تست هوش IQ کتل را هم اکنون انجام دهید

تست هوش IQ کتل را هم اکنون انجام دهید

تست هوش IQ کتل را هم اکنون انجام دهید تست هوش IQ کتل را هم اکنون انجام دهید
مدت مطالعه: 1 دقیقه
ای سنج 03 آذر 1399 مدت مطالعه: 1 دقیقه

6 مرحله در رابطه عاشقانه

عشق پدیده ای پیچیده می باشد که همیشه در طول تاریخ توجه بسیاری از افراد را بخود جلب نموده است. از تاریخ نگاران، نویسندگان، نقاشان و بازیگران تا فیلسوفان و روانشناسان و پژوهشگران در آثار خود به این پدیده پرداخته اند. اما اینکه واقعا عشق چیست؟ سوالی است که پاسخ های متفاوتی به آن داده شده است. صرف نظر شناسایی و بررسی عشق و جنبه های آن برای خیلی از ما رسیدن به یک رابطه عاشقانه از اهمیت زیادی برخوردار است. در این ویدیو سعی داریم تا مراحلی که در یک رابطه عاشقانه طی می کنیم را بررسی کنیم. 

 

این سوالات را حتما حتما قبل از ازدواج از طرف مقابل خود بپرسید ...

"کلیک کنید"

 

شما در کدام مرحله از یک رابطه عاشقانه قرار دارید؟ نظرات ارزشمند خود در رابطه با این ویدیو را با ما و مخاطبان به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

  • عشق چیست؟

    • عشق پدیده ای پیچیده است که از جنبه های مختلفی بررسی شده است. برای پاسخ به این سوال پیشنهاد می کنیم به مقاله عشق چیست در مجله ای سنج مراجعه کنید.
  • سبک عشق ورزی چیست؟

    • سبک عشق ورزی که معروف ترین نظریه آن عشق مثلثی استرنبرگ می باشد، روشی است که هر یک از ما در سک رابطه عاشقانه از خود بروز می دهیم. برای اطلاع بشتر می توانید به پست عشق چیست مراجعه کنید.
  • تست عشق چیست؟

    • تست عشق شامل مجموعه ای از آزمون های می باشد که جنبه های مختلف روانشناختی فرد را در یک رابطه عاشقانه بررسی می کند. از معروف ترین این تست ها می توان به تست عشق مثلثی استرنبرگ و تست قصه عشق اشاره نمود.
لطفا امتیاز خود را برای این محتوا ثبت کنید