تست استعدادیابی کلیفتون منتشر شد

تست استعدادیابی کلیفتون منتشر شد

پست وبلاگی
آفرودیت کیست؟ چگونه آفرودیت باشیم؟ مدت مطالعه: 9 دقیقه
ای سنج 11 مهر 1401 مدت مطالعه: 9 دقیقه

آفرودیت کیست؟ چگونه آفرودیت باشیم؟

در مورد آفرودیت چه می دانید؟ شاید خود شما یک آفرودیت باشید! آفرودیت نه تنها در میان الهه های یونان باستان محبوب ترین و مشهور ترین است، بلکه در میان اغلب مردم هم کهن الگوی محبوبی بوده به طوری که اغلب زنان تمایل دارند که آفرودیت کهن الگوی آن ها باشد.

اما چرا آفرودیت یک کهن الگوی محبوب است؟

به دلیل اینکه او الهه ی عشق، محبت و احساسات عاشقانه است. سوالی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که، آفرودیت کیست؟ کهن الگوی آفرودیت چیست؟ چگونه باید با این کهن الگو زندگی کرد؟ شخصیت آفرودیت چه ویژگی هایی دارد؟

در این مقاله قرار است به تمامی این سوالات پاسخ دهیم و در مورد آفرودیت صحبت کنیم. آنچه در ادامه خواهید خواند، بر اساس فهرست مطالب به شرح زیر است:

کهن الگوی آفرودیت کیست؟

در ابتدا برای اینکه بدانیم آفرودیت کیست باید کهن الگوی آفرودیت را درک کنیم؛ در اساطیر یونانی به دو آفرودیت اشاره شده است.

اولی آفرودیت اورانیا و دومی آفرودیت پاندموس نام دارد؛ هر زمان که در مورد آفرودیت صحبت می کنیم یا در مورد آن می خوانیم دقیقا نمی دانیم که کدام آفرودیت مد نظر است. تمایز این دو آفرودیت کمی ذهنی است اما از نظر کهن شناسی تفاوت هایی میان این دو آفرودیت وجود دارد:

 • آفرودیت اورانیا دختر اورانوس است. کهن الگوی آفرودیت اورانیا مربوط به عشق الهی و مقدس، عشق همجنس گرا و عشق بین خدایان است.
 • آفرودیت پاندموس دختر زئوس و دیون است. کهن الگوی آفرودیت پاندموس بیشتر به عشق، میل و لذت جسمانی مرتبط است.

هر دو آفرودیت ویژگی های مشترک زیادی همچون زیبایی، جذابیت زیاد، داشتن عاشقان زیاد و غیره دارند. در اساطیر یونان، آفرودیت عاشقان زیادی در میان خدایان و فانیان داشت.

آرس که خدای جنگ بود، معشوق اصلی آرس بود اما در نهایت آفرودیت مجبور به ازدواج با هفائتستوس خدای آهنگر شد که این ازدواج پایان خوشی نداشت!

از آنجایی که همه ی مردان تمایل به ازدواج با آفرودیت داشتند، زئوس به عنوان پدر برای جلوگیری از درگیری و نزاع، آفرودیت را به همسری خدای آهنگر در آورد و از آنجایی که آفرودیت عاشق آرس بود به همسرش خیانت کرد؛ این دو هیچ فرزندی را به دنیا نیاورند اما از ازدواج آن ها هنر به وجود آمد چرا که ازدواج آن ها اتحاد زیبایی و صنعت بود!

اما در نهایت همه آفرودیت را به عنوان الهه عشق و زیبایی می شناسند؛ آفرودیت زنی است که به ظرافت های زنانه اهمیت می دهد و به همین دلیل برای مردان جذابیت زیادی دارد. لازم است بدانید نام دیگر او، ونوس است.

از مهم ترین نقاط ضعف او تمرکز بیش از اندازه بر ظاهر، نداشتن پشتکار و عدم توانایی در مدیریت مالی است.

نماد ونوس، عشق و زیبایی، گل رز، آینه و قو می باشد.

