تست MBTI - شخصیت شناسی - رایگان

تست MBTI - شخصیت شناسی - رایگان

تست MBTI - شخصیت شناسی - رایگان تست MBTI - شخصیت شناسی - رایگان
خوب صحبت کردن
محدثه مختاری 05 آبان 1399             

خوب صحبت کردن

مطالب زیادی در رابطه با مهارت های ارتباطی و مهارت های اجتماعی نوشته شده است. همینطور ما در مورد هوش هیجانی و اثرات آن نیز زیاد شنیده ایم. در رابطه با همه این مهارت ها، یکی از مسائلی که بسیار کلیدی و محوری است نحوه خوب صحبت کردن است. با اینکه ما روزانه مکالمه های زیادی با افراد داریم، اما اغلب در انتخاب جملات صحیح و درست صحبت کردن نقطه ضعف داریم. فراموش نکنیم که صحبت کردن با دیگران می تواند بیانگر شخصیت ما باشد. بنابراین اگر روش های آن را نیاموزیم ممکن است نتوانیم تصویر خوبی از خودمان به دیگران نشان دهیم. مهارت های بهتر صحبت کردن به ما می آموزد تا بتوانیم روابط اجتماعی مان را ارتقاء داده و بر نفوذ کلاممان بیفزاییم.

البته در رابطه با توانایی صحبت کردن، بحث بسیار است. اما در این پادکست سعی کرده ایم نکات مفید را در ده دقیقه به گوش شما برسانیم.

  با ما همراه باشید و خوبتر زندگی کنید.

تاریخ انتشار: 05 آبان 1399

اسم پادکست ما خوب زی هست و در اون راهکارهایی برای خوب زندگی کردن به شما ارائه می دیم.

لطفا امتیاز خود را برای این محتوا ثبت کنید

20 آبان 1399 13:34

با سلام و با تشکر از زحمات : واقعیت این است که در عصر حاضر آموزش فقط در مدرسه ودانشگاه اتفاق نمی افتد ؛ بلکه با توجه به رونق ابزار های دیجیتال و همت مردان وزنان مسئول ، در همه وقت و همه جا آموزش اتفاق می افتد .اقدام شما و کار های شما در مجله ایسنج بسیار شایسته و در راستای مسئولیت اجتماعی انسان نوین است .امید است با ادامه کار خودتان در آموزش آحاد جامعه نقش موثری داشته باشید. در عین حال اینجانب با برخی از واژه های شما موافق نیستم .مثلا اینکه به جای واژه شنیدن از گوشیدن استفاده نموده اید که به نظر می رسد با زبان معیار مغایرت دارد.در ادبیات قدیم هم این واژه بکار نرفته است ودر برخی اشعار بزرگان مانند فردوسی به جای شنیدن ، واژه نیوشیدن استفاده شده است. با تشکر وبا آرزوی موفقیت . وثوق :کار شناس ارشد علوم تربیتی

علی پورسینا
24 آبان 1399 13:07

تشکر از توجه و محبت شما
شما درست می فرمایید و این کلمه ساخته شده توسط نویسنده ما بوده
در جامعه امروز با توجه به شکافی که بین نسل ها و سلیقه های مختلف وجود داره ما تمام تلاشمون رو میکنیم که مطالب علمی رو به زبان ساده وجذاب بیان کنیم تا برای مخاطبین جوان و نوجوان هم جذابیت داشته باشه و بتونیم باهاشون ارتباط بگیریم در همین راستا این واژه و واژه های دیگری به کار رفته.

25 آبان 1399 01:14

سلام وقت شما بخیر بسیار عالی

29 خرداد 1400 01:53

با سلام با این برنامه خیلی حالم خوبه