هدر تبلیغاتی شخصیت شناسی آنلاین با تست MBTI و تفسیر کامل
هدر تبلیغاتی شخصیت شناسی آنلاین با تست MBTI و تفسیر کامل
پست های سریالی
معماهای جذاب مدت مطالعه: 3 دقیقه
ای سنج 11 اردیبهشت 1400 مدت مطالعه: 3 دقیقه

معماهای جذاب

اگر شما عاشق چیزهای ساده و خنده دار هستید، ما مجموعه ای از معماهای جذاب را برای شما آماده کرده‌ایم. این معماهای شیرین می‌تواند برای بچه ها و همچنین جمع دوستانه عالی باشد. معما یک روش عالی برای ارتباط و از بین بردن استرس در یک رابطه است. معماها خنده دار، چالش برانگیز، خانوادگی و دوستانه هستند. بنابراین برای خنده دارترین و دلفریب ترین معماها آماده شوید. به پایین بروید و آنچه را به شما چشمک می زند یا فکر می کنید بدرد شما می‌خورد را انتخاب کنید و لبخند را بر روی چهره عزیزان خود نیز بگذارید. 

 شروع معماهای جذاب

در ادامه معماهای جذاب آورده می شود. در ابتدا اول سوالات را بخوانید و به جواب آن فکر کنید و بعد دکمه را بزنید و پاسخ را مشاهده نمایید.

معمای جذاب 1- می توانم پرواز کنم اما پرنده نیستم، رنگارنگ هستم اما رنگین کمان نیستم، زیبا و میان مردم هستم اما آدم نیستم. من چی هستم؟

نمایش جواب

پروانه

معمای جذاب 2- ممکن است که یک گریزلی به نظر برسم اما در واقع نرم و پشمالو و آرام هستم. ممکن است بزرگ یا کوچک باشم، اما در هر حال آماده برای یک بغل گرم هستم. من چی هستم؟

نمایش جواب

خرس عروسکی

معمای جذاب 3- ویزویز کردن و سر و صدا کردن تنها کاری است که انجام می‌دهیم، ما از یک گیاه به گیاه دیگر پرواز می‌کنیم و پر سر و صدا‌ ایم، اما ما مشغول تهیه خوراکی ای بسیار شیرین هستیم .

نمایش جواب

زنبور

معمای جذاب 4- از درخت به درختی دیگر می پرد و تاب می‌خورد، این موجود کوچک پشمالو، آجیل ها و دانه ها را دوست دارد.

نمایش جواب

سنجاب

معمای جذاب 5- زندگی آن‌ها بیش از زندگی های دیگر جذاب وشگفت انگیز است و شما آن‌ها را در خانه های زیادی به عنوان حیوان خانگی می بینید. جذاب، مستقل، زیبا و خزدار، گاهی فعال، گاهی تنبل. آن چیست؟

نمایش جواب

گربه

معمای جذاب 6- آن‌ها می توانند شنا کنند اما ماهی نیستند، کند هستند اما لاک پشت نیستند، آن‌ها روی درخت زندگی می کنند و از آن آویزان می شوند اما میمون نیستند. آنها چه هستند؟

نمایش جواب

تنبل ها(نوعی حیوان)

معمای جذاب 7-

گاهی پلاستیکی، گاهی چینی، گاهی پسر، گاهی دختر و شما می توانید هر بازی را که می خواهید با آن انجام دهید زیرا فقط یک وسیله بازی است. آن چیست؟

نمایش جواب

عروسک

معمای جذاب 8-

نقش‌های سیاه و سفید، ، راه راه، این آرایش من است و در طبیعت زندگی می‌کنم. من چی هستم؟

نمایش جواب

گور خر

معمای جذاب 9- بال دارد اما نمی تواند پرواز کند، بزرگ، بلند و قدرتمند است، چشمان درشتی دارد و سریع می دود .آن چیست؟

نمایش جواب

شترمرغ

معمای جذاب 10- یک موجود ماورایی که شکار آن ناممکن است و با یک شاخ شناخته شده است. آن چیست؟

نمایش جواب

اسب تک شاخ

 معمای تصویری ویژه 1
لطفاً به تصویر زیر با دقت نگاه کنید و بگوید اسم چه کشوری را در این تصویر مشاهده می کنید؟ پاسخ خود را در کامنت قرار دهید.

