگان را می بینم. سنت را دوست دارید و سکوت آرامش بخش را ترجیح می دهید. بنابراین زندگی به دور از شلوغی شهر برایتان مهم است.


فیل را می بینم. به دوستانتان احترام میگذارید و به آنها وفادارید، شنونده ی خوبی هستید. متفکر و با ملاحظه هستید، دیگران واقعا شما را دوست دارند و به شما احترام می گذارند.


تست شخصیت شناسی تصویری شماره 7

تاریخ انتشار: دوشنبه 20 بهمن (1399/11/20) 

بدون اینکه زیاد فکر کنید یا ساعت ها متمرکز شوید، در این تصویر چه میبینید؟

تست شخصیت شناسی

پاسخ تست شماره 7

شما در نگاه اول چه چیزی را دیده اید:

میمون را می بینم. فردی مستقل هستید که از فضای شخصیتی خودتان دفاع می کنید و زمانی برای خودتان صرف می کنید

ببر را می بینم. فردی ریسک پذیر هستید. برای شما چیزی غیر ممکن نیست و فقط به راه حل هایی برای مشکلتان نیاز دارید


تست شخصیت شناسی تصویری شماره 6

تاریخ انتشار: دوشنبه 6 بهمن (1399/11/6) 

در شکل زیر برای اولین بار که نگاه می کنید چه چیزی در ذهن تان نقش می بندد؟

تست شخصیت شناسی


پاسخ تست شماره 6

شما در نگاه اول چه چیزی را دیده اید؟

کروکودیل را می بینم. این بدان معناست که شما به احتمال زیاد کسی هستید که اغلب تمایل دارد به تصویر بزرگتر چیزها نگاه کند. وقتی چیزهای بزرگتری وجود دارد که می توانید روی آنها تمرکز کنید، ممکن است چیزهای کوچک را مانند قدم زدن در طبیعت، امری بدیهی بدانید. همچنین شما احتمالاً یک فرد بسیار عملی هستید.


قایق را می بینم. این بدان معناست که شما به جزئیات کوچک توجه زیادی دارید. شما اغلب به عنوان فردی منحصر به فرد، دمدمی مزاج و خلاق توصیف می شوید. سعی کنید زیاد درگیر تمرکز روی جزئیات کوچک نشوید و تصویر بزرگ را فراموش نکنید. 


تست شخصیت شناسی تصویری شماره 5

تاریخ انتشار: دوشنبه 29 دی (1399/10/29) 

در شکل زیر برای اولین بار که نگاه می کنید چه چیزی در ذهن تان نقش می بندد؟

تست روانشناسی

پاسخ تست شماره 5

شما در نگاه اول چه چیزی را دیده اید؟

گرگ نما را می بینم.قطعا از طرفداران بزرگ مارول هستید. هیچ چیز بیشتر از کاریزمای تونی استارک، مقاومت عالی کاپیتان آمریکا یا نگاه سنگین گرگ نما شما را سر کیف نمی آرود.


 بت من را می بینم. احتمال زیادی دارد که طرفدار واشنگتن با جاده های تاریک شهر گاتهام و شروران رده اول هستید و البته شوالیه سیاه را هم تحسین می کنید.


تست شخصیت شناسی تصویری شماره 4

تاریخ انتشار: دوشنبه 22 دی (1399/10/22) 

به تصویر زیر نگاه کنید. در لحظه اول چه چیزی را مشاهده می کنید؟

تست روانشناسی

پاسخ تست شماره 4

شما در نگاه اول چه چیزی را دیده اید؟

پوزه سگ را می بینم. شما فردی منطقی هستید به همین خاطر اغلب اوقات سعی دارید که مسائل زندگی را با تفکر و تامل پیش ببرید. همچنین در زندگی سعی می کنید که از افرادی که سطحی نگر هستند فاصله بگیرید.

