تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست و فان
تست تصورات جنسیتی مدت مطالعه: 2 دقیقه
ای سنج 20 تیر 1400 مدت مطالعه: 2 دقیقه

تست تصورات جنسیتی

در تست حاضر، وضعیت تصورات جنسیتی فرد مورد بررسی و اندازه گیری قرار می گیرد.

بنابراین سعی کنید که در ابتدا سوالات آورده شده را با دقت بخوانید و بعد در انتها تفسیر خود را با توجه به پاسخ هایتان مشاهده کنید.

لازم به ذکر است که این تست، آزمونی تخصصی نمی باشد بلکه جزء سری آزمون های خودشناسی است که به شما کمک خواهد کرد که در مورد رفتارها و نگرش های خود، شناخت تان افزایش یابد.

فهرست مطالب

ویژگی های تست تصورات جنسیتی

تعداد سوال: 10

  تفسیر پاسخ: آنلاین

هدف تست: سنجش تصورات جنسیتی

گروه تست: خودشناسی


روش اجرا تست تصورات جنسیتی

برای انجام این تست سوالات را به دقت مطالعه نموده و به موارد به صورت "درست" و "نادرست" پاسخ دهید. سعی کنید اولین پاسخی که در رابطه با سوالات زیر به ذهنتان می رسد را علامت بزنید.

تست تصورات جنسیتی
سوال 1: زنان در سنین پایین تری نسبت به مردان به فعالیت جنسی می پردازند.
سوال 2: پدرها بیشتر از مادرها می توانند با فرزندان خود بدرفتاری کنند.
سوال 3: زنان بیشتر از مردان رویاپردازی می کنند.
سوال 4: مردان بهتر از زنان انگیزه های دیگران را می توانند تشخیص دهند.
سوال 5: زنان از مردان خوش تیپ ترند.
سوال 6: مردان نسبت به خانم ها موضوع هیپنوتیزم بهتری دارند
سوال 7: میزان خودکشی در زنان بیشتر از مردان است.
سوال 8: زنان بیشتر از مردان افسردگی می‌گیرند.
سوال 9: اگر زنی به اندازه مردان و با شدت زیاد ورزش کند، قدرت عضلانی او برابر با مردان خواهد شد.
سوال 10: در دوستی های با جنسیت یکسان، مردان برای دوستان مرد خود بیشتر از زنان با دوستان زن خود مفید هستند.
بعدی
قبلی


توضیحات لازم در مورد تست تصورات جنسیتی 

 این آزمون تصورات جنسیتی را اندازه گیری می کند. هر فردی تصورات مختلفی نسبت به خصوصیات زن و مرد دارد که به آن تصورات جنسیتی گفته می شود. در ادامه بیشتر در مورد این مفهوم توضیح خواهیم داد.

تصورات جنسیتی

این احتمال وجود دارد که اگر عقاید شما مورد بررسی قرار گیرد، برخی تصورات عجیب در مورد جنس مخالف پدیدار می شود. تست تصورات جنسیتی به شما کمک می کند تا نظرات خود را در مورد جنسیت ارزیابی کنید. حقیقت این است که هیچ یک از دو جنسیت برتر نیستند. در واقع، کارشناسان ازدواج دریافتند که نقاط قوت و ضعف زن و مرد در این بازی زیبا از زندگی و عشق، کاملاً مکمل یکدیگر هستند. 

  توضیحات تصورات جنسیتی

گزینه نادرست. بدن مرد بیشتر از بدن زن تستوسترون تولید می کند. این هورمون مقدار زیادی به فیبر عضلات اضافه می کند، و مردان را برای استخوان های بزرگتر برنامه ریزی می کند. بدن مردان 40 درصد عضله است، در حالی که این میزان برای زنان 23 درصد است و ورزش این مسئله را خیلی تغییر نمی دهد.
گزینه درست. زنان بیشتر از مردان دچار افسردگی می شوند. و بیشتر از مردان برای این بیماری درمان می شوند.
گزینه
نادرست. میزان خودکشی در مردان در مقایسه با زنان با نسبت 3 به 1 بیشتر است.
گزینه
نادرست. مطالعات نشان می دهد که در هر سطح سنی زنان تا حدی بیشتر از مردان قابل هیپنوتیزم هستند.
گزینه
نادرست. کمرویی در زنان و مردان به یک اندازه دیده می شود. فیلیپ زیمباردو. یک مرجع برجسته در این مورد، ادعا می کند که هیچ تفاوتی در جنسیت وجود ندارد.
گزینه
نادرست. به طور کلی، زنان نسبت به مردان از نشانه های اجتماعی آگاهی بیشتری دارند. آنها حساسیت بیشتری نسبت به مردان در انتخاب پیامهای غیر کلامی مانند زبان بدن، حالت چهره و لحن صدا نشان می دهند.
گزینه
نادرست. مطالعات انجام شده توسط جروم سینگر در دانشگاه ییل نشان می دهد که تفاوتهای اساسی بین زن و مرد در تعداد دفعات و زمان و مکان خیال پردازی بسیار کم است.
گزینه
نادرست. جامعه شناسان نظرسنجی های مختلفی را نشان دادند که نشان می دهد مادران بیش از پدران نسبت به فرزندان خود سواستفاده می کنند. در 50 تا 80 درصد موارد مورد مطالعه مادران به عنوان پدر و مادر بدرفتار معرفی شدند و مادران فرزندان خود را تقریباً دو برابر پدران می کشند.
 گزینه
نادرست. مردان در سنین پایین تر از زنان رابطه جنسی برقرار می کنند. یکی از آنها فعالیت جنسی خود را آغاز می کند، بیشتر از زنان در رابطه جنسی شرکت می کنند. به طور کلی، مردان در برابر محرک های جنسی واکنش نشان می دهند و بیشتر از زنان درگیر تحریک خود می شوند.
گزینه
نادرست. تحقیقات انجام شده در دانشگاه یوتا نشان می دهد، از آنجا که زنان افشاگرانه، کلامی و محبت بیشتری دارند، تمایل دارند بیشتر از دیگران تأثیر "درمانی" نسبت به یکدیگر داشته باشند.

اگر علاقمند هستید که میزان جرات ورزی جنسی خود را بسنجید، می توانید تست جرات ورزی جنسی هالبرت را انجام دهید.

جمع بندی ای سنج

در این تست تصورات جنسیتی، را مورد اندازه گیری قرار دادیم. در صورتی که فرد پاسخ ها را تاملانه انتخاب کند، با تصورات جنسیتی خود آشنایی لازم را پیدا می کند.

در نهایت براساس نتایج این تست افراد در سه گروه، قرار می گیرند: گروه اول؛ افراد با تصورات جنسیتی مناسب، گروه دوم؛ افراد با تصورات جنسیتی نسبتاً مناسب و در نهایت  گروه سوم؛ افراد با تصورات جنسیتی نامناسب، می باشند.

آیا نتیجه تست تصورات جنسیتی، با افکار شما تطابق دارد؟ لطفا دیدگاه و نظرات ارزشمند خودتان در مورد این تست را، با ما به اشتراک بگذارید. 

 
 

 

 

تست وقت شناسی
تست کنترل خشم
تست تصورات جنسیتی
تست حساسیت به تهاجم
تست تصویر اجتماعی
تست فرسودگی شغلی مادر بودن
20 تست خودشناسی رایگان
تست درک تفاوت عشق در بین زن و مرد
انواع تست استرس رایگان - آنلاین
همه چیز درباره تست اضطراب اجتماعی (SAIN)
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید
لطفا امتیاز خود را برای این محتوا ثبت کنید