ویژگی های شخصیت آفرودیت

در این قسمت در مورد ویژگی های شخصیتی آفرودیت صحبت خواهیم کرد؛ مهم ترین ویژگی های شخصیتی این آفرودیت عبارت اند از:

 • شور و اشتیاق ذاتی
 • شیطنت و فعالیت زیاد
 •  برونگرایی
 • خوب صحبت کردن و سخنوری کردن
 • عاشق شعر و ادبیات
 • تمایل به سوپرایز شدن
 • علاقه مند به مد و رسیدگی به ظاهر خود
 • علاقه مند به در مرکز توجه بودن، دریافت توجه از سوی دیگران و دریافت تحسین
 • نفوذ پذیری زیاد در دیگران
 • اغواگر و طناز
 • پر انرژی
 •   تمرکز بر زمان حال
 • تصمیم گیری در لحظه و توجه نکردن به پیامد های تصمیم گیری
 • عدم آینده نگری 
 • خونگرم و توانایی بالا در برقراری ارتباط با مردان
 • ضعف در انجام کار گروهی چرا که دوست دارد همیشه در چشم دیگران برجسته باشد.
 • اعتماد به نفس بالا

ویژگی های کهن الگوی آفرودیت

جنبه های مثبت کهن الگوی آفرودیت

جنبه مثبت کهن الگوی آفرودیت هر چیزی است که با عشق، زیبایی، اعتماد به نفس و عزت نفس در ارتباط است؛ زنی که دارای کهن الگوی آفرودیت است جذابیت زیادی دارد و می تواند دیگران را خیلی راحت به خود جذب کند. این افراد دوستان و آشنایان زیادی دارند و سرشار از شور زندگی هتند.

آفرودیت ها به دلیل جذابیت زیاد و اغوا گری، خیلی راحت مردان را به خود جذب می کنند و متاسفانه ممکن است گاها برچسب هرزگی را دریافت کنند. آن ها علاقه مند به گفتگو هستند و با خلاقیت بالایی که دارند می توانند اثر هنری خلق کنند.

این زنان توانایی زیادی در تغییر شرایط دارند، مادرانی توانا هستند که می توانند فرزندانی شایسته تربیت کنند، فرزندانی که اعتماد به نفس بالایی دارند و عملکرد خوبی از خود نشان می دهند.

جنبه های منفی کهن الگوی آفرودیت

یکی از جنبه های منفی این کهن الگو، وفاداری به رابطه های طولانی مدت است؛ زن آفرودیت خیلی زود عاشق شده و خیلی زود بدون نظر گرفتن پیامد های مختلف از رابطه فارغ می شود. اغلب زنان آفرودیت جذب مردان خلاق، مردانی که مسئولیت پذیری کمی دارند و دمدمی هستند، می شوند.

آفرودیت هایی که در محیط هایی که کمتر به جذابیت جنسی توجه می شود، بزرگ شده اند ممکن است خودشان را دست کم بگیرند یا جذابیت هایشان را کم ارزش یا بی ارزش تلقی کنند.

یکی از جنبه های منفی کهن الگوی آفرودیت این است که آن ها وارد رابطه های کوتاه مدت می شوند، مردان را درگیر و جذب خود می کنند و در نهایت از رابطه خسته شده و مرد را تنها و یکه رها می کند.

جنبه های منفی کهن الگوی آفرودیت

نقاط قوت و ضعف آفرودیت

توجه بسیار به زرق و برق زندگی، انتظارات بسیار از مرد، عدم وفاداری و رها کردن مردان به راحتی، عدم درک دیگران از نقاط ضعف و توجه به ظاهر و زنانگی، شور و اشتیاق و امید بالا به زندگی، توجه و تلاش برای سالم ماندن از نقاط قوت این آرکیتایپ است.

آفرودیت چه شکلی است؟

افرودیت زیبا بود و علاقه مندان بسیاری داشت؛ او زنی با موهای طلایی، صورت ظریف زنانه، همیشه جوان و زیبا بود. چشمانی به رنگ زمرد و قد بلندی داشت.

نقش های کهن الگوی آفرودیت

نقش های این کهن الگو شامل زیبایی، عاشق بودن، خلاقیت، تولید مثل و باروری می باشد.

اصول زنان آفرودیت

در خصوص اصولی که این زنان به آن پایبند هستند باید بگوییم که آن ها چهارچوب مدار نبوده و طبق سلایق و علایق خودشان رفتار کرده و وقت می گذرانند و همین باعث افزایش جذابیت آن ها می شود.
این زنان وابستگی های اخلاقی نداشته، به مکان خاص یا فرد خاص وابستگی ندارند و اگر احساس کنند به شرایط یا فردی وابسته می شوند سریعا از آن موقعیت فرار می کنند.