دم و پای سگ را می بینم. شما فردی خلاق هستید و همیشه از خلاقیت خود در زندگی بهره می برید. بنابراین زمانی که با رویکردهای خلاقانه خود مسائل را حل می کنید لذت می برید.تست شخصیت شناسی تصویری شماره 3

تاریخ انتشار: دوشنبه 8 دی (1399/10/08) 

پاسخ تست شماره 3

شما در نگاه اول چه چیزی را دیده اید؟

دو تا تمساح را دیدم. به احتمال زیاد شما همواره سعی در کنترل وضعیت دارید و مسئولیت همه امور را بر عهده می گیرید. با این حال، یک ظالم بیرحم نیستید بلکه یک مدیر، رئیس یا رهبر با دقت می باشید.

یک پرنده را دیدم. شاید بد نباشد که گاهی علاوه بر توجه به دیگران به دیدگاه خودتان نیز نظر داشته باشید. این بدان معنا نیست که شما نظر خود را ندارید، اما معمولا تسلیم دیگران می شوید و سعی می کنید اغلب مصالحه کنید. به همین دلیل بسیار  خوش برخورد هستید.


  تست شخصیت شناسی تصویری شماره 2

تاریخ انتشار: دوشنبه 8 دی (1399/10/08)

به شکل زیر نگاه کرده و اولین تصویری که می بینید را در ذهنتان نگه دارید. بعد از آن به پاسخ و تحلیل در زیر عکس توجه کنید.

پاسخ تست شماره 2

شما در نگاه اول چه چیزی را دیده اید؟

یک اردک را دیدم. به نظر می رسد شما در زندگی تان انگیزه های احساسی بالایی دارید. خلق و خوی تان به سرعت تغییر کرده و تمایل دارید به صورت ناگهانی تصمیم بگیرید.

یک خرگوش را دیدم. دوست دارید همه عواقب هر عملی را در نظر بگیرید. به طور معمول منطق مقام اول را در زندگی شما به خود اختصاص داده است. گرچه این لزوماً به این معنی نیست که شما فردی سرد و بی احساس هستید.


تست شخصیت شناسی تصویری شماره 1

تاریخ انتشار: دوشنبه 8 دی (1399/10/08) 

به شکل زیر نگاه کرده و اولین تصویری که می بینید را در ذهنتان نگه دارید. بعد از آن به پاسخ و تحلیل در زیر عکس توجه کنید.

 پاسخ تست شماره 1

شما در نگاه اول چه چیزی را دیده اید؟

یک شیر را دیدم. در این صورت به احتمال زیاد همیشه در حال ریشه یابی امور هستید و از مواجهه با ترس های شدید خود نمی ترسید. به نظر می رسد شما آدم خیلی شجاعی هستید!

پرنده ای عجیب و غریب را دیدم. شاید در بعضی شرایط غیرمسئولانه رفتار کنید. اما در عین حال، شما شخصیتی خلاق داشته و تمایل دارید تا جهان را برای بهتر شدن، تغییر دهید.


 
 

جمع بندی ای سنج

در این پست با آوردن تست های مختلف شخصیت شناسی تصویری به پیش بینی افکار و رفتار شما در زندگی واقعی تان پرداخته ایم. لازم به ذکر است که هیچ یک از تست های شخصیت شناسی تصویری از روایی و پایایی برخوردار نیستند به همین دلیل نتایج تست ها نمی تواند با رفتارهای واقعی شما تطابق کامل داشته باشد. اما می توانید از این تست ها در جمع های مختلف برای سرگرم کردن خود و اطرافیان تان استفاده کنید. در نهایت برای ارزیابی خود با تست های معتبر می توانید به آزمون های آنلاین ای سنج رجوع کنید.
آِیا تفسیر تست های شخصیت شناسی تصویری با رفتارهای شما انطباق دارد؟ نتایج کدام یک از تست ها در مورد شما یا اطرافیان تان سازگاری بیشتر دارد؟ لطفا دیدگاه و نظرات ارزشمند خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