معما

معمای جذاب 12- دوست دارم صورتم را از روی هیجان روی پنجره بچسبانم و صدا دربیارم من می توانم حرف هایت را بفهمم و دستوراتت را اجرا کنم و تورا از تنهایی در بیاورم. من چی هستم؟

نمایش جواب

سگ

معمای جذاب 13- گل ریا کار.

نمایش جواب

آفتابگردان

معمای جذاب 14- آن چیست که وقتی باران می‌بارد، اشک آن نیز روان می‌شود؟‌

نمایش جواب

ناودان

معمای جذاب 15- بخشی از یک ظرف که هیچ وقت داخل‌اش جا نمی‌شود. آن چیست؟

نمایش جواب

درب ظرف

معمای جذاب 16- این خوراکی می‌تواند گرم، شیرین و تلخ باشد. هدیه داده می‌شود و گاهی اوقات به شکل یک بلوک، یک میله، یک تراشه یا آبنما قرار می گیرد که می توانید در آن غوطه ور شوید. آن چیست؟

نمایش جواب

شکلات

معمای جذاب 17- یک شئ براق، زیبا و درخشان وهوس انگیز و گران قیمت است و همسر شما می خواهد آن را به شما هدیه بدهد. چه چیزی است؟

نمایش جواب

جواهر

معمای جذاب 18- همسر شما بدون هیچ چتر یا کلاهی ساعت ها زیر باران راه می‌رود. در نهایت زمانی که به خانه می رسد سرتاپای او خیس است بجز موهای او. چطور ممکن است؟

نمایش جواب

او کچل بوده

معمای جذاب 19- نامزد شما از برج ایفل متنفر است، ولی هر روز در رستوران طبقه‌ی اول این برج غذا می‌خورد. چرا؟

نمایش جواب

زیرا آن‌جا تنها جایی است که برج ایفل دیده نمی‌شود.

معمای جذاب 20- هنگام صبحانه، حلقه نامزدتان داخل فنجانی پر از قهوه افتاد، ولی خشک ماند. چگونه ممکن است؟

نمایش جواب

داخل فنجان پودر قهوه بود

معمای جذاب 21- می توانم سریع رشد کنم و منبع خوشبختی یا منبع غم و اندوه شما باشم، می توانم آرام از بین بروم یا به سرانجام برسم. من چی هستم؟

نمایش جواب

رابطه

معمای جذاب 22- عضوی از بدن که می توانید آن را به کسی که دوست دارید بدهید. اما شکسته شدن آن دردناک است و جبران ناپذیر. آن چیست؟

نمایش جواب

قلب

معمای جذاب 23- نامزد من آن را روی بدن، چشم ها، لب ها و صورت خود قرار می‌دهد، او با همه دردسرهایش سعی می‌کند تا بوی خوبی داشته باشد و زیبا به نظر برسد. آن چیست؟

نمایش جواب

آرایش

معمای جذاب 24- دایره ای است، براق، نقره ای یا طلایی اگر نامزد دارید، یکی از این‌ها را برایش بخرید تا نشان دهید تنها او در جهان شما هست.

نمایش جواب

حلقه

معمای جذاب 25- شما در یک قرار ملاقات زیر چتر بودید اما نامزد شما زیر چتر نبود و خیس هم نشد، چطور ممکن است ؟

نمایش جواب

باران نمی بارید

جمع بندی ای سنج

از این به بعد تلاش می کنیم که بتوانیم تعداد معماهای جذاب ر ا در این پست بیشتر کنیم. فقط همچنان که همیشه یادآوری کرده ایم، لطفا برای یافتن پاسخ ها، از خود شکیبایی نشان دهید. چرا که هر چقدر دیرتر به پاسخ برسید، سلول های مغزی بیشتر درگیر می شوند.
شما هم می توانید در کامنت ها، با گفتن معماهای جذاب، ذهن کاربران ای سنج را درگیر کنید.
لطفا امتیاز خود را برای این محتوا ثبت کنید