شخصیت آفرودیت در کودکی و نوجوانی

با توجه به آنچه تاکنون گفتیم، احتمالا خود شما هم می توانید شخصیت آفرودیت ها را در کودکی و نوجوانی حدس بزنید! بله درست است!

دختربچه های آفرودیت، کودکانی پر شور و انرژی، خوش زبان با توانایی بالا در دلبری کردن هستند که با شیرین زبانی می توانند به خواسته ها و اهدافشان دست پیدا کنند.

برقراری ارتباط با دیگران برای این دختر بچه ها کار آسانی است؛ آن ها خجالتی نیستند و اگر آزادی داشته باشند، به انجام فعالیت های مورد علاقه خود می پردازند.

دوران بلوغ فرد با کهن الگوی آفرودیت

دختران آفرودیت در این دوره حساس بلوغ نیاز به مراقبت و نظارت از سوی والدین دارند؛ اعتماد به نفس بالا، تصویر بدنی مثبت از خود می تواند آن ها را به دام روابط ناسالم، بارداری ناخواسته و ... بیندازد.

آفرودیت های نوجوان اگر در دوره بلوغ توجه و تحسین دریافت نکنند یا از سوی فردی که به آن علاقه مند هستند، طرد شوند، ممکن است افسردگی و اضطراب را تجربه کنند.

دوران تحصیل فرد با کهن الگوی آفرودیت

آفرودیت های فعال که علاقه مند به برقراری ارتباط با دیگران هستند و از تعامل با دیگران لذت می برند، از بودن در محیط مدرسه یا دانشگاه لذت می برند. آن ها بیش از آنکه به درس خواندن علاقه مند باشند، تمایل به شرکت در فعالیت های فوق برنامه، فعالیت در انجمن ها و ... دارند.

شغل و حرفه فرد با کهن الگوی آفرودیت

باید بدانید که آفرودیت ها خیلی تمایل به کار کردن و فعالیت در محیط کار ندارند و از طرفی به مشاغل ساختارمند و یکنواخت علاقه ندارند، کار گروهی برایشان جذاب نیست و تنوع در کار را ترجیح می دهند؛ بنابراین، برخی مشاغل و حرفه هایی که مناسب آفرودیت ها می باشد، شامل موارد زیر می شود:

 • بازاریابی، فروش، تبلیغات
 • سینما و تئاتر
 • خوانندگی، موسیقی، آهنگسازی
 • رقص
 • آرایشگری
 • گرافیست
 • روابط عمومی

ازدواج کهن الگو آفرودیت

ازدواج برای این کهن الگو جذاب و هیجان انگیز است؛ آفرودیت ها تمایل به ازدواج دارند به شرطی که ازدواج آن ها را محدود نکند.

کهن الگو آفرودیت اگر کمی از انرژی کهن الگوی هرا را در خود داشته باشد، جذابیت و تعهد بالایی را در ازدواج رقم خواهد زد و در نهایت زندگی عاشقانه ی خوبی خواهد داشت.

تنوع طلبی آفرودیت ها می تواند زندگی آن ها را به خطر بیندازد و باعث برهم خوردن ازدواج و عدم وفاداری آن ها به همسرشان شود.

فرزندان کهن الگو آفرودیت

آفرودیت ها عاشق بچه ها هستند و ارتباط خوبی با آن ها برقرار می کنند؛ بچه ها هم در کنار آفرودیت ها احساس خوبی را تجربه می کنند. یک آفرودیت می تواند فرزندانی خلاق، شاد و سرزنده تربیت کند.

مادر آفرودیت درک بالایی از فرزندان خود دارد و سعی می کند استعدادهای فرزند خود را به درستی پرورش دهد. اگر انرژی کهن الگوی دیمیتر در آفرودیت وجود داشته باشد، این مادر آزادی و استقلال عمل زیادی به فرزندان خود می دهد.

میان سالی کهن الگوی آفرودیت

زنان آفرودیت ممکن است در دوره میانسالی کمی در مورد از بین رفتن زیبایی و جذابیتشان احساس ناراحتی داشته باشند و مضطرب شوند. از آنجایی که جذابیت ظاهری برای این زنان مهم است، فکر کردن به این موضوع که ممکن است جذابیت ظاهری خود را از دست بدهند، می تواند نگران کننده باشد.

اگر این زن احساس کند که زندگی اش در این دوره وضعیت مطلوبی ندارد یا انتخاب های اشتباه داشته است، سعی می کند اشتباهاتش را جبران کند و به اصطلاح زندگی خود را سر و سامان بدهد.