اصطلاحات مهم این مقاله

جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید

سوالات متداول

 • آیا تست شخصیت تصویری معتبر است؟

  • کلیه این تست ها که در وبسایت های ایرانی و خارجی منتشر می شود بیشتر جنبه سرگرمی داشته و اعتبار علمی آن ها مورد بررسی قرار گرفته است.
 • تست شخصیت تصویری چه کاربردی دارد؟

  • شاید بتوان از این تست ها برای بررسی انگیزه های درونی استفاده کرد اما با توجه به عدم بررسی علمی آن ها این مسئله باید با دقت انجام شود.
 • مهمترین تست های شخصیت تصویری کدامند؟

  • مهمترین تست های شخصیت تصویری می توان به تست فرافکن رورشاخ و تست اندریافت موضوع اشاره کرد.
 • برای ارزیابی علمی شخصیت خود چه کار کنم؟

  • به منظور ارزیابی شخصیت خود می توانید از تست های معتبری نظیر تست MBTI، تست شخصیت کتل، تست دیسک و یا تست شخصیت نئو استفاده کنید.
لطفا امتیاز خود را برای این محتوا ثبت کنید
27 فروردین 1400 01:53

ممنون از که تصاویر خوب رو کنار هم جمع کردین

01 اردیبهشت 1400 22:14

سلام. عالی بود. فقط در بعضی از تست‌ها بیشتر تصویر بود مثل تست ۱۴ یک گوریل و یک ببر و یک درخت. که حرفی از ببر زده نشد. گاهی هم هردو تصویر با هم مشخص بود که باز هم حرفی در این مورد نبود. ممنونم.

12 اردیبهشت 1400 23:41

خیلی خوب بود عالی

18 تیر 1400 02:04

سلام خیلی عالیه دیگه نمیدونم باید چه بگم واغعا عالیه

26 تیر 1400 23:02

خیلی عالی بود❤❤❤❤

01 مرداد 1400 17:34

جالب بود🌈amazing

03 مرداد 1400 10:19

بعضی از تصاویر باز نبود و بعضی از تصاویر اول را می‌دانستم چون از قبل جواب داده بودم

28 شهریور 1400 12:32

جالب بود خوشم اومد ممنون

30 شهریور 1400 11:10

بسیار عالی

19 مهر 1400 23:46

سلام خیلییییییییی عالی بود

07 آبان 1400 21:58

سلام. واقعا لذت بردم ، هم خیلی جالب و سرگرم کننده بود و هم نتایج اون درست و تا حد زیادی دقیق بود. با تشکر

10 آذر 1400 21:12

خوب سرگرم کننده و بسیار آموزنده بود.

01 دی 1400 21:55

سلام واقعا که عالیه دقیقا کل شخصیت ام رو گفت خیلی هم تو جواب هایی که گفتم به احساساتی بودنم اشاره میشد واقعا که عالیه👍👍👍۵ ستاره کمههههه ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ستاره بازم کمه

02 دی 1400 00:24

ممنون خیلی الان به زندگی امید بیشتری دارم

02 دی 1400 22:58

جالب بود

07 دی 1400 01:46

سلام من هرچی رو که خوندم خودم بودم و خیلی باحال بود عالی💕💕💕

07 دی 1400 09:32

ممنون ای سنج عزیز. من به شخصه عاشق تست شخصیت شناسی تصویری ام. و اینجا کلی از این تست ها رو آوردین

08 دی 1400 11:30

عالی

13 دی 1400 18:34

خیلی خوب بود ممنون👌🏻

19 دی 1400 00:14

عالی واقعا دقیق توصیف شده بود

23 دی 1400 11:44

جالب‌ بود

24 دی 1400 17:39

عالی بود خیلی خیلی ممنونم بخاطر زحماتتان خیلی عالی بود خیلی خوب بود عالی بود عالی خیلی خوب

27 دی 1400 12:14

👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