کهن سالی الگو آفرودیت

سن و سال تاثیر چندانی بر فعالیت های کهن الگوی آفرودیت ندارد؛ آفرودیت ها در میان سالی هم جذابیت و وقار خود را حفظ می کنند.

آن ها در این دوره سنی هم ارتباط خود را با دیگران حفظ می کنند و از خلاقیت خود در جهت انجام فعالیت های مختلف بهره می برند.

آفرودیت های کهن سال دوستان زیادی از هر سن و سال دارند.

ارتباط آفرودیت با زنان و مردان

ارتباط آفرودیت ها با زنان هرا خوب نیست و آفرودیت ها می توانند در بسیاری از زنان احساس حسادت ایجاد کنند. از آنجایی که این زنان جذابیت زیادی دارند، به راحتی مردان را به خود جذب می کنند، می توانند با آن ها صمیمی شوند و با اغوا گری روابط را بر هم بزنند.

چگونه آفرودیت باشیم؟

چگونه آفرودیت باشیم؟! سوالی که شاید هر زنی پس از کسب اطلاعات در مورد این کهن الگوی جذاب زنانه از خود می پرسد! شناخت و ارزیابی دقیق کهن الگوی آفرودیت می تواند به شناخت بیشتر ویژگی های این کهن الگو و تلاش برای ایجاد این ویژگی ها در خود کمک کند.

نکته مهم در مورد آفرودیت بودن آن است که تلاش برای ایجاد این کهن الگو در خود در مواقعی ممکن است دردسرساز شود و زنان را به اشتباه بیندازد. در پرورش این کهن الگو باید دقت کرد.

چگونه آفرودیت باشیم؟

تاثیر کهن الگوی آفرودیت بر زندگی شخص

همان طور که تاکنون متوجه شده اید، کهن الگوی آفرودیت، کهن الگوی خلاقیت، زایندگی و جذابیت است. این کهن الگو تاثیر زیادی بر ایجاد لذت، عشق، جذابیت جنسی، زیبایی دارد. همچنین کهن الگوی آفرودیت منجر به تمایل و گرایش به جنس مخالف، برقراری رابطه عاشقانه و فرزند آوری می شود.

کهن الگوی آفرودیت در تمام مراحل زندگی اعم از کودکی، نوجوانی، بزرگسالی، ازدواج، زندگی شغلی یا تحصیلی جلوه گر شده و تاثیرگذار خواهد بود.

نکاتی درباره اطرافیان آفرودیت ها

اگر در خانواده خود یک آفرودیت دارید یا دوست صمیمی شما یک آفرودیت است، بهتر است به برخی نکات در مورد زنان آفرودیت توجه داشته باشید:

در محیط خانه و خانواده، اگر والد یک کودک آفرودیت هستید سعی کنید جنبه های مختلف خلاقیت را در او پرورش دهید و توجه او به زیبایی و جنبه های ظاهری را به مسیر درست هدایت کنید. در دوران بلوغ مراقب آن ها باشید و با محافظت به آن ها کمک کنید در دام روابط غلط عاطفی نیفتند.

توجه داشته باشید تغییرات ظاهری دوران بلوغ مانند جوش زدن یا تغییر وزن می تواند بر اعتماد به نفس آن ها تاثیر منفی بگذارد چرا که آن ها اهمیت زیادی به ظاهر و جذابیت ظاهری می دهند؛ البته این حالت ممکن است در دوره میانسالی هم برای آفرودیت ها رخ دهد.

توجه داشته باشید، شرکت در فعالیت های مرتبط با مدرسه مانند شرکت در انجمن ها برای آفرودیت ها جذاب تر از شرکت در کلاس درس است، بنابراین از این علاقه در راستای پرورش خلاقیت استفاده کنید و بدانید که این تمایل ممکن است از تنوع طلبی و گرایش به خودنمایی در آن ها ناشی شود.

در زندگی متاهلی، آن ها تنوع طلب هستند و از یکنواخت بودن زندگی خیلی زود خسته می شوند. آن ها دارای ویژگی های زنانه و قدرت مردانه هستند و بنابراین می توانند یک زندگی مشترک را به درستی اداره کنند.

آفرودیت ها مادرانی مهربان و دلسوز هستند که فرزندان خود را با عشق بزرگ کرده و برای پرورش خلاقیت و اعتماد به نفس در آن ها تلاش می کنند.

زنان آفرودیت از دیدگاه یونگ

یونگ بر این باور است که زنان آفرودیت الهه زیبایی و دلربایی هستند؛ آنان در هر جمعی که حضور پیدا کنند شور و اشتیاق زیادی دارند و دیگران را مجذوب انرژی بالای خود می کنند به طوری که توجهات را به خود جلب کرده و هیچ کس نمی تواند به آن ها بی توجهی کند.

این زنان، زنانگی و جذابیت بی نظیری دارند و در کسری از ثانیه می توانند ذهن دیگران را به خود مشغول کنند.

هنر زنان آفرودیت چیست؟

زنان آفرودیت در هنر و مهارت های هنری توانایی بالایی دارند؛ موسیقی، نقاشی، طراحی دکوراسیون، ساخت وسایل تزئینی و... فقط برخی از مواردی است که آفرودیت ها در آن هنرمند هستند.

بدترین حالت زنان آفرودیت

بدترین حالتی که می توان برای یک زن آفرودیت در نظر گرفت، استقلال بیش از اندازه، غیر وابسته بودن، تنوع طلبی و هوس رانی است. این زنان از دیدگاه روان شناختی تا حد زیادی به افراد مبتلا به اختلال شخصیت نمایشی نزدیک هستند.

تفاوت زنان اختلال شخصیت نمایشی با زنان آفرودیت

علی رغم شباهتی که میان زنان آفرودیت و زنان مبتلا به اختلال شخصیت نمایشی وجود دارد، تفاوت های چشمگیری هم میان این دو وجود دارد. زنان آفرودیت خود را همان گونه که هستند، پذیرفته اند و درک خوبی از زیبایی ها و جذابین خود دارند.

اما زنان مبتلا به شخصیت نمایشی فقط در ظاهر خود را دوست دارند، دلربایی آن ها بر خلاف آفرودیت ها ذاتی نبوده و کاملا نمایشی است. نمایشی ها ممکن است احساسات خود را سرکوب یا انکار کنند اما آفرودیت ها خودشان هستند و در لحظه از هر آنچه که باید لذت می برند.

متعادل کردن شخصیت آفرودیت قوی

به منظور متعادل کردن شخصیت یک آفرودیت قوی در ابعاد، بدن، ذهن و احساسات می توان از راهکارهای زیر بهره برد:

متعادل کردن از بعد بدنی؛ انجام مراقبه و تلاش برای فکر کردن در مورد مسائل درونی، بیرون رفتن بدون رسیدگی به ظاهر، انجام ورزش هایی مانند یوگا، تای چی وغیره.

متعادل کردن از بعد ذهنی؛ توجه به واکنش ها، نظرات و انتقادات دیگران، تقویت تعهد در روابط عاشقانه، شناخت رفتارهای نامطوب، عادات و رفتارهای اعتیادآور و غیره.

متعادل کردن از بعد احساسات؛ تمرین رفتار محتاطانه، تعیین حد و مرز و چارچوب، فکر کردن قبل از عمل کردن، معاشرت با افراد متعد و آگاه و غیره. 

راه رشد کهن الگوی آفرودیت چیست؟

اگر می خواهید کهن الگوی آفرودیت را رشد دهید، در ابتدا باید درک خوبی از این شخصیت پیدا کنید، نقاط ضعف این شخصیت را پیدا کنید و سپس آن ها را به نقاط قوت تبدیل کنید.

این زنان نسبت به دیگر زنان راحت تر عاشق می شوند، میل جنسی زیاد و جذابیت شهوانی دارند؛ بنابراین دانستن این مسئله به آن ها در جهت تجربه کمتر احساس گناه و عذاب وجدان کمک می کند.
این زنان در صورت کسب تجربیات بیشتر، دستاورد و موفقیت ها به کهن الگوی آرتمیس و آتنا شبیه تر می شوند و اگر ازدواج کنند و مادر شوند به کهن الگوی هرا و دیمیتر شبیه می شوند.

با مراقبه کردن می توانند کهن الگوی هستیا را در خود تقویت کنند و در این صورت در مقابل تمایل جنسی مقاومت بیشتری از خود نشان دهند. این زنان اگر خواهان درون گرایی بیشتر باشند، می توانند کهن الگوی پرسفونه را در خود پرورش دهند.

شخصیت آفرودیت جذب چه شخصیت هایی می شوند؟

آفرودیت ها در رابطه عاطفی و عاشقانه جذب مردانی با کهن الگوی هرمس و آرس می شوند؛ اما چرا این دو کهن الگو؟

کهن الگوی آرس، هیجان طلب، اهل تفریح و مسافرت، ولخرج، برون گرا است؛ اگر چه رابطه با چنین مردی با این کهن الگو می تواند با قهر و آشتی های فراوان همراه باشد و از آنجایی که آرس مرد سالار بوده و زود عصبانی می شود، دوام این رابطه را نمی توان تضمین کرد.

اما اگر آرس بتواند خشم خود را کنترل و از میزان مرد سالاری اش کم کند و آفرودیت کمی کهن الگوی هرا را در خود پرورش دهد، رابطه آن ها با دوام تر خواهد شد.

هرمس، به دلیل خوش پوش بودن، شوخ طبعی، خوش لباس بودن، خوب صحبت کردن، اهل تفریح و سفر بودن برای آفرودیت جذاب است! اگر هرمس توجه کافی به آفرودیت نداشته باشد، رابطه آن ها با چالش هایی مواجه خواهد شد.

هفاسیتوس دیگر مرد مورد علاقه آفرودیت است؛ چرا؟ چون به شعر گفتن علاقه مند است، می تواند عاشقانه رفتار کند، ناز بکشد و ابراز محبت زیادی به آفرودیت داشته باشد. اما مشکل این مردان درون گرایی و هیجان طلبی کم است و این دقیقا نقطه مقابل آفرودیت بوده و می تواند زمینه را برای بروز چالش فراهم کند.

اختلالات آرکیتایپ آفرودیت

برخی از مشکلات روان شناختی و اختلالاتی که در این کهن الگو دیده می شود، شامل مواردی همچون، روابط سطحی و نامناسب، عدم آینده نگری، عدم تمرکز و توجه به تلاش برای کسب موفقیت و دستاوردها، توجه بی اندازه به ویژگی های ظاهری و غیره می باشد.

چالش های روان شناختی کهن الگوی آفرودیت

یکی از چالش های روان شناختی این کهن الگو، تمایلات جنسی قوی در این زنان است که می تواند آن ها را به دردسر بیندازد؛ زن آفرودیت اگر از تمایلات جنسی خود پیروی کند از سوی جامعه به هرزه بودن متهم می شود و اگر این تمایلات را نادیده بگیرد دچار آسیب می شود.
بهترین راه این است که نیروی جنسی خود را والایش و به خلاقیت تبدیل کنند.

توصیه هایی برای زنان آفرودیت

اگر یک زن آفرودیت هستید، به شما پیشنهاد می کنیم:

 • همراهی و همدلی را یاد بگیرید.
 • مسئولیت پذیر باشید.
 • به حقوق فرد مقابل در رابطه احترام بگذارید.
 • برای خانه داری زمان بیشتری بگذارید.

جمع بندی ای سنج

در این مقاله در مورد آفرودیت صحبت کردیم. آفرودیت الهه عشق و نماد زیبایی می باشد. زنان آفرودیت از خلاقیت زیاد، جذابیت ظاهری برخوردار بوده و علاقه مند به برقراری ارتباط با دیگران می باشند. این زنان مادران خوبی هستند که فرزندان شایسته تربیت می کنند.

آیا مطلب فوق برای شما مفید واقع شد؟ لطفا نظرات، دیدگاه و تجربیات ارزشمندتان را با ما در میان بگذارید.

اصطلاحات مهم این مقاله

جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید

سوالات متداول

 • آفرودیت کیست؟

  • آفرودیت یکی از اساطیر یونانی است که فرزند زئوس و دیون می باشد.
 • کهن الگوی آفرودیت نماد چیست؟

  • کهن الگوی آفرودیت نماد عشق، زیبایی، جذابیت های زنانه است.
 • ویژگی های شخصیت آفرودیت چیست؟

  • برونگرایی، اعتماد به نفس بالا، خلاقیت، خوش زبانی، توانایی بالا در برقراری ارتباط با دیگران و...
لطفا امتیاز خود را برای این محتوا ثبت کنید

03 اردیبهشت 1402 16:01

عااااالی بود ممنونم از شما بسیار جامع وکامل.

01 بهمن 1401 04:48

واقعاً خیلی مطلب مفید بود طبق کل مطلب من آفرودیتم اونم پاندموس من تنوع طلبم و خودم موندم که کیو دوست دارم، خب پس عشق چیه اصلا؟! فک میکنم همش دچار عشق هیجانی میشم